Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės ir batukai - vaikams ir suaugusiems

QUOTE(redasa @ 2010 02 19, 13:29)
labai grazu,gal ir gaila butu tokius uzdet nesiot i lentynele reiktu pasidet mirksiukas.gif


Papildyta:
tai aisku nesiojimui,bet toki grozi... clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Stai dar vieni zuikuciai mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redasa @ 2010 02 20, 12:21)
man labai patinka thumbup.gif


aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, smile.gif
merginos gal kuri galit paaiskinti kaip skylutes ismegsti, na kad sniuriukui butu iverti, mezgu pirma blyna tai dar tokiu "pribambasu" nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 02 20, 12:42)
Sveikos, smile.gif
merginos gal kuri galit paaiskinti kaip skylutes ismegsti, na kad sniuriukui butu iverti, mezgu pirma blyna tai dar tokiu "pribambasu" nemoku  blush2.gif

labas is tikruju as pati dar mokinuosi sito grazaus meno tai kazka patarti kaip ir nesugebeciai biggrin.gif va valentinuke man atrodo kad kazka galetu tau patart siaip ir as is jos noreciau kai ko pasimokyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 02 20, 10:42)
Sveikos, smile.gif
merginos gal kuri galit paaiskinti kaip skylutes ismegsti, na kad sniuriukui butu iverti, mezgu pirma blyna tai dar tokiu "pribambasu" nemoku  blush2.gif

imi sumezgi 2 akis ir 1 uždeti, vėl sumezgi 2 ir vėl 1 uždedi, kita eile mezgi pagal rašta - arba blogom arba gerom akim

gali rečiau skylutes daryti - kas kokias 2-3 akis, tik esmė yra ta kad kiek sumezgi akių, tiek reik uždėti mirksiukas.gif

ir dar svarbu aki uzdėti paprastą, o ne kryžminę, ne kitaip skylutės nebus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 20 vasario 2010 - 15:20
aciu mergaites 4u.gif

ir dar kazkurioj temurei buvau radus nuoroda lygtais i youtube kaip bumbuliukus daryt vienokius ir kitokus, nu nerandu, gal kas turit isisaugoja ir galit imesti nuoroda? smile.gif
Atsakyti

Dolli_
radau savo kitoje temoje rašytą žinutę, tai atkėliau čia mirksiukas.gif


QUOTE(J@lanta @ 2010 01 14, 00:08)
o tau reikia kuto ar bumbulo ?

video pamokėlė - kutas

video pamokėlė - bumbulas   4u.gif

pago0oglinau tai radau youtube paprastesnį variantą kaip ant pirštų vynioti ir galima galima taip padaryti bumbulą žr. čia

bumbulas

bumbulas ( man atrodo šis būdas lengviausias  thumbup.gif )

Atsakyti
Dar vieni batukai ax.gif
truputelį didoki, nes mezgiau kad ilgiau panarnautu.
user posted image
Atsakyti
Kiek daug graziu batuku primegzta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 20 vasario 2010 - 20:56
oi, kokie superiniai batukai, ir as rytoj pirksiu virbalus ir bandysiu savo sesutes mazyliui, kuris gims kita men, ka nors sukurti, aisku kreipsiuosi i jus...
Atsakyti