Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės ir batukai - vaikams ir suaugusiems

QUOTE(marka100 @ 2010 10 27, 13:04)
Laba diena,pasirodau ir,labai nepeikit,nes nerta daugiau "is galvos"  blush2.gif bet rezultatas neblogas,ir kojytem silta  smile.gif


Labai fainos kojines-tapkes.Noreciau ir as ka panasaus reikes bandyt ax.gif ka panasaus...
Atsakyti
laba diena,
tradiciskai megzti kojines moku,bet kazkur skaiciau,kad galima ir kitaip,kulnas lyg bumerango metodu mezgamas ar pan,parupo pabandyt,gal kas turi informacijos apie tai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
prasidejo ir mano namuose mezgimo sezonas, sau jau numezgiau tapkes, tad pasirodau ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 10 28, 20:35)
Sveikos 4u.gif
prasidejo ir mano namuose mezgimo sezonas, sau jau numezgiau tapkes, tad pasirodau ax.gif




saunios tapkytes thumbup.gif as vis galvoju kazka panasaus nusimegzt, tik klausimas vis ar jos nesmunka nuo kulno? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 28, 18:41)
saunios tapkytes  thumbup.gif  as vis galvoju kazka panasaus nusimegzt, tik klausimas vis ar jos  nesmunka nuo kulno? g.gif

Aciu ax.gif
kol kas nesmunka, gal ilgeliau panesiojus visko bus. O tuo labiau po skalbimo dar turetu susitraukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena83: 28 spalio 2010 - 20:14
user posted image

user posted image
mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
valentinuke bigsmile.gif Vėl tavo gražūs darbeliai pasirodė thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 10 29, 00:19)
valentinuke  bigsmile.gif Vėl tavo gražūs darbeliai pasirodė  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

Aciuks 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,na tikiuosi ju padauges mirksiukas.gif laikui begant blush2.gif smile.gif
Atsakyti
štai mano batukai dovanu
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Užsukau į šią temą ,tai nuostabūs darbeliai,verti didelių pagyrų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Turiu klausimuką,tikiuosiu yra darbštuolių,mezgančių iš šuns vilnų.


Labai prasau,pasidalinkite,nors ir gal ne ta tema,bet panašios ,kaip ir neatradau.

Lauksiu,juk yra mezgamos kojinės ir iš šuns vilnos.
Atsakyti
Mano pirmosios kojinytės. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 10 28, 17:31)
laba diena,
tradiciskai megzti kojines moku,bet kazkur skaiciau,kad galima ir kitaip,kulnas lyg bumerango metodu mezgamas ar pan,parupo pabandyt,gal kas turi informacijos apie tai?

taip turiu http://www.liveinter...rubric/1194881/ ir dar http://www.liveinter...81/page117.html
Atsakyti