Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės ir batukai - vaikams ir suaugusiems

pagyrimai jums, mergaites, labai graziu kojinyciu ir batuku primezget thumbup.gif 4u.gif vaikuciai tikrai nesusals smile.gif
Atsakyti
Vilnietes merginos help!!!!!!!!!!!!Kokioje parduotuveje VILNIUJE galima nusipirkti Regia latekso kojinemsaciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 25, 20:37)
Vilnietes merginos help!!!!!!!!!!!!Kokioje parduotuveje  VILNIUJE galima nusipirkti Regia latekso kojinemsaciu 4u.gif

kasiulai... internetineja parasyta
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 10 20, 16:08)
Super paaiskinai - aciu  drinks_cheers.gif  Bandysiu kazka su jais megzt, nes labai graziai atrodo  4u.gif kazkada bandziau is akies megzt, tai nesigavo, bet as ne kryziavau, o maniau ten sumegzt reikia 2 kartu.


prasom, ner uz ka, siaip kryziuot reikia, nes sumezgus sumazetu akiu, tada kazkaip ir kazkur pridet reiktu
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2010 10 20, 16:00)
AČIŪ kol kas atrodo viskas kaip ir aišku nes tas dalis kurios buvo neaiškios pateikėt su pvz. tikiuos kad greitu laiku galėsiu tai išbandyti praktiškai (turiu kelis nebaigtus darbelius eilėj)


bandykit, turetu pavykt, gal tik sudetingai parasiau, bet nera sudetinga, jei kas neaisku dar bus klauskit, bandysiu dar gelbet, kartais sudetinga paaiskint kai nemezgi, mezgant lengviau aiskint, galejau ka nors ir praleist netycia
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 25, 21:55)
kasiulai... internetineja parasyta

aciu as sita zinau bet man ne inernetineje reiketu jei kur yra
Atsakyti

sveikos, noriu paklausti ar sunku megsti kaubojiskus batukus, kazkaip painiai atrodo, ir dar su dviem virbalais g.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2010 10 26, 13:20)
sveikos, noriu paklausti ar sunku megsti kaubojiskus batukus, kazkaip painiai atrodo, ir dar su dviem virbalais g.gif

Tikrai nesunku - laikykis tiksliai aprasymo ir gausis... ax.gif
Atsakyti
paskutinis mano darbelis

user posted image user posted image

tik spalva gavosi truputi nublankus. Matyt blogai nufotografavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 26 spalio 2010 - 12:57
Laba diena,pasirodau ir,labai nepeikit,nes nerta daugiau "is galvos" blush2.gif bet rezultatas neblogas,ir kojytem silta smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 22, 21:04)
Batukai mergytei smile.gif

user posted image



Kokie man gražūs tokie tapukai bigsmile.gif tik kad neturiu kam megzti tokius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 14:17)
Kokie man gražūs tokie tapukai  bigsmile.gif tik kad neturiu kam megzti tokius  verysad.gif


As savo vaiku irgi dar neturiu, tai kitiems mezgu biggrin.gif
Atsakyti
Kol buvau nėščia numezgiau keletą kojinyčių leliukui.smile.gif
Dar nebuvo progos uždėti, tačiau manau, kad kai ateis žiema uždėsiu. g.gif
Atsakyti