Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės ir batukai - vaikams ir suaugusiems

pasibaigus vasaros atostogom prireike mano panelytei nauju tapkiu i darzely. norejau keduku tipo nunerti, bet gavosi labiau i klouno batus panasios lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
merginos, gal kas turit tokiu batuku schema, arba galit paaiskint, kaip megzt? Niekur nerandu. Buciau labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 24, 08:08)
merginos, gal kas turit tokiu batuku schema, arba galit paaiskint, kaip megzt? Niekur nerandu. Buciau labai dekinga  4u.gif

yra shitoj pachioj temoj, labai toli nereikejo ieshkot mirksiukas.gif
http://members.home......s bootees.pdf
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 09 24, 10:35)
yra shitoj pachioj temoj, labai toli nereikejo ieshkot mirksiukas.gif
http://members.home......s bootees.pdf


Aciu 4u.gif Paskaiciau, bet is aprasymo nelabai ikertu doh.gif O nuotrauku per mazai, kad suprasciau iki galo. Nesuprantu, kaip tas priekis taip graziai suapvaleja, jei mezgamas staciakampis ir paskui susiuvama g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 24 rugsėjo 2010 - 09:54
QUOTE(Nova @ 2010 09 24, 09:45)
Aciu  4u.gif  Paskaiciau, bet is aprasymo nelabai ikertu  doh.gif  O nuotrauku per mazai, kad suprasciau iki galo. Nesuprantu, kaip tas priekis taip graziai suapvaleja, jei mezgamas staciakampis ir paskui susiuvama  g.gif

smarkiai suimamos akys priekyje per viduri ir suapvaleja. Siaip tikrai lengva numegzti, tik paskui knisalynes daug tuos visus siulu galiukus suslapstyt, nes daug nutraukiamo siulo su tais dirzhiukais rolleyes.gif
Tarp kitko, nera jie tokie patogus schmoll.gif bent manoji juos amzhinai nuspiria nuo kojychiu...tik kad grazhus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 09 24, 10:58)
smarkiai suimamos akys priekyje per viduri ir suapvaleja. Siaip tikrai lengva numegzti, tik paskui knisalynes daug tuos visus siulu galiukus suslapstyt, nes daug nutraukiamo siulo su tais dirzhiukais rolleyes.gif
Tarp kitko, nera jie tokie patogus  schmoll.gif  bent manoji juos amzhinai nuspiria nuo kojychiu...tik kad grazhus rolleyes.gif


Aciu tau labai 4u.gif Dar paziurejau kitus panasius schemas, tai lyg ir supratau - kaip ir sakai, tiesiog siaurinti reikia daug smile.gif bandysiu
Atsakyti
NOVA-labai dailus ir grazus batukai thumbup.gif wub.gif 4u.gif

LUSASITA-kojinytes thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 09 24, 00:20)
pasibaigus vasaros atostogom prireike mano panelytei nauju tapkiu i darzely. norejau keduku tipo nunerti, bet gavosi labiau i klouno batus panasios  lotuliukas.gif

spaceRenata, labai simpatiškos tapkytės thumbup.gif
Atsakyti
Manieji tapiukai - vieni is daugelio smile.gif Cia man su ju padeliu nesiseke, tai tiesiog primezgiau ji, nes kai susiuvusi buvau - kazkaip man nelabai graziai ziurejosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Rodausi su mazuciais batukais 4u.gif

user posted image
Atsakyti
ataner.s, Nova, superiniai batukai thumbup.gif

kazkaip kuo mazesni batukai tuo graziau ziurisi. o jau kai norisi didesnius numegzt/nunert tai reikia visaip improvizuot, kad taip sauniai gautusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaceRenata: 26 rugsėjo 2010 - 14:32
Ir as patersiu tema su savo bandymu, nu kruopstumo link reikia padirbet dar blush2.gif bet...
user posted image
Atsakyti