Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės ir batukai - vaikams ir suaugusiems

QUOTE(Chera @ 2010 07 31, 18:10)
as tokius paprastucius visad mezgu tik spalvytes kaitalioju  rolleyes.gif  bet cia prisiziurejau visokiausiu groziu... matyt sekantys bus mandresni  tongue.gif


Kokie mieli batukai wub.gif ir labai grazi nuotrauka, gamtoj wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 31, 19:10)
as tokius paprastucius visad mezgu tik spalvytes kaitalioju  rolleyes.gif  bet cia prisiziurejau visokiausiu groziu... matyt sekantys bus mandresni  tongue.gif
user posted image


Fantastiniai batukai 4u.gif
Atsakyti
As ir pasigirsiu, svieziai iskeptom tapkutem, tik maniske jos erzina, gal kad truputi platokos gavosi g.gif plesia nuo kojyciu doh.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peleneee: 02 rugpjūčio 2010 - 14:04
Grazus visu darbeliai 4u.gif ,na o mano keli nauji darbeliai mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
cia mergytes norejot suzinoti, kaip ikelti nuotraukytes.. tai man pats geriausias budas per si puslapiuka http://foto.terpe.lt/ paspaudziat PASIRINKTI ( tada issirenkat norima foto) paskui spaudziat IKELTI ir tada nukopijuojat pirma nuoroda ir idedat i zinute.. ir viskas smile.gif sekmes visom mezganciom/nerianciom 4u.gif pasirodysiu ir as, kai pribaigsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image

stai kokius batukus numezgiau suneliui. pagaliau nuotrauka ismokau ikelti anksciau bandziau ikelti,bet nelb pavyko(fotagrafuota tel,todel nelb ryski nuotrauka) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 08 04, 01:58)


Grazus darbeliai. Pastebejau, kad daugelis megsta prisiuti ar iverti visokius raistelius, juosteles. Gal ir grazu, bet jau taip nepraktiska vaikuciams mirksiukas.gif Jie juos lupa, plesia, traukia, as jau senai jokiu raisciu neveriu, geriau kokia sagute prisiunu ar aplikacija.
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 04, 18:06)
QUOTE(valentinuke @ 2010 08 04, 01:58)


Grazus darbeliai. Pastebejau, kad daugelis megsta prisiuti ar iverti visokius raistelius, juosteles. Gal ir grazu, bet jau taip nepraktiska vaikuciams mirksiukas.gif Jie juos lupa, plesia, traukia, as jau senai jokiu raisciu neveriu, geriau kokia sagute prisiunu ar aplikacija.


Ačiu 4u.gif ,na o kas liečia raištelius tai pas mane kaip tik prašo kad aš juos iverčiau ir papuoščiau,na ir dar nei vieno nusiskundimo,skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kokie groziai visu wub.gif

Gal kvailas klausimas bet kokio jus ilgio ir plocio neriat leliukams batukus ? g.gif blush2.gif

Gal yra kur kokia apytikle lentele kelinta men kokio mazdaug dydzio kojyte ar pan ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 05 rugpjūčio 2010 - 22:16
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 04, 17:06)
QUOTE(valentinuke @ 2010 08 04, 01:58)


Grazus darbeliai. Pastebejau, kad daugelis megsta prisiuti ar iverti visokius raistelius, juosteles. Gal ir grazu, bet jau taip nepraktiska vaikuciams mirksiukas.gif Jie juos lupa, plesia, traukia, as jau senai jokiu raisciu neveriu, geriau kokia sagute prisiunu ar aplikacija.

o pavz, mano mazasis kai buvo tai neėme tu papuosaliuku, gal tik nuo 5-6men. juk 1men vaikas neis krapstyt savo tapuku

QUOTE(Mazulytee @ 2010 08 05, 23:13)
Gal yra kur kokia apytikle lentele kelinta men kokio mazdaug dydzio kojyte ar pan ? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 08 rugpjūčio 2010 - 13:41
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 04, 17:06)
Grazus darbeliai. Pastebejau, kad daugelis megsta prisiuti ar iverti visokius raistelius, juosteles. Gal ir grazu, bet jau taip nepraktiska vaikuciams  mirksiukas.gif  Jie juos lupa, plesia, traukia, as jau senai jokiu raisciu neveriu, geriau kokia sagute prisiunu ar aplikacija.

maniskiai irgi nelupo, is pardziu kojyciu nepasiekdavo, paskui neskanios megztos, dar veliau nebekele susidomejimo biggrin.gif man labiau nuo skalbimo nusitampe nei nuo mazuju biggrin.gif
Atsakyti
cia mano nerti batukai smile.gif
user posted image
Atsakyti