Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

Ačiū merginos...baltos spalvos norėjau....visgi vasara wub.gif
Atsakyti
tai jau tikrai ta balta tai nereali ,pasaka kokia graži kaip nuotakos suknele wub.gif
Atsakyti
cia zalios suneles rastas.
na merginos nezinau kaip iskirpti ir ikelti paty rasta, tad ydedu visa tinklalapy blush2.gif
http://www.tindirind...e=555406194.jpg
cia kaip atrodopats rastas. rasto nr. 636
http://www.tindirind...e=555436617.jpg
o cia jo schemute smile.gif
o visa sukneles apacia ir rankoviu pagrindas megzti ''muselemis''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RSebes: 03 vasario 2010 - 09:54
[quote=Capricorn,2010 02 03, 10:23]
Nesvarbu kad pūga už lango biggrin.gif
Aš ruošiuosi vasarai smile.gif

Kaip gražu wub.gif Tik vasaros ir beliko laukti... Tikrai labai šauniai atrodo, žiuriu kur tik Jūs ką apsiimat daryti Jum išeina puikiai, taip ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 03 vasario 2010 - 10:04
QUOTE(zavin @ 2010 02 03, 10:03)
Kaip gražu wub.gif  Tik vasaros ir beliko laukti... Tikrai labai šauniai atrodo, žiuriu kur tik Jūs ką apsiimat daryti Jum išeina puikiai, taip ir toliau mirksiukas.gif

Ačiū Žavin, būna man ir nesėkmių, bet koreaguoju, kol pasiekiu "perfektą" mirksiukas.gif Tokia jau esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 11:08)
Ačiū Žavin, būna man ir nesėkmių, bet koreaguoju, kol pasiekiu "perfektą" mirksiukas.gif Tokia jau esu smile.gif


Žaviuosi tokiais žmonėmis kurie nepasiduoda ir daro iki perfekto.Liuks.Ir dar klausimiuką turiu o po šia suknutę nereikia pasuknelės, ar dar ją darysit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 02 03, 10:18)
Žaviuosi tokiais žmonėmis kurie nepasiduoda ir daro iki perfekto.Liuks.Ir dar klausimiuką turiu o po šia suknutę nereikia pasuknelės, ar dar ją darysit? blush2.gif

nedarysiu. liemenukas nepersimato, o triusikiukai tik biškiuką (gal tik fotkėj blicas paryškino)...lai kaista vyrų kraujas pajūry kai eisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 11:20)
nedarysiu. liemenukas nepersimato, o triusikiukai tik biškiuką (gal tik fotkėj blicas paryškino)...lai kaista vyrų kraujas pajūry kai eisiu lotuliukas.gif


thumbup.gif ploja.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 09:34)
Ačiū merginos...baltos spalvos norėjau....visgi vasara wub.gif

labai grazi suknute
o kokiais siulais nerta ir kiek ju reikia
Atsakyti
Capricorn,ir čia negaliu nepagirt - nuostabu,fantastiška,..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Januse,suknelė puiki, thumbup.gif labai vasaros norisi tokią pamačius. ax.gif
R Sebes labai gražios suknelės,ir man žalia gražiausia thumbup.gif
O po nuostabiosios,tikrai ne tik į pajūrį,bet ir prie altoriaus tinkančios ,tokios vasariškai mielos Capricorn @ suknelės ,vėl mano naujoji šiltoji mocherinukė,ax.gif Šalta žiema tęsiasi,deja schmoll.gif
Tik suknelės savinikė daug aukštesnė už mano manekeną,tad liemuo suknelės visai ne savo vietoje. g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliuteee, nors liemuo, kaip sakote, ir ne vietoje, žavumas suknelės vistiek niekur nedingsta thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti