Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Laurita_22 @ 2010 03 22, 20:43)
Atejau pasidziaugti savo pirmu blynu, rinkineliu dukrytei ax.gif Didelis aciu padejusioms ir pakonsultavusioms del mocherinukes 4u.gif

Laurita,
labai mielas komplektukas wub.gif
reiks ir man dukrytei krikštynom kažką panašaus numegzti.
Atsakyti
O sakykit, iskilo man klausimas g.gif man iki keliu sio sijonuko kazkur dar 10 cm truksta, mezgiau ji 4 nr virbalais ax.gif Jei megsiu 5 nr virbalasi jis bus ilgesnis? ir kiek mazdaug mocherinukai pasitempia isplauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 03 22, 16:48)
Moterys, mezgėjos brangiosios, kur Jūs perkate siūlus?

Man buvo kuriozas: mano vyrui pabodo nerti servetėles tai nusprendė jis man tuniką tinklelinę nunerti vasarai. Išsiruošėm mes žygin- siūlų pirkti. Pirmiausia užsukom turgun ir Dievas apšvietė protą (o gal pardavėja meiliai suokė?) mes užsipirkom Maxi avietinių siūliukų 5 kamuoliukus ir papuošimams vieną baltą kamuoliuką. Už kamuoliuką 100 gr. mokėjome po 8 litus. Kadangi neradome man tinkančių sagų užsukome į privačią parduotuvę, kur Maxi matėme po 11 litų už kamuolį. Tada užėjome į PC "IKI" (na valgyti tarp mezgimų reikia...) ir ten Maxi kaina jau puikavosi po 14,29.
Tai va man ir iškilo klausimas kur Jūs perkate siūlus, nes turgaus kainom mano tunika kainuos (be darbo ( ir dar vyro rankų)) 48 lt. Privačios parduotuvės - 66 lt, o PC "IKI" - 85,74 lt.


Čia aš gerai supratau? Vyras neria servetėles???? Niu, aš savojo niekaip neįsivaizduoju su kabliuku rankose. Su virbalais dar dar, nors irgi sunkiai. Šaunuolis vyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif O dėl to kuriozo, tai gerai, kad ne PC "IKI" prisipirkai, o paskui skirtumus radai smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Geriau jau būčiau nekišusi čia savo nosies, nes dabar tai tikrai nemiegosiu...

Capriuko suknių jau gyriau ir svaigau, galiu pasikartoti - FANTASTIŠKA wub.gif wub.gif wub.gif

Bastinga - blink.gif kokios suknutės vestuvinės, ir kokie tempai, nu čia man nesuvokiama, laaabai gražios, giriu kiek tik galiu girti wub.gif wub.gif wub.gif

Krikštynų komplektėlis nuostabus, o ypač jei tai pirmas darbelis wub.gif

Juoda suknutė žavi wub.gif


Ai, nu geriau tyliai tyliai slenku iš čia, nesne į tą klasę pataikiau tongue.gif
Atsakyti
bastinga visos suknelės vertos 10 balų ir daugiau ..... thumbup.gif Tikrai neįsivaizduoju kaip taip spėti galima blink.gif Vieną po kitos kaip blynus kepi biggrin.gif
Atsakyti
Bastinga, neralios visos suknutes 4u.gif Viena uz kita grazesnes wub.gif
Atsakyti
Pinciuke, tavoji juodukė tiesiog alsuoja elegancija wub.gif
Laurita, krikšto tėveliai turės labai pasistengti, kad prisiderintų prie nuostabiai aprėdytos krikštodukrytės thumbup.gif wub.gif

o aš rodau kątik baigtus sarafanus. aišku, jie nublanksta paprastumu prieš jūsų grožybes, ypač prieš nuostabias vestuvines.. blush2.gif
user posted image user posted image

o cia originalas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 03 22, 20:08)
O sakykit, iskilo man klausimas g.gif  man iki keliu sio sijonuko kazkur dar 10 cm truksta, mezgiau ji 4 nr virbalais ax.gif Jei megsiu 5 nr virbalasi jis bus ilgesnis? ir kiek mazdaug mocherinukai pasitempia isplauti g.gif

Aš mezgiau 4,5nr ir numezgus irgi šiek tiek trūko ilgio,bet paskui draugė pagarino gariniu lygintuvu ir viskas thumbup.gif Pasitempė gal kokius 8-10cm smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
cia manoji manekene su vasarine suknute
gal cia geriau matos is priekio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergicalinsa: 23 kovo 2010 - 08:39
Gal galit padeti,ka reiskia schemoj juodas trikampis,aciu. help.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti