Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(editamazoji @ 2010 03 22, 12:22)
Viskas viskas viskas- nervai nelaiko tokius grožius matant. mega_shok.gif  Turguje nusižiūrėjau siūliukus naujus su šiek tiek blizgesio, bet nepirkau,  doh.gif  o dabar širdies smūgis garantuotas pamačius šitą suknutę.  doh.gif  verysad.gif

smile.gif

QUOTE(Žiogienė @ 2010 03 22, 13:25)
Super thumbup.gif  thumbup.gif Kiek kamuoliukų suėjo? ax.gif

bastinga, nerealios vestuvinės wub.gif  wub.gif

9.5 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 03 22, 10:38)
Capricorn-Jūsų suknelė tikrai verta tik gražiausių žodžių!!!  labai nuostabiai atrodo ant Jūsų 4u.gif  wub.gif

o aš tuo pačiu rodau dar vieną vestuvinę suknytę 4u.gif viršus nertas iš atskirų elementų ax.gif o apačia-tinkliuku su pagražinimais ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

Džiugu matyti tokį grožį, šaunuolės moterys , kad randa laiko ir turi toki talentą.Šaunuolės lauksim daugiau darbų. smile.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Moterys, mezgėjos brangiosios, kur Jūs perkate siūlus?

Man buvo kuriozas: mano vyrui pabodo nerti servetėles tai nusprendė jis man tuniką tinklelinę nunerti vasarai. Išsiruošėm mes žygin- siūlų pirkti. Pirmiausia užsukom turgun ir Dievas apšvietė protą (o gal pardavėja meiliai suokė?) mes užsipirkom Maxi avietinių siūliukų 5 kamuoliukus ir papuošimams vieną baltą kamuoliuką. Už kamuoliuką 100 gr. mokėjome po 8 litus. Kadangi neradome man tinkančių sagų užsukome į privačią parduotuvę, kur Maxi matėme po 11 litų už kamuolį. Tada užėjome į PC "IKI" (na valgyti tarp mezgimų reikia...) ir ten Maxi kaina jau puikavosi po 14,29.
Tai va man ir iškilo klausimas kur Jūs perkate siūlus, nes turgaus kainom mano tunika kainuos (be darbo ( ir dar vyro rankų)) 48 lt. Privačios parduotuvės - 66 lt, o PC "IKI" - 85,74 lt.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 03 22, 15:48)
Moterys, mezgėjos brangiosios, kur Jūs perkate siūlus?

Man buvo kuriozas: mano vyrui pabodo nerti servetėles tai nusprendė jis man tuniką tinklelinę nunerti vasarai. Išsiruošėm mes žygin- siūlų pirkti. Pirmiausia užsukom turgun ir Dievas apšvietė protą (o gal pardavėja meiliai suokė?) mes užsipirkom Maxi avietinių siūliukų 5 kamuoliukus ir papuošimams vieną baltą kamuoliuką. Už kamuoliuką 100 gr. mokėjome po 8 litus. Kadangi neradome man tinkančių sagų užsukome į privačią parduotuvę, kur Maxi matėme po 11 litų už kamuolį. Tada užėjome į PC "IKI" (na valgyti tarp mezgimų reikia...) ir ten Maxi kaina jau puikavosi po 14,29.
Tai va man ir iškilo klausimas kur Jūs perkate siūlus, nes turgaus kainom mano tunika kainuos (be darbo ( ir dar vyro rankų)) 48 lt. Privačios parduotuvės - 66 lt, o PC "IKI" - 85,74 lt.

Mano siūlų parduotuvėje Maxis po 8lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 03 22, 12:49)
Aš tą patį pagalvojau  lotuliukas.gif  Bet jau dukrai sakiau tai ir išleistuvėm (nors dar toli),ir vestuvėm tikrai bandysiu ką nors organizuot (nors dar toliau  lotuliukas.gif  ),nebent pati nenorės  smile.gif

Mano dukra išleistuvėms nenori (kitąmet bus 12-okė) schmoll.gif šiaip drabužėlius mano nertus,megztus mielai nešioja, dar džiaugiasi , kad draugės pavydi lotuliukas.gif nors suknelės kokios nors paprastesnės norėtų,tik, bėda,neišsirenka, o išleistuvinės sakė: neeee... 4u.gif

P.S. O merginos ŠAUNUOLĖS thumbup.gif tokius grožius kuriat, kiek fantazijos turit wub.gif
Atsakyti
nors žalioji suknelė komentarų nesulaukė g.gif, įdedu žadėtąją juodą iš plonos mocheros......... tik nesugebėjau viena namuose kliošo nufotkinti tinkamai biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 03 22, 16:38)
Mano dukra išleistuvėms nenori (kitąmet bus 12-okė)  schmoll.gif šiaip drabužėlius mano nertus,megztus mielai nešioja, dar džiaugiasi , kad draugės pavydi  lotuliukas.gif nors suknelės kokios nors paprastesnės norėtų,tik, bėda,neišsirenka, o išleistuvinės sakė: neeee... 4u.gif
:

Tai ir man panašiai gali nutikti (nors manoji dar tik septintokė),nes dabar tai tik duok džinsus,džemperį. Nors pasakoja,kad kai apsivelka manos gamybos ir klasiokės grožisi,ir mokytojos,bet kažkaip vis tiek retai rengiasi... Nors skoniai keičiasi-ką gali žinot.. smile.gif

QUOTE(pinciuke @ 2010 03 22, 18:17)
nors žalioji suknelė komentarų nesulaukė  g.gif, įdedu žadėtąją juodą iš plonos mocheros......... tik nesugebėjau viena namuose kliošo nufotkinti tinkamai biggrin.gif


Ir žalioji graži,o ši išvis fantastiška mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 03 22, 20:22)
Ir žalioji graži,o ši išvis fantastiška  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Atejau pasidziaugti savo pirmu blynu, rinkineliu dukrytei ax.gif Didelis aciu padejusioms ir pakonsultavusioms del mocherinukes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Laurita-super wub.gif Kokiai čia progai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 22, 19:45)
Laurita-super wub.gif Kokiai čia progai? bigsmile.gif

Krikstynom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 03 22, 19:49)
Krikstynom ax.gif

Nepaprastai gražus angelėlis bus tavo dukrytė wub.gif
Atsakyti