Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

[quote=Capricorn,2010 03 20, 21:56]
Vėlyvo vakaro vaizdai biggrin.gif

Superinis grožis ploja.gif
Pamačius swoon.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 03 21, 20:21)
Superinis grožis  ploja.gif
Pamačius swoon.gif
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Capricorn-Jūsų suknelė tikrai verta tik gražiausių žodžių!!! labai nuostabiai atrodo ant Jūsų 4u.gif wub.gif

o aš tuo pačiu rodau dar vieną vestuvinę suknytę 4u.gif viršus nertas iš atskirų elementų ax.gif o apačia-tinkliuku su pagražinimais ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 22 kovo 2010 - 09:39
Nepaprastai grazu
Atsakyti
fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 03 22, 10:38)
Capricorn-Jūsų suknelė tikrai verta tik gražiausių žodžių!!!  labai nuostabiai atrodo ant Jūsų 4u.gif  wub.gif

o aš tuo pačiu rodau dar vieną vestuvinę suknytę 4u.gif viršus nertas iš atskirų elementų ax.gif o apačia-tinkliuku su pagražinimais ax.gif



bastinga, trūksta žodžių, fantastiško grožio visos 3 suknelės kurias parodei, lenkiu galvą prieš tokį talentą, o dar turint omeny, kad namie krykščia mažiukai, žaviuosi ir stebiuosi, kada spėji tokius grožius kurti.

capricorn suknelė žavinga!
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 03 22, 09:38)

o aš tuo pačiu rodau dar vieną vestuvinę suknytę 4u.gif viršus nertas iš atskirų elementų ax.gif o apačia-tinkliuku su pagražinimais ax.gif


Ojėėėėė kaip gražu. Na pažiūriu aš čia jūsų darbelius ir iškart nagučiai panyžta imtis rankdarbio. Gražu ir tiek wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos...


Bastinga, va šita iš trijų man pati pačiausia....o Dievulėli...noriu vėl tekėti:)))
Atsakyti
[quote=bastinga,2010 03 22, 09:38]
Capricorn-Jūsų suknelė tikrai verta tik gražiausių žodžių!!! labai nuostabiai atrodo ant Jūsų 4u.gif wub.gif

o aš tuo pačiu rodau dar vieną vestuvinę suknytę 4u.gif viršus nertas iš atskirų elementų ax.gif o apačia-tinkliuku su pagražinimais ax.gif

Aš apaaaakus.. blink.gif blink.gif blink.gif Nerealiai gražu.. thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 22, 11:42)
....o Dievulėli...noriu vėl tekėti:)))

Aš tą patį pagalvojau lotuliukas.gif Bet jau dukrai sakiau tai ir išleistuvėm (nors dar toli),ir vestuvėm tikrai bandysiu ką nors organizuot (nors dar toliau lotuliukas.gif ),nebent pati nenorės smile.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 03 20, 20:56]Vėlyvo vakaro vaizdai biggrin.gif



ir kvietkiukas iš arčiau (tik su blicu apsišvietė)


Viskas viskas viskas- nervai nelaiko tokius grožius matant. mega_shok.gif Turguje nusižiūrėjau siūliukus naujus su šiek tiek blizgesio, bet nepirkau, doh.gif o dabar širdies smūgis garantuotas pamačius šitą suknutę. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 22 kovo 2010 - 12:23
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 21, 11:41)
savaitėlė biggrin.gif

Super thumbup.gif thumbup.gif Kiek kamuoliukų suėjo? ax.gif

bastinga, nerealios vestuvinės wub.gif wub.gif
Atsakyti