Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Capricorn @ 2010 03 17, 14:34)
Rogue... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif matytas modeliukas bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Čia buvo copy-paste? biggrin.gif Bet netgi spalvos beveik identiškos smile.gif

jo galim sakyti copy-paste, bet mano zalia tamsesne, sviesesnes negavau biggrin.gif tik neatsimenu kurios mezgejeles darba pakopinau blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius apie mano suknelę. Ji labai silta, siūlai minkšti, švelnūs. Su malonumu ją nešioju smile.gif

Viliutee, dėkoju. Ne tokia aš ir jauna... O darbeliai albume kelerių paskutinių metų. Dabar baigiu pirmą šalį iš plonų siūlų. Planuose suknelė virbalais.

Schemas įkelsiu vakare, neturiu jų po ranka.

Dėl siūlų vasariškoms suknelėms. Iš tikrųjų labai priklauso nuo modeliuko ir nuo to, kiek pinigų tam norite ar galite skirti.

Gal pasidalinsite, ką dabar mezgate / neriate?
Mano planuose tokia Karen Millen suknelė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 17, 19:11)
agnieszka.v

ir aš rodausi savo paskutinį darbelį-KITOKIĄ MOCHERINUKĘ.vietoj pasuknelės pasitarnavo rankšluostis. biggrin.gif Gėlytės bus aplinkui kiekvienos pynės gale,dar neapsisprendėm dėl jų dydžio ir spalvos.Klientė pažadėjo nuotraukų,tad galutinį rezultatą parodysiu vėliau .
[

va čia tai GROŽIS wub.gif wub.gif wub.gif Labai daili suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 17, 18:23)
o kokia jos mazdaug kaina ir ar ''nesunkus'' mezginys kaip vasarai gaunasi.smigo man kablys del mezgimo.tik kuo toliau tuo labiau suprantu,kad nepigus malonumas blush2.gif

Vernito medvilne mano kaime 100g - 4lt, pusmedvilne 100g-3,60, graziai krenta, sukneles nesu mezgus, negaliu atsakyt ar "nesunku" manau priklauso nuo modeliuko ir rastelio. Kaina labai gera gaunasi, aisku, yra ir kitokiu ivairiu gal siek tiek brangesniu siulu variantu 4u.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 17, 19:11)
ir aš rodausi savo paskutinį darbelį-KITOKIĄ MOCHERINUKĘ.vietoj pasuknelės pasitarnavo rankšluostis. biggrin.gif

Super grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 03 18, 13:49)
Vernito medvilne mano kaime 100g - 4lt, pusmedvilne 100g-3,60, graziai krenta, sukneles nesu mezgus, negaliu atsakyt ar "nesunku" manau priklauso nuo modeliuko ir rastelio. Kaina labai gera gaunasi, aisku, yra ir kitokiu ivairiu gal siek tiek brangesniu siulu variantu  4u.gif

Iš Vernito pusmedvilnės nėriau sarafaną -suknele, maniau bus vasarai, bet gavosi ganėtinai storas, tai dabar nešioju ax.gif , o vasarai reiks iš Amber sūliukų nusinert, labai aš juos pamėgau rolleyes.gif Bet gal mezgant Vernitą nesigautų taip storai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 03 18, 13:25)
Iš Vernito pusmedvilnės nėriau sarafaną -suknele, maniau bus vasarai, bet gavosi ganėtinai storas, tai dabar nešioju ax.gif , o vasarai reiks iš Amber sūliukų nusinert, labai aš juos pamėgau rolleyes.gif  Bet gal mezgant Vernitą nesigautų taip storai g.gif

Tai jo, as ir paminejau, kad gal labiau mezgimui tinka, nei nerimui, beto, as pastebejau, kad medvilne gryna, lygtai plonesne uz pusmedvilne g.gif O gal ir ne...
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 03 18, 14:31)
Tai jo, as ir paminejau, kad gal labiau mezgimui tinka, nei nerimui, beto, as pastebejau, kad medvilne gryna, lygtai plonesne uz pusmedvilne  g.gif  O gal ir ne...

bent jau kur aš turiu, tai nesiskiria schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 18 kovo 2010 - 13:52
QUOTE(hakura @ 2010 01 29, 17:08)
Dar pora nuotrauku,originalas
user posted image

gal daugiau foto yra sito originalo? rasciukas domintu blush2.gif gal rusaites kur mezga jau?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 15, 23:47)
suknelė žinoma ne man,tad nors pasimatavau smile.gif
user posted image


thumbup.gif

Reikia ir toliau matuotis biggrin.gif Manekenas pusę gražumo nuima.



QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 17, 20:11)



wub.gif ir spalva, ir pynės, ir lengvorūkošiltumo pabangavimas apačioj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 17, 19:11)
agnieszka.v

suknelė labai graži. thumbup.gif
Peržiūrėjau visus Jūsų darbus ir likau išsižiojusi.tiek grožio vienoje vietoje ir sukurto tokios jaunos mezgėjos,dar nebuvau mačiusi. doh.gif
VA ČIA TAI TIKRŲ TIKRIAUSIAS TALENTAS 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ir aš rodausi savo paskutinį darbelį-KITOKIĄ MOCHERINUKĘ.vietoj pasuknelės pasitarnavo rankšluostis. biggrin.gif Gėlytės bus aplinkui kiekvienos pynės gale,dar neapsisprendėm dėl jų dydžio ir spalvos.Klientė pažadėjo nuotraukų,tad galutinį rezultatą parodysiu vėliau .
user posted image


Gal gali išduoti paslaptį kaip šitą suknelę mezgei? ta prasme ar yra sudūrimas kur nors? Ar nuo kaklo megzti pradėjai blush2.gif
Atsakyti
Viliuteee.........vau,kaip grazu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee, pasaka wub.gif Man irgi jokių gėlyčių netrūksta
Atsakyti