Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(agnieszka.v @ 2010 03 16, 20:51)
Man patinka suknelės smile.gif Štai mano paskutinioji. Siūlai BBB Martine, 100 proc. vilna, 600 gr. Virbalai 2,5.


nuostabus grožis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 03 17, 15:41)
Ir Vernito medvilne visai faina ir pigi ypac megzti, nert tai gal ir storoka  g.gif ziurint ka ir kaip...

Cia siaip faina suknyte i sukneliu tema.
user posted image

o kokia jos mazdaug kaina ir ar ''nesunkus'' mezginys kaip vasarai gaunasi.smigo man kablys del mezgimo.tik kuo toliau tuo labiau suprantu,kad nepigus malonumas blush2.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimėlį ax.gif Kažkas mezgė suknytės "sėdimąją" dalį su permatomu elastiniu siūlu, kad neišsisėdėtų. Užsisakiau iš auksarankės tą siūliuką ir dabar galvoju, ar įmegzti jį tik nugarinėj dalyje, ar ir priekinėj g.gif Gal patarsit, kaip geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringošiux @ 2010 03 17, 19:34)
Merginos, turiu klausimėlį  ax.gif  Kažkas mezgė suknytės "sėdimąją" dalį su permatomu elastiniu siūlu, kad neišsisėdėtų. Užsisakiau iš auksarankės tą siūliuką ir dabar galvoju, ar įmegzti jį tik nugarinėj dalyje, ar ir priekinėj  g.gif Gal patarsit, kaip geriau  ax.gif

priekis juk neišsisėdi mirksiukas.gif siūlau tik nugaroj megzt
Atsakyti
agnieszka.v

suknelė labai graži. thumbup.gif
Peržiūrėjau visus Jūsų darbus ir likau išsižiojusi.tiek grožio vienoje vietoje ir sukurto tokios jaunos mezgėjos,dar nebuvau mačiusi. doh.gif
VA ČIA TAI TIKRŲ TIKRIAUSIAS TALENTAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


ir aš rodausi savo paskutinį darbelį-KITOKIĄ MOCHERINUKĘ.vietoj pasuknelės pasitarnavo rankšluostis. biggrin.gif Gėlytės bus aplinkui kiekvienos pynės gale,dar neapsisprendėm dėl jų dydžio ir spalvos.Klientė pažadėjo nuotraukų,tad galutinį rezultatą parodysiu vėliau .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 17 kovo 2010 - 19:11
Kiek groziu vel prideta wub.gif Nuostabu. As baigineju Karen Miler suknele sesei ir reiks galvotis kazkokia medvilnine suknyte nestuke.gif Kiek pardei ziurejau, tai visos is tokio plono trikotazo, atrodo kaip 100metu deveta doh.gif

QUOTE(neringošiux @ 2010 03 17, 17:34)
Merginos, turiu klausimėlį  ax.gif  Kažkas mezgė suknytės "sėdimąją" dalį su permatomu elastiniu siūlu, kad neišsisėdėtų. Užsisakiau iš auksarankės tą siūliuką ir dabar galvoju, ar įmegzti jį tik nugarinėj dalyje, ar ir priekinėj  g.gif Gal patarsit, kaip geriau  ax.gif

As mezgiau i dvi sukneles, viena mezgiau apvaliai, tai ir elastini siula imezgiau aplink, o kitai tik uzpakalio daly. Jei megsi apacia stulpeliu, tai tai siula imegzk nuo pradziu, kitaip nelabai graziai sutrauks tik ties uzpakaliu, jei kitoks rastas nelabai matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi Viliuteee, koks grozis!
Atsakyti
Viliute- suknelė nėra žodžių . Ir iš kur pas žmones tiek fantazijos?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 17, 19:11)
ir aš rodausi savo paskutinį darbelį-KITOKIĄ MOCHERINUKĘ.vietoj pasuknelės pasitarnavo rankšluostis. biggrin.gif Gėlytės bus aplinkui kiekvienos pynės gale,dar neapsisprendėm dėl jų dydžio ir spalvos.Klientė pažadėjo nuotraukų,tad galutinį rezultatą parodysiu vėliau .


Griūk negyvas ir vėl kelkis....koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee ,nuostabi suknele ir spalva wub.gif wub.gif wub.gif Ir gelyciu visai netruksta.....
Atsakyti
Jo Viliutės meno šedevrai verčia iš ,,klumpių'' thumbup.gif
Atsakyti
Viliuuutes suknike nuostabi, ir spalva, ir modeliukas- super! wub.gif mano akim ziurint, gelyciu visai nereikia, nes rastelis puikus wub.gif
Atsakyti