Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(hakura @ 2010 01 29, 17:08)
Dar pora nuotrauku,originalas

Labai liuks suknelė thumbup.gif O spalva , tai mmmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2010 01 29, 18:08)
Dar pora nuotrauku,originalas
user posted image rastas is arciauuser posted image
visa plokscia
user posted image

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Hakura, šauni suknelė good.gif
Atsakyti
prašau patarkit kokius siūlus rinktis šiam grožiui? ir kiek jų maždaug reiktų s dydžiui http://public.fotki....ika-liemen.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 29 sausio 2010 - 20:47
Hakura, nuostabi suknelė, puikiai su ja atrodot 4u.gif ir raštelis gražiai įkomponuotas
Atsakyti
Ačiu mergaitės už nuorodėles, jau kelis modelius išsirinkau.Ir kai galutinai nuspresiu kreipsiuos, gal padėsit dėl siulukų kokie yra geriausi.
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2010 01 29, 17:56)
Sveikos darbštuoliukės,
Bežiūrėdama jūsų suknytes ir aš sugalvojau sau nusimegzti. biggrin.gif Prieš mėn. pirkau iš parduotuvės, tai po kokių 4 kartų dėvėjimo susikuculavo.  verysad.gif
Tai noriu patarimo iš jūsų.  tongue.gif Planuoju megzti paprastą tiesią suknytę kojinės raštu 1 gera 1 bloga. Ties liemeniu pakeisiu raštelį. suknytės noriu šiltos.  tongue.gif
Kokios sudeties siūlų man reikia nusipirkti?  Ir gal šiaip ką nors naudingo patarsite. 4u.gif
Neesu didelė mezgėja, iki šiol mezgiau daugiausiai šalius.  mirksiukas.gif

Patariu pirkti pusvilne.O kojiniu rasta as deciau kaip tik liemens srity,tada naturaliai be pastangu graziai isiliemenuotu suknele,o apaciai imciau koki kita rasta smile.gif

Hakura,puikiai atrodote thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kiek groziu cia prisiziurejau. wub.gif thumbup.gif Gila, kad megst nemoku. Nesigauna man ismokt laikyt virbalus lotuliukas.gif
Pasigirsiu ir as suknele, kuria nuneriau drauges dukrytei ax.gif . pozuoja mano sunlis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 01 30, 18:00)
Kiek groziu cia prisiziurejau.  wub.gif  thumbup.gif Gila, kad megst nemoku. Nesigauna man ismokt laikyt virbalus lotuliukas.gif
Pasigirsiu ir as suknele, kuria nuneriau drauges dukrytei ax.gif . pozuoja mano sunlis blush2.gif
user posted image

wub.gif
Atsakyti
Gražuolė suknytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 30, 16:48)
Patariu pirkti pusvilne.O kojiniu rasta as deciau kaip tik liemens srity,tada naturaliai be pastangu graziai isiliemenuotu suknele,o apaciai imciau koki kita rasta smile.gif

Hakura,puikiai atrodote thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu Rasa32 4u.gif
tai gal gali pasakyti kaip apacia megzti? viena eile geros, kita blogos, ar bus gerai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Priscila @ 2010 01 30, 00:30)
Hakura, nuostabi suknelė, puikiai su ja atrodot  4u.gif  ir raštelis gražiai įkomponuotas

Labas auksarankes.nerealu kaip faina viskas isivaizduoju kieklaiko ir kantrybes situose darbuose.As nesu labai patyrus mezgeje,bet karts nuo karto paimu virbalus panarplioti ka nors iki siol buvo tik kepures ir salikai.tad paskaicius temele sukilo baltas pavydas ir nutariau pabandyti didesni varianta.mezgu savo mergaitei tunikute.numezgiau nugara ir prieki dabar iskilo klausimas kaip toliau daryt.noriu nuo krutines linijos kad kaklas kartu su rankovytem butu.taip kaip praitoje temoje KIURTES rozine tunika[tik kitu rastu]gal kas galit paiskinti kaip ten daryt .busiu begalo dekinga ax.gif
Atsakyti