Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

agnieska.v labai grazi suknele thumbup.gif spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 09, 12:16)

Tama yra cia http://club.osinka.ru/topic-44394 , jei dar reikia
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 03 14, 15:52)
Beveik baigta ax.gif Tik kažko " nelimpa'' man jinai g.gif Kažko dar trūksta, tik nežinau ko doh.gif

Labai mielos bangelės bigsmile.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2010 03 16, 19:51)
Man patinka suknelės smile.gif Štai mano paskutinioji. Siūlai BBB Martine, 100 proc. vilna, 600 gr. Virbalai 2,5.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 03 16, 20:49)
Aš irgi balsą atiduodu, kad ten gipiūras  4u.gif Fantastiška suknelė tikrai  4u.gif O ne Daugirdaitės čia stilius?

100%- garantija kad ne gifiuras schmoll.gif .Pasiziurekit ta didesne nuotr. is arciau.Greiciausiai frivolite nerimas.
Viliuteee gal gali pasidalint tuo rasteliu blush2.gif jei rasi
Atsakyti
pasiskolinta ideja is kitos mezgejos 4u.gif
mazai mergaitei gimtadienio dovanele
user posted image
Atsakyti
labai kruopstu, grazu ir elegantiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 03 16, 20:51)
Man patinka suknelės smile.gif Štai mano paskutinioji. Siūlai BBB Martine, 100 proc. vilna, 600 gr. Virbalai 2,5.



Labai simpatiška suknelė wub.gif
Mezgėjėlės iš kokių siūlų dažniausia neriat vasarines sukneles? Ruošiuos jau vasarai biggrin.gif Tik susiruošus pirkt siūlus visai pasimečiau doh.gif Norėjau arba Yarn art arba Linate. Pardavėja kai pradėjo konsultuot: vieni nekrenta, kiti pešiojasi, treti lyg plonoki... doh.gif Tų Yarn rūšių daugiausia doh.gif Taip ir likau nenusipirkus doh.gif
Atsakyti
Žiogiene-vasarai medvilnė Yarnart Begonia, Yarnart Summer, Maxi, Perle 8, Perle 5....ir daug kitųsmile.gif
Atsakyti
Ir Vernito medvilne visai faina ir pigi ypac megzti, nert tai gal ir storoka g.gif ziurint ka ir kaip...

Cia siaip faina suknyte i sukneliu tema.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 17 kovo 2010 - 13:42
Rogue... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif matytas modeliukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Čia buvo copy-paste? biggrin.gif Bet netgi spalvos beveik identiškos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 03 17, 09:50)
labai kruopstu, grazu ir elegantiska wub.gif

as cia apie Agniezkos suknele blush2.gif
Atsakyti
agnieszka.v suknele super thumbup.gif thumbup.gif labai kruopstus mezgimas.Gal gali pasidalinti rastu schemute blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti