Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(linute&D @ 2010 03 15, 14:05)
Merginos patarkit, kaip reikia megzt suknyte, nenoriu ilgos, tokios trumpos, keliu menesiu mergytei, as bandziau siaurint link liemens is krastu sumezgant is 2 i viena aki, bet labai ilgas tas siaurinimas, tai bandziau siaurint taip - liemens vietoj perpus sumazinau akiu kieki...kaip darot Jus, nes as mezgime dar naujoke smile.gif

Na, tokiai mažai lėlytei nesu mezgusi, bet tavo antras variantas manau tinkamai vaikui drinks_cheers.gif jei tolygiai sumažinai, bus truputį pabanguota suknutė...nors tokiai lėlei galima ir trapecijos formos(pagal pirmą tavo siaurinimo variantą)iki pat pažastų mažinant akutes daryt drinks_cheers.gif kitoks modeliukas gautųsi...visaip galima.žiūrint kokio galutinio varianto norisi. mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes,mezgu lygiuoju rastu dukrytei ir noriu rankoves pabaigti tokiais raukiniais. Pirmoj eilej kas antra aki pridedu, kitoj eilej kas trecia ir paskui kelias eiles pamezgus baigti. Bet kaip tas paskutines padaryti, kad uzbaigus man nesiraitytu???
Atsakyti
Mergaites paziurekit koks cia grozis.Tik tiesiogiai neina man nuotraukos ikelt,tai idedu nuoroda i visa puslapi.Jurkutes balta suknele "choru karuose".Cia nerta as taip galvoju is atskiru detalyciu g.gif
http://whatson.delfi...e.d?id=29965629
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 15, 19:35)
Na, tokiai mažai lėlytei nesu mezgusi, bet tavo antras variantas manau tinkamai vaikui drinks_cheers.gif jei tolygiai sumažinai, bus truputį pabanguota suknutė...nors tokiai lėlei galima ir trapecijos formos(pagal pirmą tavo siaurinimo variantą)iki pat pažastų mažinant akutes daryt drinks_cheers.gif kitoks modeliukas gautųsi...visaip galima.žiūrint kokio galutinio varianto norisi. mirksiukas.gif



Dekui tau smile.gif kazkiek nuardziau ir toliau susiaurinau akis beveik per puse, tokia biski garbanota gaunasi, visai gerai atrodo...
Atsakyti
suknelė žinoma ne man,tad nors pasimatavau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 15 kovo 2010 - 22:47
QUOTE(norwa @ 2010 03 15, 21:05)
Mergaites paziurekit koks cia grozis.Tik tiesiogiai neina man nuotraukos ikelt,tai idedu nuoroda i visa puslapi.Jurkutes balta suknele "choru karuose".Cia nerta as taip galvoju is atskiru detalyciu  g.gif
http://whatson.delfi...e.d?id=29965629

man ir istrigo jos suknele,labai noreciau nusinert tokia iki dukros krikstyno,tik kazin ar rasiu kur motyva ir kaip ja platint g.gif
Papildyta:
viliuteee pas tave turbut para ilgesne nei iprastai,nes tokius grozius gamini viena po kito
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 03 15, 22:05)
Mergaites paziurekit koks cia grozis.Tik tiesiogiai neina man nuotraukos ikelt,tai idedu nuoroda i visa puslapi.Jurkutes balta suknele "choru karuose".Cia nerta as taip galvoju is atskiru detalyciu  g.gif
http://whatson.delfi...e.d?id=29965629

aha... ir as sestadieni akis isputus ziurejau kaip ir kas ten nunerta pas ja lotuliukas.gif wub.gif kazko panasaus noreciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 kovo 2010 - 23:08
QUOTE(linute&D @ 2010 03 15, 21:58)
Dekui tau smile.gif kazkiek nuardziau ir toliau susiaurinau akis beveik per puse, tokia biski garbanota gaunasi, visai gerai atrodo...

nėra už ką...lauksim vaizdų 4u.gif


Merginos, o man atrodo ten ne nerta, o medžiaga ale gifiūras toks spaustas, būna audinių pardoje tokių pirkt g.gif Bet kažk panašaus galima priaikyt su mažu motyviuku...tik jau darbelio doh.gif ir siūlgalių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 03 15, 23:08)
aha... ir as sestadieni akis isputus ziurejau kaip ir kas ten nunerta pas ja  lotuliukas.gif  wub.gif kazko panasaus noreciau ax.gif


Jei aš neklystu, tai čia Frivolite technika smile.gif
Atsakyti
ir man atrodo.kad čia iš tokio gifiūro siūta.bet tikrai labai panašų galima nunerti,ir nebūtinai iš dalelių,yra rašdas toks panašus,paieškosiu,kažkur turiu savo lobynuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 16, 11:46)
ir man atrodo.kad čia iš tokio gifiūro siūta.bet tikrai labai panašų galima nunerti,ir nebūtinai iš dalelių,yra rašdas toks panašus,paieškosiu,kažkur turiu savo lobynuose smile.gif

Aš irgi balsą atiduodu, kad ten gipiūras 4u.gif Fantastiška suknelė tikrai 4u.gif O ne Daugirdaitės čia stilius?
Atsakyti
Man patinka suknelės smile.gif Štai mano paskutinioji. Siūlai BBB Martine, 100 proc. vilna, 600 gr. Virbalai 2,5.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti