Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

[quote=Viliuteee,2010 03 11, 18:18]
ir man jau norėtųsi plonus siūliukus paimti,bet dar turiu užbaigti keletą šiltų užsakymėlių. smile.gif Vienas jau džiūsta,dar keletas ir pradėsiu judinti krikšto rūbelių eilutę ax.gif
džiovinimo stadijoje biggrin.gif

user posted image

ORIGINALAS
user posted image
ANKSTESNIS MANO BANDYMAS.
user posted image

niekur iki šiol neradau atskymo,koks raštas originale tarp pynių. ax.gif
[/quote]
[/quote]
Wow kaip grazuuuu wub.gif wub.gif wub.gif , tikriausiai daug darbo buvo ideta....gal galetum pasidalinti, kaip tu ja mezgei? blush2.gif 4u.gif
Atrodo super, su kokiais marskinukais, nerealu wub.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 03 12, 12:41]
"atlaso juostelė bus po krūtine, jai darysiu šonuose po kilputę įvėrimui, o užsegimas atlaso juostelės bus nugaroj "

O tu uzsegamu juosteliu su kaspineliu gal buna pirkti?...ar cia siuti reikia? g.gif
Atsakyti
"princesė ant žirnio" fotografuota skirtingu paros laiku, spalvos skiriasi, bet tikrovėje panašesnė į tą, ant modeliuko

pirmas bandymas su tokiom pynėm.

user posted image

user posted image


user posted image[
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 03 12, 13:03)
O tu uzsegamu juosteliu su kaspineliu gal buna pirkti?...ar cia siuti reikia?  g.gif

kadangi siūsiu pamušaliuką atlasinį, tai iš tos pačios medžiagos pasiūs ir kaspinuką, pagal vaiko krūtinės išmatavimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Beveik baigta ax.gif Tik kažko " nelimpa'' man jinai g.gif Kažko dar trūksta, tik nežinau ko doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 03 14, 16:52)
Beveik baigta ax.gif Tik kažko " nelimpa'' man jinai g.gif Kažko dar trūksta, tik nežinau ko doh.gif

labai grazi suknyte wub.gif as gal deciau sviesesni golfa po apacia ir koki papuosala ilga uzsideciau g.gif kad liptu thumbup.gif
Atsakyti
man irgi patinka. as deciau lengva golfuka arba maikute juoda, butinai juodom pedkelnem, o suknelei po krutine suburciau raisti su bumbulais bigsmile.gif
Atsakyti
ir man kažkokio ,,raiščio"po krūtine norėtųsi,nes dabar matosi,lyg ten truputėlį per laisvai ax.gif
O čia viršus prie apačios prisiūtas ar kaip?Jei būtų galimybė reiktų šiek tiek abi dalis daugiau sukeisti priekyje,tuomet ir raiščio nebereiktų
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif Raiščio kažkaip nesinori blush2.gif O suknutės viršutinė dalis prisiūta, bandysim kilstelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 14, 19:20)
ir man kažkokio ,,raiščio"po krūtine norėtųsi,nes dabar matosi,lyg ten truputėlį per laisvai ax.gif
O čia viršus prie apačios prisiūtas ar kaip?Jei  būtų galimybė reiktų šiek tiek abi dalis daugiau sukeisti priekyje,tuomet ir raiščio nebereiktų

drinks_cheers.gif tikrai,truputi uzleidus viena dali ant kitos butu visai kitas vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
Laaabai grazu. bet man irgi atrodo, kad kazko sviesesnio reiketu po ja
Atsakyti
Merginos patarkit, kaip reikia megzt suknyte, nenoriu ilgos, tokios trumpos, keliu menesiu mergytei, as bandziau siaurint link liemens is krastu sumezgant is 2 i viena aki, bet labai ilgas tas siaurinimas, tai bandziau siaurint taip - liemens vietoj perpus sumazinau akiu kieki...kaip darot Jus, nes as mezgime dar naujoke smile.gif
Atsakyti