Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(varna575 @ 2010 03 11, 16:55)
Nežinau schmoll.gif  4u.gif  Gal dvi nuleisti, du užmetimai, dvi nuleisti g.gif


niu kaži, nes dar dvi eilės bus ir viršum tos eilės vistiek tas pats akių skaičius lieka... g.gif vienzo kažkokia nesąąąąąąmonė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 11 kovo 2010 - 18:27
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 09, 12:16)
cool.gif  turetu buti...Ir svarbiausia,gal kas kur uzmatet rasciuka jos bigsmile.gif

user posted image

ir dar domina sita,reiktu rasciuko ir kiek mazdaug siuliuku reikia...

user posted image

Ir dar klausimas,ar reikia pagal iskarpas nert orginalaus dydzio,ar kaip... g.gif esu pradziamoksle,tai nelabai suprantu,aciu...

wub.gif wub.gif wub.gif bet man be sansu nusimegzt unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
gal turi sitos sukneles lietuviška rasta?
http://public.fotki....mer-2008-1.html
Atsakyti
ir man jau norėtųsi plonus siūliukus paimti,bet dar turiu užbaigti keletą šiltų užsakymėlių. smile.gif Vienas jau džiūsta,dar keletas ir pradėsiu judinti krikšto rūbelių eilutę ax.gif
džiovinimo stadijoje biggrin.gif

user posted image

ORIGINALAS
user posted image
ANKSTESNIS MANO BANDYMAS.
user posted image

niekur iki šiol neradau atskymo,koks raštas originale tarp pynių. ax.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 11, 18:26)
niu kaži, nes dar dvi eilės bus ir viršum tos eilės vistiek tas pats akių skaičius lieka... g.gif vienzo kažkokia nesąąąąąąmonė lotuliukas.gif

dar pagalvojau, vis tas kitas juosmuo ramybės nedavė lotuliukas.gif , gal išmegzti akį, ją kabinant keliomis eilėmis žemiau g.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 03 11, 19:18]
ir man jau norėtųsi plonus siūliukus paimti,bet dar turiu užbaigti keletą šiltų užsakymėlių. smile.gif Vienas jau džiūsta,dar keletas ir pradėsiu judinti krikšto rūbelių eilutę ax.gif
džiovinimo stadijoje biggrin.gif

niekur iki šiol neradau atskymo,koks raštas originale tarp pynių. ax.gif
[/quote]
[/quote]
Daug daug 4u.gif už šį darbą. Ketinau, po to nusprendžiau, kad darbo per daug blush2.gif Rusaitės siūlė viršutinį raštelį
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 03 11, 20:51)

Daug daug 4u.gif už šį darbą. Ketinau, po to nusprendžiau, kad darbo per daug blush2.gif

na taip darbelio tikrai nemažai,ypač mano pasirinktu rašteliu. Ištisai pynės doh.gif
ne,tas raštelis netinka.jau beveik žinau,koks turi būti.Rodžiausi ir aš pas rusaites su savo pirmuoju,joms labai patiko mano pasirinkti raštai. smile.gif
Atsakyti
senokai buvau uzsukus blush2.gif o kiek cia grozybiu primegsta ir prinerta. saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee, labai labai gražu, žavu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 03 11, 19:20)
dar pagalvojau, vis tas kitas juosmuo ramybės nedavė lotuliukas.gif , gal išmegzti akį, ją kabinant keliomis eilėmis žemiau g.gif

gal bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti Lingvitos apie jos "vizitene kortele"tapusia mocherinuke:numezgiau sijonine dali, db jau noreciau pradeti ir virsu, tik nezinau, kaip cia padarius..noriu ne megztos juostos po krutine, o atlasines juosteles ir nezinau,ar surinkus akis kelis cm pamegzti lygiu rastu, ar iskart gerom-blogom akim.O gal tos juosteles iverimui daryti kilpeles? Visai blaskausi doh.gif
Atsakyti

Kiurte, aš ne Ligvita, bet pasidalinsiu savo planais. Dukriukui kaip tik mezgu sukniuką, Ir atlaso juostelė bus po krūtine, jai darysiu šonuose po kilputę įvėrimui, o užsegimas atlaso juostelės bus nugaroj (nes atlasas bus su griežtu kaspinuku) mirksiukas.gif O surinkusi akis nuo sijoninės servetėlinės dalies viršun megsiu vien gerom akim mirksiukas.gif
Atsakyti