Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 21:08)
Užtušuotas rutuliukas irgi užmetimas, g.b. uždėta akis, t.y. jį išmezgus neturi gautis skylė, kaip išmezgant paprastą užmetimą 4u.gif

ojomajo doh.gif tai čia užmetimą daryt iš kitos pusės tada g.gif supratau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
tai beliko su jūsų pagalba išsiaiškint tuos keturis ženklus po užtušuoto rutuliuko clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 06 kovo 2010 - 21:14
kuo gilyn į mišką-tuo daugiau medžių blink.gif
pradėjau mezgt smile.gif kadangi pradžioj dar tų nežinomų simbolių nėr mirksiukas.gif
kartoju nuorodą: http://picasaweb.goo...848176583465170
dabar taip:
eilutės sunumeruotos nelyginės ir jų raštai nurodyti. lyginės mezgamos gerom akim...
dabar skaičiuojant tas nelygines tame tarpe nuo 93 eilės iki 99, man viena eile gaunas kaip ir per daug blink.gif sakykim neužrašyti skaičiai būtų (95, 97), bet ten dar viena eilė blink.gif daugiau į kitus tarpus pažiūrėjus neužrašyti skaičiai atitinka. tai gal čia klaida tame tarpe tarp 93 ir 99???
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 06, 21:42)
kuo gilyn į mišką-tuo daugiau medžių blink.gif
pradėjau mezgt smile.gif kadangi pradžioj dar tų nežinomų simbolių nėr mirksiukas.gif
kartoju nuorodą: http://picasaweb.goo...848176583465170
dabar taip:
eilutės sunumeruotos nelyginės ir jų raštai nurodyti. lyginės mezgamos gerom akim...
dabar skaičiuojant tas nelygines tame tarpe nuo 93 eilės iki 99, man viena eile gaunas kaip ir per daug blink.gif sakykim neužrašyti skaičiai būtų (95, 97), bet ten dar viena eilė blink.gif daugiau į kitus tarpus pažiūrėjus neužrašyti skaičiai atitinka. tai gal čia klaida tame tarpe tarp 93 ir 99???

Sakyčiau, kad duota dar ir 94 eilė 4u.gif Čia portugalų g.gif
Tas po užtušuoto burbuliuko ženklas t.b. iš vienos išmegztos 2 smile.gif
Du perbraukti burbuliukai g.gif Pagal schemą gautus, kad iš 4g. lieka dvi ir dar padaromi du užm. Na bet ten pati pabaiga, tai gal pagal raštą jau susiorientuosi. O ką mezgam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 06 kovo 2010 - 21:58
QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 21:48)
Sakyčiau, kad duota dar ir 94 eilė 4u.gif  Čia portugalų g.gif
Tas po užtušuoto burbuliuko ženklas t.b. iš vienos išmegztos 2 smile.gif

sakai g.gif kodėl taip manai?
nežinau kieno doh.gif turbūt.
ačiū už dar vieno heroglifo paaiškinimą lotuliukas.gif

nežinau ką su tuo tarpu daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 06, 21:56)
sakai g.gif kodėl taip manai?
nežinau kieno doh.gif turbūt.
ačiū už dar vieno heroglifo paaiškinimą lotuliukas.gif

nežinau ką su tuo tarpu daryt g.gif

Yra raštų, kur pirmieji sumezgimai padaromi išvirkščioje pusėje mirksiukas.gif Kai megzi - suprasi - g.b. duota 98 eil.
Dar papildžiau praėjusią žinutę mirksiukas.gif Schemą šifruoju, o net nežinau kokia servetėlė doh.gif Žinau, kad bus suknelė, bet kuri ten ta servetėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 21:48)
O ką mezgam mirksiukas.gif

Suknutę dukrytės pirmai komunijai wub.gif Modeliukas bus nuo krūtinės (ten dėsis atlaso juostos kaspinas) lengvai laisvėjantis, nepilnas saulės kliošas. Ilgis - žemiau keliukų. Viršus gerosiom akim mirksiukas.gif Ir atlasinis pamušalas bus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 22:03)
Yra raštų, kur pirmieji sumezgimai padaromi išvirkščioje pusėje mirksiukas.gif  Kai megzi  - suprasi - g.b. duota 98 eil.
Dar papildžiau praėjusią žinutę mirksiukas.gif  Schemą šifruoju, o net nežinau kokia servetėlė doh.gif  Žinau, kad bus suknelė, bet kuri ten ta servetėlė g.gif

servetėlė šita mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...841815679607282
ėmiau raportą nuo 89 eilės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 06, 22:05)
Suknutę dukrytės pirmai komunijai wub.gif Modeliukas bus nuo krūtinės (ten dėsis atlaso juostos kaspinas) lengvai laisvėjantis, nepilnas saulės kliošas. Ilgis - žemiau keliukų. Viršus gerosiom akim mirksiukas.gif Ir atlasinis pamušalas bus mirksiukas.gif
Papildyta:

servetėlė šita mirksiukas.gif  http://picasaweb.goo...841815679607282
ėmiau raportą nuo 89 eilės mirksiukas.gif

Apie tą ir pagalvojau tongue.gif Tai kaip ir visus reikalingus ženklus bandžiau paaiškinti
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 22:14)
Apie tą ir pagalvojau tongue.gif  Tai kaip ir visus reikalingus ženklus bandžiau paaiškinti

ačiū tau labai thumbup.gif
Atsakyti
Pagelbėkit merginos

Kiek pailgėja mocherinis servetelinis sijonas?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2010 03 07, 12:20)
Pagelbėkit merginos

Kiek pailgėja mocherinis servetelinis sijonas?

Ačiū 4u.gif

Nežinau nuo ko priklauso, bet aš kai servetėlinį sijonuką mezgiau ir išskalbiau-man jis nepailgėjo nei kiek schmoll.gif Siūlas buvo kid moheris su šilku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 07, 13:23)
Nežinau nuo ko priklauso, bet aš kai servetėlinį sijonuką mezgiau ir išskalbiau-man jis nepailgėjo nei kiek schmoll.gif Siūlas buvo kid moheris su šilku smile.gif

Aš tą patį pastebėjau, kai mezgiau kid moherą su šilku smile.gif bet turkiška kid mohera patįsta iki 10cm smile.gif
Atsakyti
turiu keleta klausimuku.
is kokiu siuliuku mezgate servetelinius vasarai ssijonukus?
ir ar mezgate is dvieju daliu sijonuka, ar apvaliai be siuliu ?
Atsakyti