Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 04, 20:21)
Ačiū mielosios už įvertinimus.iš tiesų suknelė ant mano manekeno nelabai kaip atrodo,tikrovėj ji tikrai gražesnė.gal sulauksiu nuo savininkės nuotraukų,įsitikinsit.O gal pabandysiu ir pati ryt pademonstruoti,tik pasuknelės tokios neturiu.
.Sulnelė dar ,,netvarkyta"tad taip pat dar ne visas grožis matosi.
makse,siūlai čia kid moheris su šilkuva šitas numeriukas
http://www.mezginiup...am-sp-kodas-166

o čia aiškiau nei pirmoj nuotraukoj kalnierius matosi.
user posted image


Gal galėtum pasakyti nuo kurios vietos megzti pradėjai? Nu niekaip nesuprantu unsure.gif Labai labai gražiai liemuo į sijoną pereina thumbup.gif
Atsakyti
[quote=makse*,2010 03 04, 20:27]
mmmm... 30 suknele....
prisimelavau,pabandžiau suskaičiuoti sukneles,jų ne 30,o jau visas 40 doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 04, 21:23)
Viliuteee, o kiek tu tokiai suknutei moheros su silku sumezgi?



sumezgiau beveik 6,nes sijono kliošas labai platus-apie 1000 akių,šiaip normaliam saulės kliošui pakanka 600,čia jau gaunasi beveik du sijonai smile.gif
Papildyta:
[quote=Di72,2010 03 05, 10:36]
Gal galėtum pasakyti nuo kurios vietos megzti pradėjai? Nu niekaip nesuprantu unsure.gif Labai labai gražiai liemuo į sijoną pereina thumbup.gif

visada pradedu megzti nuo liemens.O perėjimas-tai jau tikrų tikriausia kūryba.tai sunkiau gaudavosi mezgant pirmas sukneles,o dabar be vargo galiu visą sijoną ,,iš galvos" numegzti.Galva tiesiog pati pilna schemų,reikia tik atsirinkti,kas patinka biggrin.gif
gaila vėl tas laiko trūkumas neleidžia pačiai pabraižyti savų schemų ,galėčiau pasidalinti su norinčiom schmoll.gif
Atsakyti
[
QUOTE(Di72 @ 2010 03 05, 10:36)
Gal galėtum pasakyti nuo kurios vietos megzti pradėjai? Nu niekaip nesuprantu  unsure.gif  Labai labai gražiai liemuo į sijoną pereina  thumbup.gif

visada pradedu megzti nuo liemens.O perėjimas-tai jau tikrų tikriausia kūryba.tai sunkiau gaudavosi mezgant pirmas sukneles,o dabar be vargo galiu visą sijoną ,,iš galvos" numegzti.Galva tiesiog pati pilna schemų,reikia tik atsirinkti,kas patinka biggrin.gif
gaila vėl tas laiko trūkumas neleidžia pačiai pabraižyti savų schemų ,galėčiau pasidalinti su norinčiom schmoll.gif


Jooo... patirtis duoda savo. thumbup.gif Fantastiškos suknelės. wub.gif Aš bandžiau megzti pirmąją tokią suknelę, bet rezultatas mane nuvylė, kaip tik dėl to perėjimo nuo liemens doh.gif negražiai gavosi.. verysad.gif
Atsakyti
Ar del to, kad matosi vieta kur akys surinktos? As pirmas dvi eiles mezgu kotokiu siulu, imu medvilne dazniausiai. Paskui, kai jau reikia akis rinkt, tiesiog ta siula istrauku ir surenku atviras akis. Tada perejimo praktiskai nesimato. Nes ir as visas suknutes mezgu nuo liemens.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 05, 15:45)
Ar del to, kad matosi vieta kur akys surinktos? As pirmas dvi eiles mezgu kotokiu siulu, imu medvilne dazniausiai. Paskui, kai jau reikia akis rinkt, tiesiog ta siula istrauku ir surenku atviras akis. Tada perejimo praktiskai nesimato. Nes ir as visas suknutes mezgu nuo liemens.


va va... mane irgi labai domino tas grazus perejimas wink.gif
bet truputi nesupratau paaiskinimo..
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 05, 14:45)
Ar del to, kad matosi vieta kur akys surinktos? As pirmas dvi eiles mezgu kotokiu siulu, imu medvilne dazniausiai. Paskui, kai jau reikia akis rinkt, tiesiog ta siula istrauku ir surenku atviras akis. Tada perejimo praktiskai nesimato. Nes ir as visas suknutes mezgu nuo liemens.


Mano nesėkmės prasidėjo nuo to, kad per mažo skersmens servetėlę sijonui išrinkau, gavosi trumpoka, paskui primezgus viršų pasirodė, kad jinai dar ir per siaura doh.gif ... galutiniam variante išaiškėjo, kad mano panelė ne tokia ir "kūda" blink.gif ir tokia suknia jai nelabai tiko. O ardyt moherą jau nesiryžau... guli mano suknelė sėkmingai spintoj, gerai, kad dar seserys pulkelį dukrų turi, tai kuriai nors pritaikysim.. mirksiukas.gif
P.S. o akis ties liemeniu pavyko gražiai surinkti, perėjimo nesimatė.. thumbup.gif
Tai va tokie eksperimentai su moherinėm suknelėm.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 03 04, 17:00)
Kaip man taip pasivaideno.. Maniau, kad ir viršutinė dalis moherinė.. blush2.gif

nepasivaideno, iš tiesų ten suknelė, netgi ir po foto parašyta kad suknutė mirksiukas.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 04, 19:14)
o mano (jau tingiu skaičiuoti kelinta,žinau,kad maždaug 30-ta),spalva labai tinkanti prie mažosios suknelytės.


koks oranžinis grožis. Viliuteee, gal galėtum schemą įmest? Nes pirmai komunijai megzt susiruošiau dukrytei suknelę ir ieškau rašto...jau ir siūliukus turiu thumbup.gif man tavoji labai graži wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bildukas @ 2010 03 05, 17:52)
Tai va tokie eksperimentai su moherinėm suknelėm..  rolleyes.gif

svarbiausia nenuleisti rankų mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos 4u.gif Ši schema nebloga, bet nesuprantu simbolių doh.gif
Padėkit išsiverst į virbalų kalbą lotuliukas.gif

user posted image

Kiek pati suprantu:

Pagaliukas-geroji akis
Burbuliukas-uždėta akis
Trikampis į dešinę pusę kur daugiau užpildyta-sumegztos dvi akys dešinėn
Priešingas trikampis-būt lyg kairėn sumegztos dvi, bet užrašas kitoks nei viršuj raidėm, kiba ne tą reiškia?
Ir toliau nebesuprantu doh.gif


Atsakyti
O gal gali didesne schema idet?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 06, 18:30)
Reikia pagalbos 4u.gif Ši schema nebloga, bet nesuprantu simbolių doh.gif
Padėkit išsiverst į virbalų kalbą lotuliukas.gif

Kiek pati suprantu:

Pagaliukas-geroji akis
Burbuliukas-uždėta akis
Trikampis į dešinę pusę kur daugiau užpildyta-sumegztos dvi akys dešinėn
Priešingas trikampis-būt lyg kairėn sumegztos dvi, bet užrašas kitoks nei viršuj raidėm, kiba ne tą reiškia?
Ir toliau nebesuprantu doh.gif

Turėtų būti dvi sumegztos, užrašas g.b. - viena pertraukta akis, paprastai taip būna: į dešinę - dvi sumegztos, į kairę - viena pertraukta. Sekantis stovintis trikampis t.b. pagal užrašą dvi pertrauktos, t.y. 3 sumegztos. Toliau - sorry unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 06, 19:07)
O gal gali didesne schema idet?

pasididins šitoj nuorodoj http://picasaweb.goo...848176583465170 paspaudus viršuj dešiniam tą pliusiuką mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(varna575 @ 2010 03 06, 20:51)
Turėtų būti dvi sumegztos, užrašas g.b. -  viena pertraukta akis, paprastai taip būna: į dešinę - dvi sumegztos, į kairę - viena pertraukta. Sekantis stovintis trikampis t.b. pagal užrašą dvi pertrauktos, t.y. 3 sumegztos. Toliau - sorry  unsure.gif

Ačiū ir už tiek thumbup.gif

Tas rutuliukas užtušuotas irgi neaiškus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 06, 20:56)

Tas rutuliukas užtušuotas irgi neaiškus doh.gif

Užtušuotas rutuliukas irgi užmetimas, g.b. uždėta akis, t.y. jį išmezgus neturi gautis skylė, kaip išmezgant paprastą užmetimą 4u.gif
Atsakyti