Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

sarafaniukas 6-metei gražuolytei wub.gif

user posted image
Atsakyti
labai gražutis sarafaniukas.


O aš turiu bėdą, baisi alergija prasidėjo PRETI moherai.... kapstausi su suknue jau antra savaitė akis skauda, nosis bėga, vokai tinsta.... Nu žodžiu.... keikiu save paskutiniais žodžiais, kad vasaros pabaigai dar vieną užsąkyma iš tokių pat siūlų prisiėmiau....
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2010 03 04, 12:39)
sarafaniukas 6-metei gražuolytei wub.gif

user posted image

thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Džinė79 @ 2010 03 03, 23:38)
pagarba visoms servetėlinių suknelių mezgėjoms - velniškai daug kantrybės reikia.
aš numezgiau dukrytei ir daugiau nenoriu tokių megzti smile.gif

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 04, 13:57)
labai gražutis sarafaniukas.
O aš turiu bėdą, baisi alergija prasidėjo PRETI moherai.... kapstausi su suknue jau antra savaitė akis skauda, nosis bėga, vokai tinsta.... Nu žodžiu.... keikiu save paskutiniais žodžiais, kad vasaros pabaigai dar vieną užsąkyma iš tokių pat siūlų prisiėmiau....

Kaip nesmagu LIGVITA -tavegilio pabandyk isgerti rolleyes.gif

VIGILYTE nuostabus sarafaniukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tikriausiai matėte Asmik Grigorian moherinę suknelę?..
žiūrėti čia

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 03 04, 16:51)
Tikriausiai matėte Asmik Grigorian moherinę suknelę?..
žiūrėti čia

Labai gražu  wub.gif

niu, aš matau tik moherinį sijoną blush2.gif
Atsakyti
Gal kas bandete megsti ne viena servetelini sijona o du, kad suknele butu tokia ale statkevicius?
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 03 04, 16:03)
niu, aš matau tik moherinį sijoną  blush2.gif


Kaip man taip pasivaideno.. Maniau, kad ir viršutinė dalis moherinė.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 03 03, 22:38)
pagarba visoms servetėlinių suknelių mezgėjoms - velniškai daug kantrybės reikia.
aš numezgiau dukrytei ir daugiau nenoriu tokių megzti smile.gif

user posted image

o kokio amziaus tavo mergaite?as draugo dukrytei kazka tokio noreciau numegzt wub.gif wub.gif
Atsakyti
Džinė79,rezultatas puikus,net neabejoju,kad tai nebus paskutinė mocherinukė,prisiminsi dar mano žodžius biggrin.gif

o mano (jau tingiu skaičiuoti kelinta,žinau,kad maždaug 30-ta),spalva labai tinkanti prie mažosios suknelytės.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 04, 20:14)
Džinė79,rezultatas puikus,net neabejoju,kad tai nebus paskutinė mocherinukė,prisiminsi dar mano žodžius biggrin.gif

o mano (jau tingiu skaičiuoti kelinta,žinau,kad maždaug 30-ta),spalva labai tinkanti prie mažosios suknelytės.

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai grazu
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 04, 20:14)
Džinė79,rezultatas puikus,net neabejoju,kad tai nebus paskutinė mocherinukė,prisiminsi dar mano žodžius biggrin.gif

o mano (jau tingiu skaičiuoti kelinta,žinau,kad maždaug 30-ta),spalva labai tinkanti prie mažosios suknelytės.

user posted image


mmmm... 30 suknele....
as vis dar apie pirma svajoju blush2.gif
koks grozis wink.gif ir spalva labai super thumbup.gif kokie cia siulai ir kaip spalvyte vadinas?
Atsakyti