Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

Va čia tai super suknutė thumbup.gif
Tikriausiai mezgėja labai, labai patyrusi ir gabi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paaulinute @ 2010 01 28, 17:26)
Va čia tai super suknutė thumbup.gif
Tikriausiai mezgėja labai, labai patyrusi ir gabi 4u.gif


ačiū mergaitės 4u.gif
Gabumų jokių iškirtinių tikrai neturiu,na o patirtis tikrai duoda rezultatų.Mocherinukių jau daugiau nei 30 esu numezgusi,vienos liko Lietuvoj,kitos iškeliavo toliau
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 28, 15:06)
susirinkau akis, dabar ties 46 eila stop, nu neikertu kaip toliau  doh.gif  blush2.gif 4 geros, toliau pagal rasta, gale ant tu 4 rasta baigt? o tada eile vien gerom ir maziau 4 megzt ar pirmoji akis per 4 pasislenka?  g.gif  blush2.gif

bandau padet jei dar neissiaiskinai smile.gif Nuo eiles pradzios tas 4 akis numezgi gerom ir pasizymi eiles pradzia be tu 4 akiu. Pradedi megzti pagal shema ir baigi eile tas keturias akis panaudojus eilei pabaigti. Na kitaip sakant pasistumia eiles pradzia per 4 akis. Jei neaisku rasyk. 4u.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 28, 18:16)
bandau padet jei dar neissiaiskinai smile.gif Nuo eiles pradzios tas 4 akis numezgi  gerom ir pasizymi eiles pradzia be tu 4 akiu. Pradedi megzti pagal shema ir baigi eile tas keturias akis panaudojus eilei pabaigti. Na kitaip sakant pasistumia eiles pradzia per 4 akis. Jei neaisku rasyk. 4u.gif Sekmes

as uzstrigus lygiai toj pacioj eile:) tik va kai ismezgu 4 akis man negrazus rastas gaunasi, o ismezgus tik 3, viskas lyg ir grazu, nesuprantu kodel taip gavosi:)
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 28, 19:16)
bandau padet jei dar neissiaiskinai smile.gif Nuo eiles pradzios tas 4 akis numezgi  gerom ir pasizymi eiles pradzia be tu 4 akiu. Pradedi megzti pagal shema ir baigi eile tas keturias akis panaudojus eilei pabaigti. Na kitaip sakant pasistumia eiles pradzia per 4 akis. Jei neaisku rasyk. 4u.gif Sekmes


tai toliau skaiciuoti jau pasislinkusi rasta? ir toliau megzti nuo tos pirmos kur rasta pradejau, man atrodo viskas normaliai gaunas, bent jau kiek suprantu, kaip bus toliau matysiu ax.gif aciu
Atsakyti
Sveikutės, noriu visas pagirti kad tiek gražių suknelių primezgusios ir prinėrusios.Visos labai gražios.O aš išdrysau pas jus prašymo visas, draugė užkvietė gegužės pabaigai i savo vestuves tai noriu ta progą nusinerti sau suknutę, turiu kelis modelius bet sakau gal jus dar turite gal kokių esu pražiurėjusi,būčiau labai dėkinga.Jus vistiek tiek dauk jau suknučių esat sukurusios tikrai geriau žinote kokios geriau tinka tokiai šventei. blush2.gif Nesupykit jei tokiu prašymu suteršiau suknučių temą.
Atsakyti
Turiu sukaupusi man patinkančių suknučių kolekciją iš žurnalų, gal rasi sau ką mielo širdžiai.
Atsakyti
[quote=panelė Prym,2010 01 29, 12:16]
Turiu sukaupusi man patinkančių suknučių kolekciją..

O šitų suknučių schemas turite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 01 29, 13:00)
Sveikutės, noriu visas pagirti kad tiek gražių suknelių primezgusios ir prinėrusios.Visos labai gražios.O aš išdrysau pas jus prašymo visas, draugė užkvietė gegužės pabaigai i savo vestuves tai noriu ta progą nusinerti sau suknutę, turiu kelis modelius bet sakau gal jus dar turite gal kokių esu pražiurėjusi,būčiau labai dėkinga.Jus vistiek tiek dauk jau suknučių esat sukurusios tikrai geriau žinote kokios geriau tinka tokiai šventei. blush2.gif Nesupykit jei tokiu prašymu suteršiau suknučių temą.



čia Osinkos visas puslapiukas su schemomis:
http://club.osinka.r...-58636?&start=0
Atsakyti
Aciu mergaites uz pagalba ir patarimus, po daug ardymo - pagaliau jau nesiojama nestuke.gif suknele rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 29 sausio 2010 - 15:49
Sveikos darbštuoliukės,
Bežiūrėdama jūsų suknytes ir aš sugalvojau sau nusimegzti. biggrin.gif Prieš mėn. pirkau iš parduotuvės, tai po kokių 4 kartų dėvėjimo susikuculavo. verysad.gif
Tai noriu patarimo iš jūsų. tongue.gif Planuoju megzti paprastą tiesią suknytę kojinės raštu 1 gera 1 bloga. Ties liemeniu pakeisiu raštelį. suknytės noriu šiltos. tongue.gif
Kokios sudeties siūlų man reikia nusipirkti? Ir gal šiaip ką nors naudingo patarsite. 4u.gif
Neesu didelė mezgėja, iki šiol mezgiau daugiausiai šalius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar pora nuotrauku,originalas
user posted image rastas is arciauuser posted image
visa plokscia
user posted image
Atsakyti