Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

Va katik baigiau mazyte suknyte smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas
Su pirmaja pavasario dienele merginos wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2010 02 27, 11:31)
Nu super wub.gif  4u.gif

blush2.gif merginos, o kaip su siaurų suknelių sijoninės dalies išsisėdėjimu g.gif Aš dabar mezgu iš pusvilnės suknelę. Siūlai vyšninės spalvos. Ieškojau to elastinio siūlo, radau tik permatomą, kaip kad Auksarankėj yra. Bandžiau megzti pavyzduką, nu matos tas elastinukas. Vat ir galvoju, ką daryt, kad dupcė neišsisėdėtų g.gif  nes darbas daugumoj sėdimas.
Kurios mezgėt VS suknytes, kaip jums nešiojasi  g.gif mirksiukas.gif


mane šitas klausimas irgi domina.. g.gif Atsiliepkit mezgėjėlės, kurios sukneles beprotiškai fantastiškas mezgat ir kitas šituo virusu užkrečiat.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bildukas @ 2010 03 01, 12:55)
mane šitas klausimas irgi domina..  g.gif  Atsiliepkit mezgėjėlės, kurios sukneles beprotiškai fantastiškas mezgat ir kitas šituo virusu užkrečiat..  4u.gif

Nezinau,ar man tas apibudinimas tinka ax.gif ,bet pasakysiu savo patirti.
Kad maziau issisedetu,pirmiausia reikia rinktis kuo geresnius siulus.Kuo labiau suktus,gal pusvilne net kiek geriau negu gryna vilna g.gif(isskyrus tuos superbrangius Merino Extra Fine).

2.Dar turi reiksmes rastas.Jei rastas lygus-issisedi daugiau,jei su pynemis,stulpeliais-maziau,nes toks rastas neleidzia tampytis.

3.Manau,kad ir siluetas turi reiksmes.As visada darau sukneles apacia platesne negu klubai(nuo klubu pamazu platinu),tada maziau issisedi ir siaip ,bent jau man,graziau atrodo smile.gif

Manau,kad ir kitos tures ka dar pridurti mirksiukas.gif

Atsakyti
Norėčiau patarimo blush2.gif noriu megzti suknele ir ja dekoruoti nertom gėlytėm tik neapsisprendžiu ar suknele geriau megzti be rašto ar kokį rašteli dėt g.gif kaip greažiau atrodytų ? unsure.gif
Atsakyti
Labukas visoms, gal kas turite zigzaginio rašto aprašymą lietuviškai (arba gal kas gali tiesiog truputį aprašyt pagrindinius mezgimo to rašto įmantrumus;))--nu kaip jį išmegsti virbalais:)--turiu angliškai, narplioju, bet niekas neišeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaruolė @ 2010 03 01, 16:25)
Labukas visoms, gal kas turite zigzaginio rašto aprašymą lietuviškai (arba gal kas gali tiesiog truputį aprašyt pagrindinius mezgimo to rašto įmantrumus;))--nu kaip jį išmegsti virbalais:)--turiu angliškai, narplioju, bet niekas neišeina  doh.gif


Ar dar neissiaiskinote? Jei dar ne, bandyciau paaiskinti.
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2010 03 01, 13:52)
Norėčiau patarimo  blush2.gif  noriu megzti suknele ir ja dekoruoti nertom gėlytėm tik neapsisprendžiu ar suknele geriau megzti be rašto ar kokį rašteli dėt  g.gif  kaip greažiau atrodytų ? unsure.gif

O gal pamegink viena su rastu, kita be rasto tongue.gif
turesi dvi skirtingas suknutes biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, sukneliautojos!
Gal kur matėte šito gėrio schemas:
user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės...

Radau mocherine suknute pas Naiste777 mažai mergaitei, noriu tokia pat numegzti savo dukrytei 6 metu. Kažin kiek reiktu macheriniu siulu... g.gif Visos mezgate, gal kuri galetu pasufleruoti...
Atsakyti
QUOTE(Peliukai @ 2010 03 02, 11:03)
Sveikos mezgėjėlės...

Radau mocherine suknute pas Naiste777 mažai mergaitei, noriu tokia pat numegzti savo dukrytei 6 metu. Kažin kiek reiktu macheriniu siulu...  g.gif  Visos mezgate, gal kuri galetu pasufleruoti...


Laba

Mano pupai ten 3 su puse. Sumezgiau 3 matkiukius po 25g. Tai 6-metei turėtų 4 užtekt.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 03 02, 11:18)
Laba

Mano pupai ten 3 su puse. Sumezgiau 3 matkiukius po 25g. Tai 6-metei turėtų 4 užtekt.


Labai ačiū... Labai graži suknutė... wub.gif Tikiuos man kas nors panašaus gausis... mirksiukas.gif
Atsakyti