Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

Nu super wub.gif 4u.gif

blush2.gif merginos, o kaip su siaurų suknelių sijoninės dalies išsisėdėjimu g.gif Aš dabar mezgu iš pusvilnės suknelę. Siūlai vyšninės spalvos. Ieškojau to elastinio siūlo, radau tik permatomą, kaip kad Auksarankėj yra. Bandžiau megzti pavyzduką, nu matos tas elastinukas. Vat ir galvoju, ką daryt, kad dupcė neišsisėdėtų g.gif nes darbas daugumoj sėdimas.
Kurios mezgėt VS suknytes, kaip jums nešiojasi g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Rasa32, kokia elegantiška suknutė wub.gif Labai papuošia snaigučių įrėminimo juostos. Jau kelintą kartą vis atsidarau nuotrauką ir pasigrožiu smile.gif

Ligita, kaip visuomet - dailu 4u.gif
Atsakyti
niuma, aciu
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 27, 00:20)



QUOTE(Ligvita @ 2010 02 27, 01:00)

žavu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 26, 23:20)
Si karta ateinu pasigirt ir as biggrin.gif



Kaip kažkuri minėjo, tikrai elegantiška suknutė.. wub.gif Labai graži, paprasta ir miela.. wub.gif aš irgit tokios norėčiau.. biggrin.gif
Atsakyti
Ligvita, kaip visada wub.gif Rasa32, labai labai daili suknutė. Aš dabar labai baltai pavydžiu tokios figūros ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrymus 4u.gif
QUOTE(niuma @ 2010 02 27, 13:48)
Rasa32, kokia elegantiška suknutė  wub.gif  Labai papuošia snaigučių įrėminimo juostos. Jau kelintą kartą vis atsidarau nuotrauką ir pasigrožiu smile.gif

wub.gif
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 27, 19:25)
Rasa32, labai labai daili suknutė. Aš dabar labai baltai pavydžiu tokios figūros  ax.gif

Oi,kaip zinau,kaip tau norisi suploneti biggrin.gif Pakentek,jau greit greit busi tokia kaip buvusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano VS truputi issisedi, bet po skalbimo buna vel viskas gerai smile.gif Tik kad skalbiu tai ne po kiekvieno apsivilkimo..Zodziu,siokia tokia problemele del to yra.Sako,kad visokie apatinukai gelbsti megztas suknias, tik kad tu pasivilkimu as taip nemegstu doh.gif

QUOTE(Danuška @ 2010 02 27, 12:31)
Nu super wub.gif  4u.gif

blush2.gif merginos, o kaip su siaurų suknelių sijoninės dalies išsisėdėjimu g.gif Aš dabar mezgu iš pusvilnės suknelę. Siūlai vyšninės spalvos. Ieškojau to elastinio siūlo, radau tik permatomą, kaip kad Auksarankėj yra. Bandžiau megzti pavyzduką, nu matos tas elastinukas. Vat ir galvoju, ką daryt, kad dupcė neišsisėdėtų g.gif  nes darbas daugumoj sėdimas.
Kurios mezgėt VS suknytes, kaip jums nešiojasi  g.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
sveikos mezgejeles,

reikia jusu pagalbos, noriu nerti suknele is dazyto lino bet neturiu jokiu schemu ar breziniu - kaip isliemenuoti krutine, nes siulai nesitampo. na nezinau ar suprasit apie ka as ciaa...
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2010 02 28, 13:35)
sveikos mezgejeles,

reikia jusu pagalbos, noriu nerti suknele is dazyto lino bet neturiu jokiu schemu ar breziniu - kaip isliemenuoti krutine, nes siulai nesitampo. na nezinau ar suprasit apie ka as ciaa...

o jūs į suknelių temą nueikite ten, kur be schemų - rasit visokių mandrybių mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu ir as prisijungti prie pagyru Rasos32 sarafaniukui: labai labai liuksiskai atrodo thumbup.gif
ir prie pagyru Ligvitos suknutei: be zodziu, tiesiog nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 02 18, 11:35)

buk gerute paaiskink kaip ta suknele mezgei, ar nuo apacios, ar nuo virsaus?
labai noriu tokia suknele numegzti 3 metu mergytei gimtadieio proga 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti