Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

[quote=geguzyte5,2010 02 24, 22:36]
Na va. Mano serveteline suknele i pabaiga. Gal ir ne toks variantas gavosi, kaip isivaizdavau, bet kazkas gavosi.
Suknele dar be apdailos ir neskalbta, bet idedu tikedamasi jusu patarimu. Neapsisprendziu, kokios spalvos pamusala siuti g.gif Taip pat dar nezinau, ar nereiketu kazkaip papuosti rankogalius ir kakla.
user posted image
super atrodo wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir pamusala gal juoda dekit .jus kaipsuprantu laukiates,na o as siaip atrodau kaip besilaukianti lotuliukas.gif (apvali labai graziai lotuliukas.gif )ir labai svaigau del tokiu sukniu tik niekaip neisivaisdavau kaip ja numegzt kad neatrodyciau kaip tankas,ir cia jau realiai pamaciau kad tikrai graziai atrodo thumbup.gif esu pradejusi megzt ,puse sijono numegzta ir padeta nes per daug akiu uzdejusi ir nezinojau ka daryti....nu zodziu....labai labai sveikinu,puikus darbas
Atsakyti
Man graziau su tamsiu pamusalu.

Amber_piece, del per plataus sijono tokiai suknelei manyciau neverta pergyventi. Kiek as suprantu, tai nuo to tik dar graziau atrodo. Kazkuri cia rodesi vos ne trigubu kliosu tongue.gif bet nuo to tik dar grazesne suknele atrode. Tik megzt tai uzknisantis reikalas toki ploti doh.gif
Atsakyti
Amber piece, labai, labai graži suknelė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz tokius ivertinimus blush2.gif Galejau motyva truputi daugiau kartu pakartoti, bet skaiciuodama apsizioplinau, tad gavosi taip, kaip yra. Ir kazkaip neatkreipiau demesio, jog ta apacia gali buti nelygi. Pati servetele tai nera lygi, bet as nemezgiau dalies eiliu ir man atrode, jog butent tos paskutines eiles ja ir padaro banguota.
Ir labai dekoju uz patarimus del apdailos ir pamusalo - cia man sunkiausia dalis doh.gif
Atsakyti
Si karta ateinu pasigirt ir as biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 26, 23:20)
Si karta ateinu pasigirt ir as biggrin.gif


Labai elegantiška ir gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 27, 00:20)
Si karta ateinu pasigirt ir as biggrin.gif


blink.gif blink.gif blink.gif vaaaaauuuuuu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 26 vasario 2010 - 23:30
Atnesiau dar viena suknute parodyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
rasa32, nuostabi suknyte thumbup.gif
Ligvitos sitas modeliukas tai jau kaip jos vizitine kortele. O ir nuotakos su tomis suknelemis tokios ypatingos pasidaro wub.gif
Atsakyti
Ligvita, Kaip visada TOBULA 4u.gif
Atsakyti
rasa32, sarafanas toks elegantiskai paprastas..tiesiog idealus rubas man i darba eiti rolleyes.gif jau issisasugojau kaip dar viena tarp "kada nors planuojamu" mirksiukas.gif
lingvita,
vizitine kortele ir vel tokia pat,bet tuo paciu ir kitokia thumbup.gif O kadangi ir as jau puse sijonines dalies sio grozio nunarpliojau, tai noreciau paklausti apie virbalus:mezgu 3 dydzio virbalais;ar man ir toliau jais megzti, ar imti didesnius?kaip mezginys nuo to pasikeicia? dar nezinau, kaip su ilgiu bus...ar daug po skalbimo ta sijonine dalis istis?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 27, 09:05)
Ligvitos sitas modeliukas tai jau kaip jos vizitine kortele. O ir nuotakos su tomis suknelemis tokios ypatingos pasidaro wub.gif

blush2.gif Cia nuotakos sukneles ypatingomis padaro

QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 02 27, 09:55)
Ligvita, Kaip visada TOBULA 4u.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Kiurtė @ 2010 02 27, 11:23)
ligvita,
vizitine kortele ir vel tokia pat,bet tuo paciu ir kitokia  thumbup.gif  O kadangi ir as jau puse sijonines dalies sio grozio nunarpliojau, tai noreciau paklausti apie virbalus:mezgu 3 dydzio virbalais;ar man ir toliau jais megzti, ar imti didesnius?kaip mezginys nuo to pasikeicia? dar nezinau, kaip su ilgiu bus...ar daug po skalbimo ta sijonine dalis istis?
g.gif

As viena karta keiciu virbalus i storesnius. Siaip priklausomai nuo mezgimo tankio sijonas istysta 2-5cm.
Atsakyti