Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(gogra @ 2010 02 23, 12:37)
Aš pasirodau į kompaniją Aidai su panašaus tipo suknele-tunika:
[Programa negerai veikia, tai kaip automatiškai sudėjo nuotraukas, taip ir pateikiu, tik norėjau parodyti, kad galima nešioti įvairiai to diržiuko pagalba...



Šauni tunika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
gogra grazi tunika, o tas dirziukas tikrai liuks thumbup.gif , einu surankiosiu siulu likucius ir nusimegsiu.
Aciu labai visom uz ivertinimus ir patarimus wub.gif
Atsakyti
Labiukai biggrin.gif

dėkui už pagyras dainingajai mažosios suknelikei biggrin.gif

Žuviuko avietėlė - atimtinai skani thumbup.gif

QUOTE(kavasucitrina @ 2010 02 21, 20:11)
pasirodysiu... blush2.gif
user posted image



Dailutė sknelė, o spalva kokia gardi wub.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 22, 15:17)
Mano nauja žydinti suknelė:
user posted image

Pagaliau įveikiau, vargo ant mezginių stalo gal mėnesį, kol sugalvojau, kaip užbaigti ir apdailint.



Tiuningas thumbup.gif

drinks_cheers.gif:, kad tiuningui sugalvot kartais reikia LAIKO.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 02 23, 16:40)
Tiuningas thumbup.gif

drinks_cheers.gif:, kad tiuningui sugalvot kartais reikia LAIKO.

Ačiu 4u.gif O man tai dvigubai sunkiau, nes niekad niekas neįtinka. Buvau sugalvojus reglaną daryt, paskui reglaną su gėlyte, po to tiesiais pečiais, po to kiauraraščiu, po to nertu kiauraraščiu, po to plačią krentančią apykaklę, iš pradžių megztą, po to nertą doh.gif Taip ir gulėjo ant stalo iki pažastų numegzta, vis numezgu kelias eiles, nusprendžiu, kad tokio varianto nenoriu, išardau ir vėl iš naujo. Bet labai patinka, ką suchimičinau, megsiu dar vieną. Čia mano pirmoji tikra suknelė, vakar apsivilkus pasijaučiau labai moteriška blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 23 vasario 2010 - 21:09
QUOTE(aidaa @ 2010 02 22, 20:52)
Nu mergikes drystu ir as pasirodyti su savo pirmaja, bet tikiuosi nepaskutine  suknele  ax.gif
Na manekene is manes nekokia blush2.gif
pakritikuokit , pasakykit ka butumet dariusios kitaip.


rankoves per trumpos ax.gif ir virsus rankoves kazkaip man nelabai atrodo,labai paplatina ties peciais,po pazastim,gal jos truputi per placios numegztos? g.gif
ir po krutine reikia kazkokios juosteles mirksiukas.gif
o siaip as rankoves siauresnes persimegzciau.arba tampyciau,kad is ilgio labiau pailgetu,tada gal ir susiauretu tuo paciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 02 23, 23:18)
rankoves per trumpos ax.gif ir virsus rankoves kazkaip man nelabai atrodo,labai paplatina ties peciais,po pazastim,gal jos truputi per placios numegztos? g.gif
ir po krutine reikia kazkokios juosteles mirksiukas.gif
o siaip as rankoves siauresnes persimegzciau.arba tampyciau,kad is ilgio labiau pailgetu,tada gal ir susiauretu tuo paciu wink.gif


aha, kadangi mezgiau galima sakyt is likuciu, tai taip ir nepataikiau su rankoviu ilgiu, bet manau dar tikrai pratempsiu i ilgi. O del peciu platumo, tai ka daryt, kad pas mane "remas" biggrin.gif . Gal reglano rankoves ji dar labiau paryskina g.gif .Tikrai aciu labai uz pastabas, yra kur tobulet sukneliu temoj rolleyes.gif
Atsakyti
kavasucitrina, gogra- labai gražų rūbelį nusimezgėt 4u.gif
Atsakyti
Na va. Mano serveteline suknele i pabaiga. Gal ir ne toks variantas gavosi, kaip isivaizdavau, bet kazkas gavosi.
Suknele dar be apdailos ir neskalbta, bet idedu tikedamasi jusu patarimu. Neapsisprendziu, kokios spalvos pamusala siuti g.gif Taip pat dar nezinau, ar nereiketu kazkaip papuosti rankogalius ir kakla.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Taip pat nezinau, kaip isplovus bus tie tokie nelygumai apacioje. Jei bus tokie ryskus, zadu dar vaseliu padailinti.
Atsakyti
Labai graži suknytė, ypač spalva thumbup.gif . Aišku dar apdailos reiktų aplink kakliuką ir rankoves, bet ir taip labai gražu Super thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražu. Išskalbus džiovink patiestą ir ištampytą kaip servetėlę, ir neliks tų nelygumų.
Atsakyti
Man irgi labai gražu, tik aplink kakliuką kažkokios apdailos norėtusi.Sušviesia pasuknele man taip labai šiltai, minktai, na labai mielai atrodo (kaip tik nestuke.gif ), o su tamsia irgi gražiai - tik mano akiai ji tokia oficialesnė.
Šiaip tai viskas, ir spalvytė ir visa visuma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 02 24, 21:36)
Na va. Mano serveteline suknele i pabaiga. Gal ir ne toks variantas gavosi, kaip isivaizdavau, bet kazkas gavosi.
Suknele dar be apdailos ir neskalbta, bet idedu tikedamasi jusu patarimu. Neapsisprendziu, kokios spalvos pamusala siuti g.gif Taip pat dar nezinau, ar nereiketu
Taip pat nezinau, kaip isplovus bus tie tokie nelygumai apacioje. Jei bus tokie ryskus, zadu dar vaseliu padailinti.

Labai Jums tinka thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Tie nelygumai apacioj nelabai issitampys,nes toks jau rastas,bet man tai netrukdo.

O kakliuka ir rankovytes gal uztektu kukliai pinais puslankiukais(po 6-8stulpelius su uzmetimu) apnerti.
Man grazu ir tamsus,ir sviesus pamusalas.Tik jei desit sviesu,gal pasirinkit ne balta,o koki kremini atlasini mirksiukas.gif
Atsakyti