Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 02 21, 13:25)
pagaliau atbegu pas jus su savo naujiena 4u.gif

ryski kaip vasarine aviete VS pyniu kopija jusu teismui rolleyes.gif

Is arciau...
user posted image



Super suknutes kopija thumbup.gif .Turiu toki klausimuka,ar nugaroj ir mezget pynes?Nusimezgiau prieki ir galvoju,ka cia daryt su nugara g.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2010 02 22, 13:36)
Super suknutes kopija thumbup.gif .Turiu toki klausimuka,ar nugaroj ir mezget pynes?Nusimezgiau prieki ir galvoju,ka cia daryt su nugara g.gif

taip priekis ir nugara analogiski bigsmile.gif
Atsakyti
Zuviuk, pasaka. O gal schemutes tų pynių būtų galima? ax.gif Jaučiu, jau kažkur pražiopsojau.
Atsakyti
Mano nauja žydinti suknelė:
user posted image

Pagaliau įveikiau, vargo ant mezginių stalo gal mėnesį, kol sugalvojau, kaip užbaigti ir apdailint.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 02 21, 12:55)
juodas kvadratas- geroji
baltas perbrauktas- išvirkščioji
trikampis- sumegzta, į kurią pusę pasviręs, iš tos sumegzti: juodi gerąja, balti išvirkščiąja
apskritimas- uždėta
rombus aš megzčiau gerąja arba išvirkščiaja, ten ko gero tos persuktos akys
pažymėta dalis aprašyta, neįmatau, kas ten parašyta

Aciu Jums sirdingai wub.gif o gal dar galit persukta paasikinti detaliau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 22, 15:09)
Zuviuk, pasaka. O gal schemutes tų pynių būtų galima?  ax.gif Jaučiu, jau kažkur pražiopsojau.

ax.gif aciu as schemuciu neturejau. Yra pas rusaites tama apie sia suknele. Pati mezgiau tik is nuotraukyciu bigsmile.gif

http://club.osinka.ru/topic-66031?&start=0&sid=92f16e712fe56b686eae87895473057f
cia rusaiciu temos nuoroda (kazkodel neleidzia ivesti kaip nuorodos)
Atsakyti
Nu mergikes drystu ir as pasirodyti su savo pirmaja, bet tikiuosi nepaskutine suknele ax.gif
Na manekene is manes nekokia blush2.gif
pakritikuokit , pasakykit ka butumet dariusios kitaip.

URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]

o cia rastelis is arciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidaa: 22 vasario 2010 - 20:54
QUOTE(aidaa @ 2010 02 22, 22:52)
Nu mergikes drystu ir as pasirodyti su savo pirmaja, bet tikiuosi nepaskutine  suknele  ax.gif



suknele tikrai thumbup.gif tik is sono ziurint noretusi kaklo atviresnio.
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2010 02 22, 21:52)
Nu mergikes drystu ir as pasirodyti su savo pirmaja, bet tikiuosi nepaskutine  suknele  ax.gif
Na manekene is manes nekokia blush2.gif
pakritikuokit , pasakykit ka butumet dariusios kitaip.


o cia rastelis is arciau


Labai daili suknelė, spalva tokia skani rolleyes.gif Tik man norėtųsi ryškesnės aukštinto liemens linijos. Gal koks dirželis tiktų?
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 22, 22:42)
Labai daili suknelė, spalva tokia skani rolleyes.gif Tik man norėtųsi ryškesnės aukštinto liemens linijos. Gal koks dirželis tiktų?

drinks_cheers.gif pritariu suknele puiki. vienintelis kabliukas yra tas kuri paminejo panelePrym ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 02 22, 22:08)
suknele tikrai  thumbup.gif  tik is sono ziurint noretusi kaklo atviresnio.



QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 22, 22:42)
Labai daili suknelė, spalva tokia skani rolleyes.gif Tik man norėtųsi ryškesnės aukštinto liemens linijos. Gal koks dirželis tiktų?


aciu labai.
o pastaboms pritariu simtu procentu, kol nebuvau uzsiuvus kaklo man ir biski graziau atrode, o paaukstintam liemeniui planuoju isigyti kokia juostele.
O spalva tikroji tokia baklazanine.
Atsakyti
Aš pasirodau į kompaniją Aidai su panašaus tipo suknele-tunika:
user posted image

Programa negerai veikia, tai kaip automatiškai sudėjo nuotraukas, taip ir pateikiu, tik norėjau parodyti, kad galima nešioti įvairiai to diržiuko pagalba...
Atsakyti