Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(gadget3 @ 2010 02 18, 12:35)
Laba diena, kaip gyvuojat?

Aš suknelinuos, suknelinuos, bet mikrolygmeny biggrin.gif

Muzikos garsai šita vadinas biggrin.gif



Ir visai nesvarbu, kad mikro, svarbu, kad norisi dainuot tokį rūbelį pamačius biggrin.gif
Atsakyti
Januse,labai mielas komplektukas thumbup.gif

gadget3,(*zuikulis*puikūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 19 vasario 2010 - 10:08
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 02 18, 16:21)
Labai man patinka mocherinukes ir, kaip suprantu, daugiausia ju numezgusios yra sios mezgejeles. Patarkte pradedanciai - is ko ir kaip siuvate pasijoni? (kokia medziaga geriausiai tinka, ar ji reikia siuti irgi platejanti, ar gali buti ir prigludes?).
Ir kaip geriausia dziovinti - isskleidus saules kliosa, pakabinus ant  pakabos, ar dar kaip?
Jau numezgiau sukneles sijona (gavosi gerokai ilgesnis, nei tikejausi, tad dabar bijau, kad po issklabimo dar nepailgetu). Dabar suku galva, kaip geriau virsu numegzti - esu  nestuke.gif , tad nesinori, kad labai pustusi ir pan., o sijono virsus gavosi irgi kazkaip platesnis, nei planavau. Suknele darau platejancia nuo krutines, tad paziuresiu, kas cia gausis g.gif
Gal kas koki vertinga patarima duotu? Gal mezgete nestukei?


pasijoniui tinka įvairios medžiagos,aš naudoju tokį plonesnį atlasą.Siuvu ji platėjantį-kliošo nuo juostelė po krūtine.
Sijonas išskalbtas dar tikrai pailgės,galite tada nuardyti nuo viršaus.O kad viršuj platoka,nieko tokios,susutrauks ir bus gerai.,paskutinėse eilėse sumažinkite akių iki kokio 110.
o čia mano nauja suknelė,tinkanti ir nėštukei,ties ji dar bus tobulinama,da nebaigta
user posted image
Atsakyti
sveikutės, kreipiuosi ir į jus. gal kuri esat mezgus šį grožį? nekertu taip gerai rusų, tai sunkoka. gal galit trumpai aprašyt, ką reiškia simboliai ir ar reikia kur liemuo įmegzt gumytę?
user posted image

kiek suprantu, tai pradėti nuo 1 schemos. na sunkoka, bet gal. labai jau ji man graži, noriu kaip suknelės.
user posted image
o gal kuri turit lietuvišką aprašymą.
Atsakyti
Sveikos, auksarankės wub.gif


Norėjau paklaust, gal kas nėrėt šitą suknelę-tuniką
user posted image


Labai noriu sau nusinert tokia, bet....užstrigau ties pažastų išėmimu doh.gif Nu niekaip gražiai nesigauna, gal kas galit padėt unsure.gif Būčiau labai dėkinga ax.gif wub.gif
Atsakyti

Merginos, gal kas sitos suknytes aprasyma
http://radikal.ru/F/...94a98e.jpg.html
Atsakyti
Viliuteee wub.gif
as su tokiu klausimu, kaip graziai nunerti V formos iskirpte g.gif
Atsakyti
nieko mandro su pazastimis: nuleidinek kiauro langelio saskaita, vietoj jo aukstu stulpeliu padaryk toki kaip trikampiuka, ty su uzmetimu durk i tuscio langelio pabaigimo vieta (ten kur turetu jis baigtis). o jei reikia sumazinti pilna langeli, gali vieto aukstu stulpeliu ismegzti pusinius (su uzmetimu bet uzmetimo atskirai neistrauki)

Papildyta:
QUOTE(kisiune @ 2010 02 19, 15:32)
Viliuteee  wub.gif
as su tokiu klausimu, kaip graziai nunerti V formos iskirpte g.gif

nelygu koks rastas, o pacia forma kopijuok is megztuko su v kaklu.
Atsakyti
QUOTE(apokrita @ 2010 02 19, 14:40)
nieko mandro su pazastimis: nuleidinek kiauro langelio saskaita, vietoj jo aukstu stulpeliu padaryk toki kaip trikampiuka, ty su uzmetimu durk i tuscio langelio pabaigimo vieta (ten kur turetu jis baigtis). o jei reikia sumazinti pilna langeli, gali vieto aukstu stulpeliu ismegzti pusinius (su uzmetimu bet uzmetimo atskirai neistrauki)

Ačiū 4u.gif Ir pati šiaip ne taip sumąsčiau, tai vėl judu į priekį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2010 02 19, 14:30)
Merginos, gal kas sitos suknytes aprasyma
http://radikal.ru/F/...94a98e.jpg.html


CIA
Atsakyti
[quote=mazge1979,2010 02 19, 12:27]
sveikutės, kreipiuosi ir į jus. gal kuri esat mezgus šį grožį? nekertu taip gerai rusų, tai sunkoka. gal galit trumpai aprašyt, ką reiškia simboliai ir ar reikia kur liemuo įmegzt gumytę?


kiek suprantu, tai pradėti nuo 1 schemos. na sunkoka, bet gal. labai jau ji man graži, noriu kaip suknelės.
[url=http://www.radikal.ru]user posted image[/u
vertimas butu mazdaug toks.
pagrindinis rastas - raportas kartojasi kas12 akiu+2krastines, megzti pagal 1 chema kur pazymeta ms. Kartoti 21 karta pirmas4 eiles, po to 1 karta kartoti 5-16 rasto eiles, po to kartoti 1 karta 17-26 rasto eiles,po to iki virsaus kartoti 25=26 eiles, Rankoves rastas - raportas kartojasi kas 12 akiu+2 krastines, 11 kartu kartoti 1-2 eiles, 1 karta kartoti 3-16 eiles,po to kartoti 1 karta 11-24 eiles po kartoti 21-24 eiles,gumytes liemeniui nereikia,raso kad liemuo siaurinasi jei mezgi tankiau arba nuimi ir uzdedi akis pagal chema.Nugara reikia megzti pagrindiniu rastu, po 777.5 cm nuimti akis peciu linijai, is abieju pusiu 7<9>11, ir kas antra eile 3*8<9>10 akiu tuo pat metu nuleidineti kakla,per viduri nuleisti 14<16>18 akjis ir is abieju pusiu kas 2 eile 1*3 ir 1*2 akis, prieki megzti taip pat tik kakla nuleidinet pradedame po 70.5 cm, is vidurio nuleidziame 10 centriniu akiu, po to is sonu kas antra eile 1*2 ir 5*1 aki. Tikiuos pades,rasyk jei ko nesuprasi, paversiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(m4gduse @ 2010 02 19, 16:16)

dėkui labai, išsisaugojau, planuoju kitą savaitę pradėt pabaigus kelis kaziuko mugei darbelius
Atsakyti