Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 27, 01:36)
dar vienas mano darbelis   smile.gif
Raštas nelabai matosi.Suknelės šeiminikė pažadėjo dar nuotraukų atsiųsti,gal geriau matysis ax.gif




fantastika user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 27 sausio 2010 - 09:48
mergaites ateinu pasiguost, pameciau akis savo servetelinei verysad.gif bandziau ardyt iki iki 42 eiles o ten nemazai uzmetimu ir pasimeciau doh.gif ar yra galimybe dar viska susigaudyt, ar jau mest lauk ir per nauja megzt blush2.gif as pradedanti, jetau kiek klausimu, ir taip neaisku viskas blush2.gif
rasteli buvau preitoi temoi paskutiniam puslapi imetus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 27, 11:36)
O kur tu ta siuliuka perki? Nes man eilej - alpakos sijonas. Jis gana aptemptas tai irgi suku galva kaip apsaugot nuo issisedejimo
Papildyta:
Viliuteee, kaip visada - nuostabu

aš auksaranke.net užsisakiau, tik jis tarp virbalų o ne tarp siūlų įdėtas
Atsakyti
o tai kaip tas siulas vadinasi? ir ar ji galima tik internete rasti?

Neramuole, tikrai galima sugaudyti tas akeles. Jei siaip sunkiai sekasi, tai bandyk rasta pasidejusi ziureti kur, kiek ir kokios akys turi eiti. neardyk viso
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 27, 08:36)
O kur tu ta siuliuka perki? Nes man eilej - alpakos sijonas. Jis gana aptemptas tai irgi suku galva kaip apsaugot nuo issisedejimo
Papildyta:
Viliuteee, kaip visada - nuostabu

As perku ji Norvegijoj, bet manau ir LT turetu buti. Nerandu dabar nuotraukos, ryt pirksiu tada imesiu foto 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 01 27, 09:28)
aš auksaranke.net užsisakiau, tik jis tarp virbalų o ne tarp siūlų įdėtas

Va toks, radau auksarankej, tik ne prie virbalu o prie priedu
http://auksaranke.ne...productID=45462
Atsakyti
Zinute skirta La Perlai... nes nepavyko i AZ parasyti... 4u.gif

"Labutis,

Gal galetumei pasidalinti schemute ir mezgimo subtilybem. as irgi tokios suknutes jau senokai noriu, tik niekaip nesiryztu. blush2.gif 4u.gif
Beje, kokius siuliukus naudojai ir kiek ju reikejo.
(http://nerinukai.blogas.lt/files/2009/12/11.jpg)

Aciu is anksto! 4u.gif rolleyes.gif "
Atsakyti
kaip cia viskas grazuuuuuuuuu wub.gif wub.gif jau mama tures uzsakyma rolleyes.gif
Atsakyti
Viliute kaip visada truksta zodziu, ir tempas pas ja oooooooooiiiiiii thumbup.gif Saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 01 27, 11:28)
aš auksaranke.net užsisakiau, tik jis tarp virbalų o ne tarp siūlų įdėtas



QUOTE(hakura @ 2010 01 27, 13:16)
As perku ji Norvegijoj, bet manau ir LT turetu buti. Nerandu dabar nuotraukos, ryt pirksiu tada imesiu foto  4u.gif
Papildyta:

Va toks, radau auksarankej, tik ne prie virbalu o prie priedu
http://auksaranke.ne...productID=45462

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 27, 11:52)
o tai kaip tas siulas vadinasi? ir ar ji galima tik internete rasti?

Neramuole, tikrai galima sugaudyti tas akeles. Jei siaip sunkiai sekasi, tai bandyk rasta pasidejusi ziureti kur, kiek ir  kokios akys turi eiti. neardyk viso


susirinkau akis, dabar ties 46 eila stop, nu neikertu kaip toliau doh.gif blush2.gif 4 geros, toliau pagal rasta, gale ant tu 4 rasta baigt? o tada eile vien gerom ir maziau 4 megzt ar pirmoji akis per 4 pasislenka? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mezgjėlės. Ir aš truputį narplioju. Praeitą savaitę kirpykloj varčiau sausio mėn. Editos žurnalą ir man labai patiko tokia pilka su pyne priekyje suknelė. Užsimušdama ieškojau, bet neberadau pirkti.Gal kas nors namuose turit ir galit nuskanuoti tuos 2 puslapėlius. Ten yra brėžinukas ir mezgimo eiga.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 26, 23:36)
dar vienas mano darbelis  smile.gif
Raštas nelabai matosi.Suknelės šeiminikė pažadėjo dar nuotraukų atsiųsti,gal geriau matysis ax.gif

user posted image

grazu, kaip man isdryst kada mohierinuke nusimegst doh.gif
Atsakyti