Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Di72 @ 2010 02 11, 18:33)
Aš pas jus naujokė, bet pasirodau si savo mocherinuke  blush2.gif
mocherinuke

Kaip manot, ar galima tokio tipo sukneles megzti iš kitokių siūlų?  Pvz. lino arba tų Tulip?

labai nuostabi suknia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 02 11, 18:33)
Aš pas jus naujokė, bet pasirodau si savo mocherinuke  blush2.gif
mocherinuke

Kaip manot, ar galima tokio tipo sukneles megzti iš kitokių siūlų?  Pvz. lino arba tų Tulip?

pasakiskai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
ir as turiu suknuciu

vasarai
user posted image

ir vis dar uzsibuvusiai ziemai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 02 11, 17:33)
Kaip manot, ar galima tokio tipo sukneles megzti iš kitokių siūlų?  Pvz. lino arba tų Tulip?


Labai puosni suknyte ir skraiste. thumbup.gif Isitikinau, kad puosni gali buti ne tik juoda. drinks_cheers.gif

Servetelinio tipo sukneles galima megsti ir is kitokiu siulu. Konkreciai nezinau, kaip atskiri siulai ziuresis. Kai kur internete esu maciusi tokio tipo sukneles is medvilnes. Be to ir sioje temoje keletu puslapiu atgal maciau rozine tokio tipo suknele.
Mano asmenine nuomone ne is moheros megstos sukneles yra ne tokios puosnios.
Bet turetu neblogai ziuretis. As pati sau kaip tik is medvilnes su sintetika mezguosi tpkio tipo, kaip Ligvita ir kitos mezge balta vestuvine. Maniske bus ne vestuvine, aisku. biggrin.gif Bet kol kas man paciai patinka. Kai pabaigsiu-pasirodysiu.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 02 12, 09:21)
Labai puosni suknyte ir skraiste.  thumbup.gif  Isitikinau, kad puosni gali buti ne tik juoda.  drinks_cheers.gif

Servetelinio tipo sukneles galima megsti ir is kitokiu siulu. Konkreciai nezinau, kaip atskiri siulai ziuresis. Kai kur internete esu maciusi tokio tipo sukneles is medvilnes. Be to ir sioje temoje keletu puslapiu atgal maciau rozine tokio tipo suknele.
Mano asmenine nuomone ne is moheros megstos sukneles yra ne tokios puosnios.
Bet turetu neblogai ziuretis. As pati sau kaip tik is medvilnes su sintetika mezguosi tpkio tipo, kaip Ligvita ir kitos mezge balta vestuvine. Maniske bus ne vestuvine, aisku.  biggrin.gif Bet kol kas man paciai patinka. Kai pabaigsiu-pasirodysiu.


Gal galit imestis sijonines dalies rasto schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2010 02 12, 11:47)
user posted image
gal kas kazka panasaus esat mezge? Nerandu nieko panasaus su LT paaiskinimu sad.gif

lb noreciau tokia nusimegzti  bigsmile.gif

perkeliu savo posta cia smile.gif , gal kas pades smile.gif
Atsakyti
Katiliukai, kelis puslapius atgal varna575 rodė tokią pat suknutę 4u.gif

QUOTE(varna575 @ 2010 02 07, 13:39)
Ateinu pasirodyti  4u.gif
user posted image

Atsakyti
labai dekui mergaites bigsmile.gif , prasysiu pagalbos varnos bigsmile.gif
Atsakyti
bet tai ot tinginukai tie zmones, jiems pasakai kur ieskot, o jie tiesiog posta perkelia.....
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 02 12, 13:09)
Gal galit imestis sijonines dalies rasto schema?  ax.gif


Rastas baltos vestuvines sukneles, kuria mezge Ligvita, aprasymas yra sukneliu schemu temoje cia: 11 zinute bus.

O cia Ligvitos 4u.gif patarimas, kaip graziai isplatinti.

Platinu siuo principu, kol kas patinka. smile.gif



Atsakyti
Labai smagu, kad padėjau , nes nelabai moku aiskinti, man paprasciau parodyti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almaz @ 2010 02 11, 16:52)
tikrai labai pasakiskas darbelis 4u.gif . gal turit schemuke? buciau labai dekinga smile.gif


Mezgiau pagal šitą staltiesę staltiesė mirksiukas.gif

Ačiū visoms už pagyrimus blush2.gif Labai noriu nusimegzti puošnią suknelę tokio tipo, bet vasarai ir todėl pagalvojau, kad norėtųsi ne iš mocheros. O kaip tie Tulip siuliukai atrodo blizgūs ir gražūs, bet ar matysis visas grožis? ar nenutys į apačią? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mezgejyte @ 2010 02 12, 00:58)
ir as turiu suknuciu

vasarai
user posted image

ir vis dar uzsibuvusiai ziemai
user posted image



Ir modeliukas ir suknytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di72: 12 vasario 2010 - 14:05