Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(ingriduska @ 2010 02 08, 16:06)
Manoji iš TULIPO vienspalvė..
aš ja labai patenkinta...smile.gif
reikėjo 7 kamuoliukų smile.gif
user posted image


ar man tik atrodo, ar tikrai tavoji megzta? nes originale man ji atrodo nerta...
Atsakyti
ČIA NERTA suknelė... kaži kodėl ji tau megzta susirodėsmile.gif
Aš su virbalais nedraugauju:) blush2.gif
Va iš arčiau dar motyvas:)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 09 vasario 2010 - 11:58
o is dar arciau tai ir visai megzta atrodo tongue.gif bet man taip netgi graziau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(chimera @ 2010 02 09, 11:12)
Tai perliukas, pabandykit ripsu - vien gerom, kiek esu mezgus, niekad nesiriesdavo  g.gif


megztuka mezgiau lygiuoju rastu ir apacia mezgiau 4 eiles ripsu. Ko gero mazai, nes rieciasi nors tu ka... tai mastau, kad reikia surinkti akis ir pamegzti i apacia dar ripsu...
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2010 02 09, 12:56)
ČIA NERTA suknelė... kaži kodėl ji tau megzta susirodėsmile.gif
Aš su virbalais nedraugauju:) blush2.gif
Va iš arčiau dar motyvas:)
user posted image

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atnešu dar vieną nuotaką gražuolę parodyti
user posted image
Daugiau nuotraukėlių čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 02 08, 12:29)
laba visoms.Labai noriu jūsų patarimo ir nepykit jei pateršiu temutę.Išsirinkau suknutę draugės vestuvėms.Ir žinau kad yra jau mergaičių ją nėrusių.Gal galit patarti kokiais siūliais nerti kad ji gražiai gultu prie kūno. Aš pagalvojau gal maxiais bet manau gal yra dar geresnių.O jei bandyt tokia pat spalvą tai būtų kokia auksinė spalva ir...? Gal padėsit būsių labai dėkinga ax.gif
user posted image

Cia TULIP siuliukai jie labai grazus smile.gif
http://www.siuluoaze.lt/lt/tulip/tulip
Pasididina mirksiukas.gif
Atsakyti
ir nomeda puosesi ranku darbo suknelem
Atsakyti
labai graži jos ta suknelė
Atsakyti
sveikutes mezgejeles,labai grazios jus sukneles,atejau paklaust kaip megst sitos sukneles viduriukuose esancias sakeles ,kita rastuka turiu ir virsuj kaip daryt kad dailia gautusi tie trikampiukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 02 10, 11:53)
sveikutes mezgejeles,labai grazios jus sukneles,atejau paklaust kaip megst sitos sukneles viduriukuose esancias sakeles ,kita rastuka turiu ir virsuj kaip daryt kad dailia gautusi tie trikampiukai


Pasidalink tokio grožio schemomis ax.gif Tiesiog pasaka wub.gif
Atsakyti
schemų ieškokit čia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Patarkit, ką daryti, kad numezghus suknelę, jos apačia nesiriestų? Suknia megzta viena pusė gerosiomis, kita blogosiomis. Paprastu trikotažiniu rašteliu. Ir nesinori, kad apačioje susiaurėtų. Galvojam apnerti, o gal dar yra kokių būdų?
Atsakyti