Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 10:23)
paskutinė pilka kokia fainutė wub.gif
Papildyta:

Nesvarbu kad pūga už lango biggrin.gif
Aš ruošiuosi vasarai smile.gif

user posted image



WoOOooow!!! bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 02 03, 10:23]
paskutinė pilka kokia fainutė wub.gif
Papildyta:


Nerialus grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jei nesupyksi bandysiu kopijuoti ax.gif Balta spalvytė laaaaabai gražu, 4u.gif bet aš bandysiu megzt geltoną (prie idegusio kuno turėtu neblogai žiurėtis) nes jau viena balta vasarinę turiu g.gif
Atsakyti
[quote=Rikusyte,2010 02 08, 21:19]
[quote=Capricorn,2010 02 03, 10:23]
paskutinė pilka kokia fainutė wub.gif
Papildyta:
Jei kas nesigaus prašysiu pagalbos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikusyte: 08 vasario 2010 - 20:39
QUOTE(Enary @ 2010 02 08, 20:12)
WoOOooow!!! bigsmile.gif


Ačius už emocijas biggrin.gif
QUOTE(Rikusyte @ 2010 02 08, 20:19)
Nerialus grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Jei nesupyksi bandysiu kopijuoti  ax.gif Balta spalvytė laaaaabai gražu, 4u.gif bet aš bandysiu megzt geltoną (prie idegusio kuno turėtu neblogai žiurėtis) nes jau viena balta vasarinę turiu g.gif

kopink į sveikatą mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Rikusyte @ 2010 02 08, 20:38)
Jei kas nesigaus prašysiu pagalbos drinks_cheers.gif

prašau 4u.gif tik į až, nes galiu nepamatyt temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Help.. verysad.gif Nusimezgiau suknyte, dariau reglana nuo virsaus , per vidury kelias pynes, o likes pagrindas tokiu nesudetingu kiaurarasciu.Uzbaigiau su 5 perliuko eilem ir man apacia ,ypac nugaroj rieciasi g.gif . Sakykit, ar pasikeis situacija isskalbus, ar geriau nerizikuot ir ardyt ir permegzt? Nes siulai su puku, tai jei isskalbsiu,tai neissiardys. O kokiu budu galima dar pabaigt? Ka daryt?

Padekit, tiek darbo ideta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2010 02 09, 09:39)
Help.. verysad.gif  Nusimezgiau suknyte, dariau reglana nuo virsaus , per vidury kelias pynes, o likes pagrindas tokiu nesudetingu kiaurarasciu.Uzbaigiau su 5 perliuko eilem ir man apacia ,ypac nugaroj rieciasi  g.gif . Sakykit, ar  pasikeis situacija isskalbus, ar geriau nerizikuot ir ardyt ir permegzt? Nes siulai su puku, tai jei isskalbsiu,tai neissiardys. O kokiu budu galima dar pabaigt? Ka daryt?

Padekit, tiek darbo ideta  unsure.gif

gal gali pafotkint? nes iš aprašymo nelabai eina suprast mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2010 02 09, 09:39)
Help.. verysad.gif  Nusimezgiau suknyte, dariau reglana nuo virsaus , per vidury kelias pynes, o likes pagrindas tokiu nesudetingu kiaurarasciu.Uzbaigiau su 5 perliuko eilem ir man apacia ,ypac nugaroj rieciasi  g.gif . Sakykit, ar  pasikeis situacija isskalbus, ar geriau nerizikuot ir ardyt ir permegzt? Nes siulai su puku, tai jei isskalbsiu,tai neissiardys. O kokiu budu galima dar pabaigt? Ka daryt?

Padekit, tiek darbo ideta  unsure.gif

Ripsiukas tikrai neturetu riesti, geriau dabar permegzt, nebent palygint galima bandyt, bet jei jau riecias, tai ko gero ir toliau riesis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 09, 10:41)
gal gali pafotkint? nes iš aprašymo nelabai eina suprast mirksiukas.gif

Sugedes fotikas verysad.gif , nezinau ka daryt. Man visa ta ripso juosta gale uzsirietus
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2010 02 09, 09:45)
Sugedes fotikas  verysad.gif , nezinau ka daryt. Man visa ta ripso juosta gale uzsirietus

Tai ar ripsu mezget ar perliuku? g.gif gal paplatint dar pora eiluciu ta juosta ir pvz dar apnerti, kad svarumo butu, as supratau, kad pati ta visa juosta uzsiriecia i virsu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 09 vasario 2010 - 09:51
QUOTE(chimera @ 2010 02 09, 10:50)
Tai ar ripsu mezget ar perliuku?  g.gif  gal paplatint dar pora eiluciu ta juosta ir pvz dar apnerti, kad svarumo butu, as supratau, kad pati ta visa juosta uzsiriecia i virsu?

Gera , bloga, gera, bloga, o kitoj eilej atvirksciai. Perliukas atrodo , taip, visa ta juosta man ir uzriecia gale doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2010 02 09, 10:08)
Gera , bloga, gera, bloga, o kitoj eilej atvirksciai. Perliukas atrodo , taip, visa ta juosta man ir uzriecia gale doh.gif

Tai perliukas, pabandykit ripsu - vien gerom, kiek esu mezgus, niekad nesiriesdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 02 09, 11:12)
Tai perliukas, pabandykit ripsu - vien gerom, kiek esu mezgus, niekad nesiriesdavo  g.gif

Aciu uz pagalba
Atsakyti