Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

QUOTE(Ligvita @ 2010 02 05, 10:27)
as is kasiulu uzsisakinejau, jei neklystu Kaune ju parduotuve atsidare

aha smile.gif yra
Savanorių pr. 192 c ("Mariaus" kiemas, prieš "Juzę"), antroje laiptinėje antrame aukšte šalia audinių parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2010 02 05, 11:31)
aha  smile.gif  yra
Savanorių pr. 192 c ("Mariaus" kiemas, prieš "Juzę"), antroje laiptinėje antrame aukšte šalia audinių parduotuvės.

Čia tų permatomų siūlų yra? 4u.gif
Kažin koks darbo laikas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2010 02 05, 14:05)
Čia tų permatomų siūlų yra? 4u.gif
Kažin koks darbo laikas g.gif


yra smile.gif
kasiulai.lt jau leksiu smile.gif dirba 10-18hpaskaiciau kad ten vyksta antradienio vaikarais mezgimai-paplepejimai, gal reikes prisijungt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 02 05, 13:10)
yra smile.gif
kasiulai.lt jau leksiu smile.gif dirba 10-18hpaskaiciau kad ten vyksta antradienio vaikarais mezgimai-paplepejimai, gal reikes prisijungt..  ax.gif

ačiukas 4u.gif ir aš lėksiu pirkti bigsmile.gif
Mezgu sarafaną ratu. Kaip manot, jeigu aš tą siūliuką įmegsiu ir į priekį, ir į nugarą (nes kitaip nesigauna)? ar nebus sutraukta? ir kažin tas siūliukas mezginio nesutraukia? nes mano išsirinktas modelis nebus apgludęs g.gif

O dabar berašydama iš vis suabejojau ar man jis reikalingas blush2.gif
Va mano modeliukas ax.gif gal patarsit labiau patyrusios mezgėjos 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Nuk, man atrodo tokiam modeliukui nebūtinas jis tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2010 02 05, 12:28)
ačiukas 4u.gif ir aš lėksiu pirkti bigsmile.gif
Mezgu sarafaną ratu. Kaip manot, jeigu aš tą siūliuką įmegsiu ir į priekį, ir į nugarą (nes kitaip nesigauna)? ar nebus sutraukta? ir kažin tas siūliukas mezginio nesutraukia? nes mano išsirinktas modelis nebus apgludęs g.gif

O dabar berašydama iš vis suabejojau ar man jis reikalingas blush2.gif 
Va mano modeliukas ax.gif gal patarsit labiau patyrusios mezgėjos 4u.gif

g.gif as kiek girdejau, tai elastiny siuliuka reikia ysiut, o ne ymegzt g.gif g.gif dabar net pati galvoju, o ka jis gali duoti ymegztas?
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2010 02 05, 14:31)
g.gif as kiek girdejau, tai elastiny siuliuka reikia ysiut, o ne ymegzt g.gif  g.gif  dabar net pati galvoju, o ka jis gali duoti ymegztas?


siuvimui yra kitoks.
sis mezgimui. na as dar irgi nebandziau, bet sako geras daiktas.. jis neleidzia issisedet. ir nereikia jo itempt tai tada netrauks mezginio
reikia paziuret temos pradzioj, kas ten ji naudoja ir uzklaust wink.gif
Atsakyti
Nusipirkau as ta siuliuka, tai jis plonytis, plonyciukas smile.gif toks kaip valas smile.gif uz plauka truputi storesnis smile.gif pardaveja sake, kad mezgant jo jokiu budu neistempti. Nes ir mezgini trauks ir sutrukinet gali.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 02 05, 15:11)
Nusipirkau as ta siuliuka, tai jis plonytis, plonyciukas smile.gif toks kaip valas smile.gif uz plauka truputi storesnis smile.gif pardaveja sake, kad mezgant jo jokiu budu neistempti. Nes ir mezgini trauks ir sutrukinet gali.


o kazi ji imegzt visoj nugarinej pusej? ar tik ten kur uzpakaliukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 05, 13:30)
Nuk, man atrodo tokiam modeliukui nebūtinas jis tau mirksiukas.gif

dėkinga už patarimą aciuks.gif

tai vis tik megziu paprastai be siūliuko smile.gif
Atsakyti
Pagelbekit, mezgu serveteline suknele ir nezinau, ka reiskia simboliai: Mv ir Mw.Yra angliskas paiskinimas, bet as jo nesuprantu - nelabai gilios mano anglu zinios blush2.gif
Atsakyti
ta elastini siuliuka imezgu i golfines apykakles, jei jos buna megztos lygiu rastu( o ne stulpeliais) kad graziai prigultu ir neissitampytu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti