Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės, suknelytės

Tęsiam bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuk @ 2010 01 26, 19:45)
supratau, kad reikia i vandeni panardinti  lotuliukas.gif Galvoju, kam tas kiaurasamtis reikalingas, gi galima ir su ranka imesti doh.gif o vaziuodama namo masciau, kaip paskui isdziovinti ta visa kamuoli  blink.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ne, nereikia viso nardint, tik palaikyt ant garų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sena tema ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 26 sausio 2010 - 21:36
QUOTE(ingriduska @ 2010 01 26, 13:55)
Visio suknios kurias mezgiau,Ir su mochera ir be jos man išsisėdi.Ir pasijonį velkuosi ir pakeliu sėsdama kiek leidžia aplinkybės, bet po pusdienio darbe atrodau kaip turgaus babytė, išsisėdi šikna, tada atrodo nugarinė dalis ilgesnė nei priekis, tuomet jas tampau į visas puses..žodžiu...
NERTA nei viena neišsisėdi...
JAU padėjau kryželį ant megztos suknios..
Na nebent atsiras gudruolė žinanti kaip išvengti šito nemalonumo g.gif

Nedaug sukniu mezgiau, tik 3. 2 is ju tiesaus silueto, bet neissisedi. As uzpakalio daly imezgiau toki gumini siula, tik reikia per daug neitemt, nes tada sutrukineja ir islenda galiukai, kaip senom timpom. Ta siula imezgu ir megztinio stulpelines dalis, visai neissitampo thumbup.gif
Atsakyti
dar vienas mano darbelis smile.gif
Raštas nelabai matosi.Suknelės šeiminikė pažadėjo dar nuotraukų atsiųsti,gal geriau matysis ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,
Dėl išsisėdėjimo-nusimezgiau siaurą bangelių suknelę-visą dieną atsėdžiu darbe-neišsisėdi visai. Matyt, dėl rašto. Sumegztos akys neleidžia tįsti.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 26, 23:36)
dar vienas mano darbelis  smile.gif
Raštas nelabai matosi.Suknelės šeiminikė pažadėjo dar nuotraukų atsiųsti,gal geriau matysis ax.gif

dievuliukau wub.gif seilė tysta net bežiūrint
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 27, 00:36)
dar vienas mano darbelis  smile.gif
Raštas nelabai matosi.Suknelės šeiminikė pažadėjo dar nuotraukų atsiųsti,gal geriau matysis ax.gif


Atrodo nuostabiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 26, 23:36)
dar vienas mano darbelis  smile.gif

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 26, 17:54)
g.gif  ant fotkes tai graziai atrodo, bet ar krutine graziai realybej atrodo? as kiek m=bandau kazka tokio megzt, tai tie "papai" visiskai nesiziuri  blush2.gif  tik nesuprantu, ar mano papai negrazus, ar as priekabi, ar kazka netaip padarau  g.gif  doh.gif


Amade, Ačiū! 4u.gif
Nu aišku, čia priklauso ir nuo ''papų'', ir nuo priekabumo mirksiukas.gif , ir nuo kaušelių formos. Bet galima gi ir su liemenėlę nešioti bigsmile.gif


Sonatuole 4u.gif
NeiVile 4u.gif

Ačiū!!!


QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 27, 00:36)
dar vienas mano darbelis  smile.gif


Labai graži suknelė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2010 01 26, 20:38)
lotuliukas.gif  ne, nereikia viso nardint, tik palaikyt ant garų  mirksiukas.gif

čia kaip daržoves virti garuose bigsmile.gif
Kadangi kaip tik ketinu išbandyti šį tiesinimo būdą, tai dar pakamantinėsiu 4u.gif
Susuktus siūlus kamuoliukuose paverdam garuose maždaug kiek - 10 min.? O paskui taip ir paliekam kamuoliukuose? Nes vis gi siūlai tai turėtų sudrėkti g.gif Neprasmirs tuose kamuoliuose suvynioti blush2.gif


Viliuteee, kaip ir visos kitos - puiki 4u.gif
Atsakyti
Viliuteeee.... pasakiska suknyte ax.gif kai pamatai toki grozi negali nenoreti tokio savo spintoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2010 01 26, 23:28)
Nedaug sukniu mezgiau, tik 3. 2 is ju tiesaus silueto, bet neissisedi. As uzpakalio daly imezgiau toki gumini siula, tik reikia per daug neitemt, nes tada sutrukineja ir islenda galiukai, kaip senom timpom. Ta siula imezgu ir megztinio stulpelines dalis, visai neissitampo  thumbup.gif

O kur tu ta siuliuka perki? Nes man eilej - alpakos sijonas. Jis gana aptemptas tai irgi suku galva kaip apsaugot nuo issisedejimo
Papildyta:
Viliuteee, kaip visada - nuostabu
Atsakyti