Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikos,na va as jau namuose,jau vakar buvau namuose 4u.gif
Viska iskenciau,viskas baigesi. rezultatai geri,pratekamumas geras,endometriozes nera,gimdos potologiju nerasta,tai va,tiesa tik subade kiausides,nes tipo jos buvo policistines g.gif ,man visada brezdavo po viena gera folikula,na bet gal but. Gydytoja tai gal ir gera,gal ir kompetetinga,bet zinok ne karto po operacijos nepriėjo ir nieko nepasake blink.gif ,tai buvau truputi apakus verysad.gif.
Jauciuosi normaliai tik tos dujos,kuriu prileido per operacija truputi nervuoja,atrodo pastoviai truksta oro. Einu ir dustu g.gif ,na bet gerai,kad viskas gerai.
Bijoti,taip kaip as bijojau gal ir nevetra,bet juk nepasakysi nebijok. Po operacijos atsigavau greitai ta pacia diena jau vaiksciojau.Drena istrauke kita diena po operacijos ir is karto paleido namo. bileteni dave iki 14 d.

Fortunata tau sekmes 4u.gif

Atsakyti
Rozele, saunu, kad jokiu blogybiu nerado thumbup.gif
Atsakyti
Sveika sugrizusi, labai smagu kad tau viskas gerai 4u.gif O del policistiniu, tai gal kaip tik tai ir buvo ta priezastis trukdziusi nestuke.gif
Atsakyti
Sveika sugrizus bigsmile.gif

Va vakar su saruniuke buvau susitikus, tai sake, kad grizai ir viskas pasiseke gerai. Tai smagu. Is dalies ir pavydziu tau, o taip pat ir dziaugiuosi uz tave. Saunuole. drinks_cheers.gif Idomu butu suzinoti ar su siuntimu vaziavai? Labai jau nenori sutikti mano gydytoja man duoti siuntima. Tai ir klausiu.
Atsakyti
Ritusia,zinau apie kokia gydytoja kalbi. Nezinau as tai jai pasakiau,noriu pasidaryti laparaskopija ir taškas. Ji sutiko iš karto. Ir dar ji siulė visai kita gydytoja,o aš pasakiau,kad noriu darytis pas Matkevičienę ji irgi sutiko g.gif ,su visom mano užgaidom ji sutiko.
Ačiu visoms palaikiusioms,dabar gal blokas nusiims doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vakar, kai kalbejo su saruniuke ji minejo apie Matkeviciene. Manes tas laukia po vasario menesio. Sia savaite skambinausi savo, tai galu gale nutare, kad jei as noriu, tai duos. Dabar net nezinau kiek cia pinigeliu reiketu ruosti, kur geriau darytis, kaip cia viskas bus ir pan. (kai prisimenu kaip salino polipa be 250 lt neissiverciau. Tai kiek cia reiketu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2005 12 09, 20:53)
Vakar, kai kalbejo su saruniuke ji minejo apie Matkeviciene. Manes tas laukia po vasario menesio. Sia savaite skambinausi savo, tai galu gale nutare, kad jei as noriu, tai duos. Dabar net nezinau kiek cia pinigeliu reiketu ruosti, kur geriau darytis, kaip cia viskas bus ir pan. (kai prisimenu kaip salino polipa be 250 lt neissiverciau. Tai kiek cia reiketu? g.gif


As tai pasakysiu daviau gydytojai 200Lt. o anestezialogui 50Lt,norejau duoti,bet neėmė g.gif ,grydau per prievartą kartu su kalėdiniu šokoladu,tai tik ji ir paeme. Na o gydytoja be jokio vargo be jokiu ne paėmė. Kiek klausinėjau palatoja,tai visos davė po 200 Lt. As manau,kad uztenka.
Atsakyti
Nezinau. Labai jau noriu tiketis, kad man sios "malonios" proceduros neprireiks wub.gif Pati supranti, kaip tikiuosi nestuke.gif . Dar rezerve turiu du menesiukus, gal pavyks. Ir is viso si menesi as atsigavau, ir nuotaika abiems pagerejo kai suzinojom, jog spermiuku vis del to mes turim normalu kieki ir kokybe. Visus metus buvom nuteikti, jog esam nuliai ir nieko verti. Tai prisikaupem kiek jegu ir vilties. cool.gif
Atsakyti
Suprantu, tai dabar bandysit dar naturaliai?
Pas mus irgi su spermiukais ne kas buvo pati pirma karta,na bet dabar kaip ir normoje. Tik tiek,kad rastas imuninis nesuderinamumas,tai tenka darytis
IUI verysad.gif .
Atsakyti
Zinai, o as net nezinau savo diagnozes. IUI jau darem 5 visos berezultates. Siulo dabar dirbtini. As noriu laparaskopijos, nes kazkas yra desineje puseje nors kiauside pratekama. Pas kokius tu gydytojus lankaisi ir kiek laiko planuojat?
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2005 12 09, 21:18)
Zinai, o as net nezinau savo diagnozes. IUI jau darem 5 visos berezultates. Siulo dabar dirbtini. As noriu laparaskopijos, nes kazkas yra desineje puseje nors kiauside pratekama. Pas kokius tu gydytojus lankaisi ir kiek laiko planuojat?


Parasiau tau i AZ paskaityk




Atsakyti
O po laparaskopijos jei viskas norm. ribose po kiek laiko galima pastoti?
Atsakyti