Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Aha, jau geriau nežadėk, bus kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 08, 16:03)
man egzai 01.05/01.09/01.10/01.11/01.12 o paskui mmmm vel prasides doh.gif
niekaip neiseina, atidet tikrai neatidesiu, tiesiog labai praso nors i pietus atvaziuot nenoriu nieko zadet ir pati nezinau ko cia laukti ir tiketis g.gif

murmur, man kita diena tik po pietu drenuka iseme, o daugiau pavaiksciojus dar pora dienu pykindavo... bet gal cia kiekvienam skirtingai
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 08, 14:03)
man egzai 01.05/01.09/01.10/01.11/01.12 o paskui mmmm vel prasides doh.gif
niekaip neiseina, atidet tikrai neatidesiu, tiesiog labai praso nors i pietus atvaziuot nenoriu nieko zadet ir pati nezinau ko cia laukti ir tiketis g.gif

Murmur, mane jau sekancia diena po op isleido, o biuletenis dar savaitei buvo, bet as jau po 4 dienu ji norejau uzdaryti - labai i darba verziaus ax.gif Na, jis pas mane sedimas, tai aisku lengviau. Bet, zinai, kiekvienai juk skirtingai buna, o ir nuo to ka tau darys daug priklauso. Visaip gali but. Zadek atsargiai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 12 08, 15:06)
Murmur, mane jau sekancia diena po op isleido, o biuletenis dar savaitei buvo, bet as jau po 4 dienu ji norejau uzdaryti - labai i darba verziaus  ax.gif Na, jis pas mane sedimas, tai aisku lengviau. Bet, zinai, kiekvienai juk skirtingai buna, o ir nuo to ka tau darys daug priklauso. Visaip gali but. Zadek atsargiai.  wub.gif


na man ne kita diena iskart, o 28d operuos, vestuves 30d. Jei nieko smarkiai netvarkys gal ir dasliausiu iki tu jaunavedziu lotuliukas.gif
ir darbas pas mane sedimas, o kai paklausiau kiek biuletenis, sake 2-3 savaites tikrai. Siaip as nezadu anksciau grizt, reik juk egzus kazkaip issilaikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 12 07, 21:03)
Aš gydžiausi VK Klaipėdoje. Laparaskopiją darė Jūrininkų ligoninėje. Anesteziologui nedaviau, nes jo išvakarėse nebuvo ir mane apklausė kitas, tad nebuvo kam ir duoti. Gydytojai daviau 100Lt. Prasta buvo finansinė padėtis, nemažai teko gydymui išleisti. Gal būčiau sukrapščius ir daugiau, bet nutariau, kad užteks. Ligoninėje įsitikinau, kad duoda labai įvairiai- 100-500 Lt, kiti tik gėlių atneša.
Fortūnata, teisingai darai, kad taip nusiteikei. Aš taip pat važiavau į ligoninę nekantraudama. Prisikroviau kosmetikos, pasiėmiau feną, plaukų putas. Beje, viskuo pasinaudojau. biggrin.gif

As irgi ten pat dariausi,bet nuo manes gydytoja neeme-pasake tau paciai prireiks.
Atsakyti
[quote=murmur,2005 12 08, 15:51]
merginos turiu toki klausimuka - antra diena po laparoskopijos esam pakviesti liudininkais pas vienus draugus. Taip sutapo kvailai viskas doh.gif kaip manot ar realu yra planuoti nueiti pasveikinti, i liudininkus nepretenduoju, nes nezinau kaip jausiuos, ten bus tik susirasymas ir pietus, ar realu butu planuot nueit i pietus ir pasveikint tuo paciu?

Murmur,jei nieko daug nedarys tai visai realu.Vaiksciojau jau po 5 val,tik kad uzeidavo pykinimo priepoliai pirma para,tai palaike ilgiau.10 diena padare,o paleido 13.
Atsakyti
būti liudininkais vestuvėse antrą dieną po laparoskopijos tai visiška nesąmonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 12 08, 20:06)
būti liudininkais vestuvėse antrą dieną po laparoskopijos tai visiška nesąmonė doh.gif


Pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 08, 20:32)


taigi tik pasveikint noriu nuvaziuot, liudininkais nebusim tikrai lotuliukas.gif
bet kai cia papasakojot tai nusiteiksiu grizt sau ramiai namo ir Naujus metus atsvest su savo mylimiausiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murmur: 09 gruodžio 2005 - 09:11
QUOTE(laurriukas @ 2005 11 21, 18:24)
Grizau siandien is KMUK po laporaskopijos. Pasirodo viskas gerai su mano kiausintakiais, bet endometrioze rado, sake paremontavo smile.gif
O siaip tai pamirsau daktaro paklaust toki klausimeli, gal jus zinosit. Po kiek laiko galima pradeti myletis??? Kada galima pradeti maudytis? Ar turi kraujuoti kaip menesiniu pabaigoj ir kiek laiko?


labuka, ir ka daugiau apie ta endometrioze papasakojo. Tai priezastis nepastojimui, ar jau viskas bus gerai dabar.
Atsakyti
QUOTE(Spirgė @ 2005 12 07, 18:12)
O kaip su labaroskopija yra besigydančioms Vaisingumo klinikoje? Kas tokiu atveju daro ir kur? Kiek kainuoja? Ar galima mokėti legaliai ar reikia, kaip kitokių operacijų atveju, ieškoti progos, kada ir kaip vokelį paduoti?



Man lap. darė U ligoninėje.Prieš operaciją as jos nemaciau, tai nebuvo kaip paduot. O po operacijos, kai atsigavau pasikvietė pasisnekėti, tai ikisau i chalato kisenę 200 lt. Pusę metų geriau kontraceptines, dar pusę metų liepė "dirbti" mirksiukas.gif Rezultatų nebuvo, tai pasiule dirbtini ir vsio. Tai man nei padejo tas davimas, nei pablogino. O siaip tai tipo operacija nemokama. Voko gali neimti (retais atvejais), o kai ikisi i kisene, tai tipo nemato. Nu cia zinai saugumo sumetimais gal.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 07, 20:14)
Aš dariau laparaskopiją per VK. Darė pati U. Santariškių ginekologiniam. Gydytoja U. pinigų neėmė (nors kišau vokelį blush2.gif ), anesteziologei daviau 100 Lt, bet buvo prastai nuo narkozės, vėmiau ir klaikiai skaudėjo pečius, tai labai suabejojau ar verta.
Dar seniau kiaušintakių plastinę operaciją darė Klimas, nu irgi neėmė pinigų - sekasi man su gydytojais ax.gif



Ne tas zodis kad SEKASI, o kazkoks STEBUKLAS g.gif
Atsakyti