Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Aga @ 2005 12 07, 17:09)
kaip man buvo, prieš 2 metus, per Kalėdas neturėjom ką valgyt, nes 500 Lt. išleidom prakeiktiems vaistams nuo ureplazmozės, kurių nereikėjo kaip dabar paaiškėjo...

blink.gif ir man taip buvo doh.gif
Gydė gal penkis kartus nuo ureoplazmozės, 5 kartus tyriausi, niekur ji niekaip dingti nenorėjo (tai sudėjus vaistus+tyrimus irgi gaunasi apie 500 Lt ir daugiau, bet tai čia ne per vieną mėnesį, o pas vyrą išvis nerado blink.gif ) - kai jau matyt gydytoją užknisau su savo ureoplazmom, ji, net spjovusi į materialinę naudą klinikai, pasakė "ai gal nebegydom, pagal paskutinius ir pažangiausius tyrimus ureoplazmą linkstama priskirti prie natūralios makšties floros" ....doh.gif blink.gif
Nu tuomet jau norėjau iš pykčio gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif o kol dar atsigavau nuo tų antibiotikų ir nesibaigiančių pienligių...
po metų padarius tyrimą ureoplazmų stebuklingai nebebuvo g.gif
Atsakyti
O kaip su labaroskopija yra besigydančioms Vaisingumo klinikoje? Kas tokiu atveju daro ir kur? Kiek kainuoja? Ar galima mokėti legaliai ar reikia, kaip kitokių operacijų atveju, ieškoti progos, kada ir kaip vokelį paduoti?
Atsakyti
Aš dariau laparaskopiją per VK. Darė pati U. Santariškių ginekologiniam. Gydytoja U. pinigų neėmė (nors kišau vokelį blush2.gif ), anesteziologei daviau 100 Lt, bet buvo prastai nuo narkozės, vėmiau ir klaikiai skaudėjo pečius, tai labai suabejojau ar verta.
Dar seniau kiaušintakių plastinę operaciją darė Klimas, nu irgi neėmė pinigų - sekasi man su gydytojais ax.gif
Atsakyti
visoms iki wub.gif Aš irgi sulaukiau savo op. dienos.Esu įtartinai pakiliai nusiteikusi,vakar nusidažiau plaukus,apsikirpau flirt.gif Toks jausmas,kad važiuoju ne į ginekologinį skyrių rolleyes.gif assa.gif flirt.gif Kad tik nereiktų verkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 07, 19:35)
visoms iki  wub.gif Aš irgi sulaukiau savo op. dienos.Esu įtartinai pakiliai nusiteikusi,vakar nusidažiau plaukus,apsikirpau flirt.gif Toks jausmas,kad važiuoju ne į ginekologinį skyrių rolleyes.gif  assa.gif  flirt.gif Kad tik nereiktų verkti g.gif


Linkiu, kad įvyktų Kalėdinis stebuklas ir tu kuo greičiau pasiektum savo tikslą. wub.gif wink_3.gif
Atsakyti
Šaunuolė Fortūnata thumbup.gif Nepasiduok 4u.gif
Atsakyti
Aš gydžiausi VK Klaipėdoje. Laparaskopiją darė Jūrininkų ligoninėje. Anesteziologui nedaviau, nes jo išvakarėse nebuvo ir mane apklausė kitas, tad nebuvo kam ir duoti. Gydytojai daviau 100Lt. Prasta buvo finansinė padėtis, nemažai teko gydymui išleisti. Gal būčiau sukrapščius ir daugiau, bet nutariau, kad užteks. Ligoninėje įsitikinau, kad duoda labai įvairiai- 100-500 Lt, kiti tik gėlių atneša.
Fortūnata, teisingai darai, kad taip nusiteikei. Aš taip pat važiavau į ligoninę nekantraudama. Prisikroviau kosmetikos, pasiėmiau feną, plaukų putas. Beje, viskuo pasinaudojau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 07, 19:35)
visoms iki  wub.gif Aš irgi sulaukiau savo op. dienos.Esu įtartinai pakiliai nusiteikusi,vakar nusidažiau plaukus,apsikirpau flirt.gif Toks jausmas,kad važiuoju ne į ginekologinį skyrių rolleyes.gif  assa.gif  flirt.gif Kad tik nereiktų verkti g.gif


Sėkmės, Fortūnata.
Laukiam sugrįžtant su kuo geriausia nuotaika.
Atsakyti
sekmes fortunata 4u.gif
Atsakyti
merginos turiu toki klausimuka - antra diena po laparoskopijos esam pakviesti liudininkais pas vienus draugus. Taip sutapo kvailai viskas doh.gif kaip manot ar realu yra planuoti nueiti pasveikinti, i liudininkus nepretenduoju, nes nezinau kaip jausiuos, ten bus tik susirasymas ir pietus, ar realu butu planuot nueit i pietus ir pasveikint tuo paciu?

kazkaip man tas biuletenis menesio sumaise smegenis, gal nepaeisiu ar ka? blink.gif
Atsakyti
Murmur, nu net nežinau, kažkaip gal ir nerealoka gal, nors gali visko būti. O operacijos negali perkelti po Naujų ? Ar tu nenori atidėlioti?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 08, 13:57)
Murmur, nu net nežinau, kažkaip gal ir nerealoka gal, nors gali visko būti. O operacijos negali perkelti po Naujų ? Ar tu nenori atidėlioti?


man egzai 01.05/01.09/01.10/01.11/01.12 o paskui mmmm vel prasides doh.gif
niekaip neiseina, atidet tikrai neatidesiu, tiesiog labai praso nors i pietus atvaziuot nenoriu nieko zadet ir pati nezinau ko cia laukti ir tiketis g.gif
Atsakyti