Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

[quote=Chiara,2005 12 05, 11:47]
ligonine ne pati maloniausia istaiga verysad.gif.
[/quote]

Man tai ligonineje patinka... Nors rupanasi kazkas.
Gal jau chroniskai pervargau, kad net i ligonine norisi smile.gif
[/quote]


Na čia tai tikrai negerai, kai į lygoninę norėsi verysad.gif .
Man darė laparoskopiją balandžio mėn. Bandžiau nebijoti, bet kažkaip neramu buvo. O išėjo viskas visai neblogai, tik po pačios operacijos sunku buvo nusišlapinti - pats baisiausias man momentas. O namuose buvau jau po 2 dienų, pati vairavau mirksiukas.gif
O namuose dar su tokiu išpustu pilvuku pavaikščiuojau ir po kelių dienų jau mylėjomes su vyru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 05, 15:56)
Sveikutes,
atėjau atsisveikinti,visai nebedaug laiko liko, ryt guluosi poryt operacija,tikiuosi,kad gryšiu geros nuotaikos,jei ne tai net nenervuosiu jūsų. Geriau jau nereikėtų tos laparaskopijos brrrrrrrr.



Sekmes, Rozele,

Laikysiu kumstukus, pranesk kaip seksis. Labai lauksiu smile.gif
Atsakyti
Sekmės Rožele, viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Sekmes, Rozele, pamatysi, visai bus nebaisu. Po op. kai jau jausi, kad gali keltis - kelkis, taip greiciau ant koju atsistosi. Ypac jei nieko labai nedarys. O to tau nuosirdziausiai linkiu. wub.gif
Atsakyti
Žvelk į viską optimistiškai, Rožele. Po kelių dienų jau žinosi realią padėtį. Linkiu tau gerų rezultatų. 4u.gif
Atsakyti
Rožele, o aš kaifuodavau prieš kiekvieną procedūrą, netgi prieš operaciją, nes tai visada žingsnis į priekį, visada į naudą. Žiūrėk būtent taip - kad viską darai dėl leliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Rozele smile.gif ,
tai, kad tu jaudiniesi pries operacija, yra laaabai normalus ir suprantamas dalykas. Nes kai nezinai konkreciu faktu, pradeda 'zaisti' vaizduote. o jei ji dar laki... bigsmile.gif

linkiu sekmingai iveikti dar viena laipteli, vedanti tavo svajones link 4u.gif
Atsakyti
As tai va irgi labai jau noreciau prie linkejimu prisideti. mirksiukas.gif Pati tai turesiu isgyventi.
Linkiu visokeriopos sekmes thumbup.gif ir, kad tai butu tau tik i nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 05, 15:56)
Sveikutes,
atėjau atsisveikinti,visai nebedaug laiko liko, ryt guluosi poryt operacija,tikiuosi,kad gryšiu geros nuotaikos,jei ne tai net nenervuosiu jūsų. Geriau jau nereikėtų tos laparaskopijos brrrrrrrr.

Rožele, kai tik galesi, būtinai parašyk kaip sekėsi, mes čia nekantriai laukiam 4u.gif
Atsakyti
as turbut jau paveluotai, bet prisidedu prie palaikymo komandos thumbup.gif viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif

merginos - noriu dar paklausti ar mokejot uz operacija, kas daretes ne privacioj istaigoj? kiek jei ne paslaptis ir ar yra kas nieko nemokejo...... blush2.gif

sunku su pinigiukais nezinau ka cia daryt..... g.gif
Atsakyti
Murmur, duok kiek gali, neatims, ir blogiau nepadarys. Jei sunku duok 100-150 Lt gyd. ir kokius 40-50 Lt anesteziologui. Arba mažiau. Kada turėsi, tada nuneši daugiau, vistiek gal dar eisi pas gydytoją ir po to. Kad nebūtų taip kaip man buvo, prieš 2 metus, per Kalėdas neturėjom ką valgyt, nes 500 Lt. išleidom prakeiktiems vaistams nuo ureplazmozės, kurių nereikėjo kaip dabar paaiškėjo... Su siaubu pamenu tas šventes... Kaip centus skaičiavom blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 07, 15:09)
Murmur, duok kiek gali, neatims, ir blogiau nepadarys. Jei sunku duok 100-150 Lt gyd. ir kokius 40-50 Lt anesteziologui. Arba mažiau. Kada turėsi, tada nuneši daugiau, vistiek gal dar eisi pas gydytoją ir po to. Kad nebūtų taip kaip man buvo, prieš 2 metus, per Kalėdas neturėjom ką valgyt, nes 500 Lt. išleidom prakeiktiems vaistams nuo ureplazmozės, kurių nereikėjo kaip dabar paaiškėjo... Su siaubu pamenu tas šventes... Kaip centus skaičiavom  blink.gif


tai va man beveik taip ir gaunasi...man biuletenis tai algos negausiu, o reik ir uz buta ir bankui ir hormonu kalna iki operacijos issitirt doh.gif ir dar kaip tycia Kaledos....
Atsakyti