Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(murmur @ 2005 12 02, 15:35)

dabar darys laparoskopija. Kiek dienu reikes gulet ligoninej? ir kiek biuletenis trunka? man pats darbu sezonas, o dar sesija kaip tik sausio men, nezinau kaip cia bus... verysad.gif

ir dar noriu paklausti - jeigu kartais jie istikro butu nepraeinami ir negaletu pataisyt ju, kokios mano butu galimybes? kaip suprantu IVF cia nepades? unsure.gif

IVF tikrai padės ax.gif O laparaskopijos nebijok.Ligoninėje praleisi keletą dienų,o darbinga būsi greitai.Kai kurios jau už savaitės dirba blink.gif Aš biuletenį turėjau mėn. laiko,nes jaučiausi nekaip.Bet tai buvo dėl to,kad man ne tik praeinamumą tikrino,bet ir šiek tiek papjaustinėjo lotuliukas.gif Dabar vėl op. ant nosies,bet šį kartą tikiuosi greito pasveikimo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 02, 14:29)
IVF tikrai padės ax.gif O laparaskopijos nebijok.Ligoninėje praleisi keletą dienų,o darbinga būsi greitai.Kai kurios jau už savaitės dirba blink.gif Aš biuletenį turėjau mėn. laiko,nes jaučiausi nekaip.Bet tai buvo dėl to,kad man ne tik praeinamumą tikrino,bet ir šiek tiek papjaustinėjo lotuliukas.gif Dabar vėl op. ant nosies,bet šį kartą tikiuosi greito pasveikimo. bigsmile.gif


blink.gif blink.gif menesi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 02, 16:27)

nu man atrodo tikrai ne mėnesį g.gif
aš turėjau dvi savaites, bet jau po savaitės galėjau viską normaliai dirbti, aišku jei darbas fizinis, tai nereikėtų skubėti, bet jei ne, jei daarbas su popieriais, ar pan, tai manau po savaitės jau galima darbuotis thumbup.gif
O paleidžia iš ligoninės, paprastai sekančią dieną, jei ką daugiau papjausto, tai antrą dieną po laparaskopijos
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 12 02, 18:34)
nu man atrodo tikrai ne mėnesį g.gif
aš turėjau dvi savaites, bet jau po savaitės galėjau viską normaliai dirbti, aišku jei darbas fizinis, tai nereikėtų skubėti, bet jei ne, jei daarbas su popieriais, ar pan, tai manau po savaitės jau galima darbuotis  thumbup.gif
O paleidžia iš ligoninės, paprastai sekančią dieną, jei ką daugiau papjausto, tai antrą dieną po laparaskopijos

Antrą dieną aš dar beveik nevaikščiojau g.gif Į lovą valgyti atnešdavo g.gif O po savaitės tai vos kelis žingsnius papėdindavau ir tai susilenkusi ėjau lotuliukas.gif Matyt,kiekvienam nevienodai. schmoll.gif Neįsivaizduoju,kaip būčiau antrą dieną po op. namo grįžusi,jeigu dreną tris ar penkias dienas dar pilve laikė lotuliukas.gif vat ir nesuprantu,kodėl man taip buvo g.gif Rodos,ne taip jau daug papjaustė:sąaugas,cistą išlupo,kuri prie kiaušidės sėdėjo,dar kažką darė,o visą mėnesį negalavau doh.gif Ot jautri būtybė lotuliukas.gif
Atsakyti
Fortūnata, su tavimi visai nemažai pasidarbavo, tad sveikai lėčiau. Man tik patikrino kiaušintakių praeinamumą ir pridegino endometriozės židinėlį. Po operacijos skaudėjo mažiau nei parą. Namo išleido trečią dieną. Biuletenio neėmiau. Iškart grįžau į darbą. Taigi, Murmur, visoms skirtingai. Galvok, kad tau bus geriausias variantas. smile.gif
Atsakyti
Murmur, aš kažkaip tikiu, kad laparaskopija parodys tau kitus rezultatus. jei nesi turėjusi stiprių uždegimų, nu neturėtų jaunam žmogui būti va taip visiškai nepratekami kiaušintakiai g.gif
Po laparaskopijos tikrai skirtingai atsigaunama, priklauso nuo intervencijos sudėtingumo ir manau nemažai nuo žmogaus lepumo. Mane tarkim išrašė sekančią dieną po laparaskopijos (diagnostinė ir chirurginė vienu metu). Kojytėmis parkulniavau namo. Taip apie savairę nebuvo labai jau stipru, bet jei nereikia dirbti fizinio darbo, tai netgi ir šį bei tą darbuotis galima.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 03, 14:08)

Po laparaskopijos tikrai skirtingai atsigaunama, priklauso nuo intervencijos sudėtingumo ir manau nemažai nuo žmogaus lepumo.

taip išeina,kad aš lepi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na sveikutes,
Vat tirpsta vis po truputi mano dienos arteja laparaskopija taip greitai bega tos dienos. Bijau nezinau net ko gal rezultatu g.gif ,na ir apskritai ligonine ne pati maloniausia istaiga verysad.gif.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 03, 21:03)
Na sveikutes,
Vat tirpsta vis po truputi mano dienos arteja laparaskopija taip greitai bega tos dienos. Bijau nezinau net ko gal rezultatu  g.gif ,na ir apskritai ligonine ne pati maloniausia istaiga  verysad.gif.


Laikysiu kumščiukus, Rožele... 4u.gif Pamatysi, viskas bus gerai 4u.gif Vienu laipteliu sutrumpes kelias į tikslą nestuke.gif
Sėkmės didžiausios 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Murmur, dar neprisigalvok įvairių baisybių, neaišku čia niekas, gal operacijos metu paaiškės, kad viskas gerai su kiaušintakiais.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 03, 22:03)
Na sveikutes,
Vat tirpsta vis po truputi mano dienos arteja laparaskopija taip greitai bega tos dienos. Bijau nezinau net ko gal rezultatu  g.gif ,na ir apskritai ligonine ne pati maloniausia istaiga  verysad.gif.

Nebijok, Rožele. Viskas bus gerai. Lauksim su gerom naujienom.
Sėkmės 4u.gif .
Atsakyti
ligonine ne pati maloniausia istaiga verysad.gif.
[/quote]

Man tai ligonineje patinka... Nors rupanasi kazkas.
Gal jau chroniskai pervargau, kad net i ligonine norisi smile.gif
Atsakyti