Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Auklyte :console
Papildyta:
Auklyte labai tave console.gif
Atsakyti
Auklyte, console.gif wub.gif
Atsakyti
Buvau šiandien pas U.,tai pasakė vienintelis kelias IVF,nereikia diferelino,nes endometriozės nėra,dėl gimdos kampų pabalusių,tai čia sakė tiesiog pabalę,nieko tokio baisaus.Pas mane užako kiaušintakių kampai,kurie jungiasi prie gimdos,padaryti nieko negalima verysad.gif Dabar beliko rinkt pinigus,nes paskolos paimti negalime,bet mes nepasiduosim,ką nors vistiek sugalvosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 14, 11:30)
Buvau šiandien pas U.,tai pasakė vienintelis kelias IVF,nereikia diferelino,nes endometriozės nėra,dėl gimdos kampų pabalusių,tai čia sakė tiesiog pabalę,nieko tokio baisaus.Pas mane užako kiaušintakių kampai,kurie jungiasi prie gimdos,padaryti nieko negalima verysad.gif Dabar beliko rinkt pinigus,nes paskolos paimti negalime,bet mes nepasiduosim,ką nors vistiek sugalvosim smile.gif



auklyte nepasiduok 4u.gif . Mes padėsim surinkti pinigus, gal dar ir asociacija parems ax.gif
Atsakyti
Nu blyn auklyte verysad.gif verysad.gif
bet tu nenusimink mirksiukas.gif , drauge mes įveiksim visus sunkumus ir išsipildys mūsų pati nuostabiausia svajonė wub.gif
Atsakyti
Auklyte verysad.gif verysad.gif
Bet išeitis atsiras pamatysi
Atsakyti
auklyte jokiu budu nepasiduok 4u.gif laikykis - viskas issispres wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif wub.gif Kai po laparaskopijos daktarė pasakė,kad nieko gero,tada man atrodė,kad pasibaigė gyvenimas,net negirdėjau,ką ji šnekėjo.Praėjus keletai dienų apsiraminau ir nutariau,kad tikrai nepasiduosiu,turiu bent galimybę IVF :)Labai įstrigo Agos žodžiai-gimda yra ir ji išsivysčius,tai sau ir sakau,kad bus ir 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklyte: 15 balandžio 2006 - 10:18
Sveikos merginos, skaitau ir ašaros byra, nes žinau, ką dabar jūs išgyvenate. Nors viską pati jau esu išgyvenusi, negaliu to laiko prisiminti be ašarų. Aš jums iš visos širdies linkiu, kad Šv. Velykų prisikėlimo rytas išpyldytų jūsų patį karščiausią norą. soske.gif
Atsakyti
ANIDA ACIU 4u.gif kad tavo tyri zodziai pasiektu dievo ausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 15, 11:11)
Labai įstrigo Agos žodžiai-gimda yra ir ji išsivysčius,tai sau ir sakau,kad bus ir 2.gif

Net neabejoju, kad bus ir nestuke.gif
Atsakyti
Nežinau ką ir daryti g.gif Prieš mėnesį apturėjau laparaskopiją, kurios metu bandė pašalinti H paliekant kiaušintakį sveiką, bet nepraėjus nė 2 savaitėm paaiškėjo, kad H vėl atsinaujino verysad.gif Dabar esu apsisprendusi antrai laparaskopijai, kurios metu šalins H su visu kiaušintakiu. Dabar mastau ar ne per anksti (dėl to, kad praėjo mažai laiko po pirmos) kitai laparskopijai, gal palaukti...
Atsakyti