Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Manau Noriuke, kad tau reikėtų pagalvoti apie apsilankymą pas gydytoją. Gal būt tai nieko rimta, bet dėl šventos ramybės geriau pasitikrinti. Juk atsarga gėdos nedaro. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o kelinta diena po laporaskopijos jums siulus iseme? As pamirsau paklaust gyd. kada juos reikia nueit isiimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 04 09, 14:14)
Mergaites, o kelinta diena po laporaskopijos jums siulus iseme? As pamirsau paklaust gyd. kada juos reikia nueit isiimt  doh.gif



Man išėmė 4 dieną, bet gal pasiskambink gydytojai.
Atsakyti
Sveikos merginos,vakar grįžau po laparaskopijos su liūdnom žiniom verysad.gif Daktarė pasakė,kad prasti reikalai,po šių žodžių nelabai girdėjau,ką ji toliau sakė.Penktadienį einu pas U.Išraše perskaičiau,kad gimda padidėjusi,kampai pabalę,nežinau,ar tai blogai?Kiaušintakiai laisvi,bet daktarė sakė,kad jų kampai užsikimšią,lyg ten perėjo endometriozė,bet išraše parašyta,kad endometriozės židinių nerasta,nieko nebesuprantu.Kiaušidės buvo sąaugose,ovuliacijos požymių nematyti,geltonkūnio nėra.Sakė 3-4 mėn. gerti diferiliną(atrodo taip parašiau),jei po pusės metų nieko,tai tada,tik IVF.
O kam skiriamas diferilinas,jis leidžiamas,ar geriamas ir kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 11, 11:54)
Sveikos merginos,vakar grįžau po laparaskopijos su liūdnom žiniom verysad.gif Daktarė pasakė,kad prasti reikalai,po šių žodžių nelabai girdėjau,ką ji toliau sakė.Penktadienį einu pas U.Išraše perskaičiau,kad gimda padidėjusi,kampai pabalę,nežinau,ar tai blogai?Kiaušintakiai laisvi,bet daktarė sakė,kad jų kampai užsikimšią,lyg ten perėjo endometriozė,bet išraše parašyta,kad endometriozės židinių nerasta,nieko nebesuprantu.Kiaušidės buvo sąaugose,ovuliacijos požymių nematyti,geltonkūnio nėra.Sakė 3-4 mėn. gerti diferiliną(atrodo taip parašiau),jei po pusės metų nieko,tai tada,tik IVF.
O kam skiriamas diferilinas,jis leidžiamas,ar geriamas ir kokia jo kaina?

sveika sugrįžus auklyte
Gaila kad nekokios tavo naujienos verysad.gif ir tokios man nelabai suprantamos. kiek žinau diferiliną skiria kai randa endometriozę.
lauksiu tavo žinių po pokalbio su U, labai įdomu kas ten per kampai pabalę g.gif ir tt.
Atsakyti
Vaje Auklyte verysad.gif Nelabai ir aš ką supratau iš to, ką parašei. Visgi Difereliną skiria esant endometriozei - gal kažką ne taip supratai...O histeroskopiją darė? Gal yra koks gimdos uždegimas g.gif
Nu blyn kaip apmaudu...bet tu laikykis...kaip nors bendrom jėgom prasirausim... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 11 balandžio 2006 - 11:11
Dėl endometriozės aš pati nesupratau,aiškiai parašyta,kad end.židinių nėra,bet pati ji sakė,kad perėjo į kampus ir tai labai blogai,turbūt iš ten sunku pašalinti g.gif
Dar parašyta,kad chromoskopuojantdažai neprateka nuo kampų,o dažas su spaudimu teka iš gimdos atgal.Viskas blogai,nuotaikos nėra verysad.gif ,norisi cry.gif
Kodėl tos,kuriom nereikia vaikų,gimdo ir numeta,o mes,kurios labai to vaikelio norime,negalime turėti verysad.gif Draugės ir artimi skambina,klausia kaip kas,o man taip norisi kažkur pasislėpti,kad nieko nematyti,negirdėti,tiesiog pabūti vienai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 11, 11:45)
Kodėl tos,kuriom nereikia vaikų,gimdo ir numeta,o mes,kurios labai to vaikelio norime,negalime turėti verysad.gif Draugės ir artimi skambina,klausia kaip kas,o man taip norisi kažkur pasislėpti,kad nieko nematyti,negirdėti,tiesiog pabūti vienai cry.gif


neliudek auklyte, svarbiausia kad vistiek yra galimybe susilaukti vaiku, kokia ji bebutu console.gif
zinau kad liudna, bet viskas praeis, man irgi panasiai buvo... 4u.gif
Atsakyti
Jūsų palaikymas man suteikia jėgų,nes šį skausmą gali suprasti,tik tas,kuris patyrė tą patį.Ačiū Jums wub.gif
Atsakyti
auklyte, laikykis, viską mes įveiksim, svarbu gimda yra ir ji išsivysčiusi wub.gif O toliau - per kančias, į žvaigždes ax.gif Bet mes jas pasieksim clap.gif
Atsakyti
Auklyte,

verysad.gif verysad.gif verysad.gif console.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif wub.gif
Atsakyti