Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Musmiryte @ 2006 04 03, 13:03)
Aš irgi taip galvojau, bet K. pasakė, kad jei jau atsinaujina, tai tik pradžioj, o jei po mėn. ir daugiau nėra, tai jau tikimybė kad atsinaujins labai nedidelė. Ech ir vėl aš papuolu į tą mizerną procentą dėl nepasisekimo...  verysad.gif


Kaip gaila, Musmiryt... console.gif
Atsakyti
Artėja ir man laparaskopijos diena(ketvirtadienį).Visą savaitę sapnuoju košmarus,peilius,ligonines.Čia turbūt iš baimės.Kai pirmą darė prieš 5 metus,tai visai nebijojau,o dabar kažko baisoka.
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 04, 10:59)
Artėja ir man laparaskopijos diena(ketvirtadienį).Visą savaitę sapnuoju košmarus,peilius,ligonines.Čia turbūt iš baimės.Kai pirmą darė prieš 5 metus,tai visai nebijojau,o dabar kažko baisoka.


Nesibaugink, auklyt, laikykis! Viskas bus gerai! Galvok tik apie tai, kad tai pades tau priarteti prie tikslo! mirksiukas.gif Mane tik tokios mintys ir tepalaike, kad nesusileisciau pries laparoskopija, del kurios pirma karta gyvenime atsiduriau ligoninej...
Atsakyti
Ačiū Vilke 4u.gif Svarbiausia,kad nebūtų atsinaujinusi endometriozė,pas mane buvo antros stadijos.Tada greičiau arčiau tikslo eičiau,stimuliacijos ir pirmas IUI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 04, 14:32)
Ačiū Vilke 4u.gif Svarbiausia,kad nebūtų atsinaujinusi endometriozė,pas mane buvo antros stadijos.Tada greičiau arčiau tikslo eičiau,stimuliacijos ir pirmas IUI smile.gif


Linkiu, kad viskas kuo sekmingiau praeitu ir galetum iskart prisijungt prie musu iui temelej! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 04, 10:59)
Artėja ir man laparaskopijos diena(ketvirtadienį).Visą savaitę sapnuoju košmarus,peilius,ligonines.Čia turbūt iš baimės.Kai pirmą darė prieš 5 metus,tai visai nebijojau,o dabar kažko baisoka.

sėkmės auklyte wub.gif
Žinau, kad nerimauji, bet viskas bus gerai, nepergyvenk thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2006 04 04, 10:59)
Artėja ir man laparaskopijos diena(ketvirtadienį).Visą savaitę sapnuoju košmarus,peilius,ligonines.Čia turbūt iš baimės.Kai pirmą darė prieš 5 metus,tai visai nebijojau,o dabar kažko baisoka.



Nebijok, auklyte, juk iš tikrųjų pati operacija viens du ir jau viskas. Aš net spėjau tris anekdotus skelti, kol į operacinę nuvežė. Bijojau, bet mėginau sau įvardinti, ko konkrečiai bijau. Kai nerandi ko arba psichologiškai save paruoši tam, ką išgirsi po operacijos, tada lengviau. Sėkmės. console.gif
Atsakyti
Labai ačiū merginos už palaikymą 4u.gif Pati nesuprantu kodėl mane užvaldė kažkokia baimė g.gif Naktim blogai miegu,nes vien košmarus sapnuoju. Ką begalvočiau,kaip beraminčiau save,vistiek bijau operacijos,narkozės ir pati nežinau ko.
Atsakyti
Aš apsisprendžiau antrą laparaskopiją darytis rudenį (rugsėjo mėn). Sakiau pailsėsiu per vasarą, natūralių vitaminų pavartosiu, na o tada bus galima pradėt viską iš naujo. Kaip tyčia dar folikuklas užaugo toj pusėj kur yra H. K pasiūlė Ovidrelį - aš sutikau. Dar abejojau, bet K pasakė, kad visko būna... o aš jau nebetikiu, kad man taip galėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 04 05, 18:00)
Aš apsisprendžiau antrą laparaskopiją darytis rudenį (rugsėjo mėn). Sakiau pailsėsiu per vasarą, natūralių vitaminų pavartosiu, na o tada bus galima pradėt viską iš naujo. Kaip tyčia dar folikuklas užaugo toj pusėj kur yra H. K pasiūlė Ovidrelį - aš sutikau. Dar abejojau, bet K pasakė, kad visko būna... o aš jau nebetikiu, kad man taip galėtų būti.


Musmiryt, ko jau taip pesimistiskai... Paziurek, kiek merginu, kurios taip netikejo savo sekme, dabar dziaugiasi savo stebukliukais! mirksiukas.gif
Atsakyti
auklyte, bijosi tu ar busi drasi, miegosi naktimis ar kankinsies nuo nemigos, raminsi save ar spjausi i viska vistiek eisi pamiegot i ligonine smile.gif taip, kad nesiparink ir kvepuok pavasariu 4u.gif

QUOTE(auklyte @ 2006 04 05, 14:00)
Naktim blogai miegu,nes vien košmarus sapnuoju. Ką begalvočiau,kaip beraminčiau save,vistiek bijau operacijos,narkozės ir pati nežinau ko.

Atsakyti
Reikia patarimo. Prieš dvi savaites daryta histeroskopija (pašalintas polipas) ir diagnostinė laparoskopija. Ties bambos pjūviu (žemiau bambos šone) patinę ir skauda paspaudus. Ar dėl to reiktų bėgti pas gydytoją ar tai normalu?
Atsakyti