Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Aha...gulejau as pakeltom kojom visus metus...maniau jeigu nepastosiu..tai bent jau lubom ishmoksiu vaikshcioti..bet nei to nei kito nenutiko taip sakant smile.gif Jeigu turi kazkokiu problemu del vaisingumo tai nepades tau nei kojos pakeltos nei pagalve po uzpakaliu smile.gif che smile.gif

QUOTE(nijako @ 2006 03 23, 20:15)
Dar forume skaiciau pora pasisakymu apie gulejima aukstai laikant kojas po sueities. Ar yra kokios rekomendacijos ar praktika, kad tai gali padeti pastoti?


Papildyta:
"nesysiok" Didi smile.gif man irgi velavo, mislijau mazhu pastojau, bet kur tau...tiesiog velavo ir tiek smile.gif


QUOTE(Didi @ 2006 03 24, 13:02)
Sos merginos.
Ar yra kam nors po laparoskopijos uzsitesusios mmm. Man jau veliuoja 4 diena, pradejau nervintis. Ar taip turi buti? Ar gali sutrikti ciklas?  unsure.gif Gal pas gydytoja varyti? Tikrai zinai 100 proc., kad nesilaukiu.

Atsakyti
Sveikos,

šiandien grįžau po laparaskopijos su gera žinia - endometriozės nerasta. taigi beliko toliau plušėti.
Atsakyti
QUOTE(Noriukė @ 2006 03 30, 20:09)
Sveikos,

šiandien grįžau po laparaskopijos su gera žinia - endometriozės nerasta. taigi beliko toliau plušėti.


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
reikalinga jusu pagalba,laparoskopiskai buvo pasalintas negimdivinis nestumas.siuo metu labai lengavai kraujuoju.bet nelabai suprantu kada prasides tikrosios mm?ar jau dabar skaitosi kad prasidejo iskart po operacijos mm?
Atsakyti
AS nezinau, bet manau kad reikia pasiskambinti daktarui
Atsakyti
QUOTE(della @ 2006 03 31, 16:18)
reikalinga jusu pagalba,laparoskopiskai buvo pasalintas negimdivinis nestumas.siuo metu labai lengavai kraujuoju.bet nelabai suprantu kada prasides tikrosios mm?ar jau dabar skaitosi kad prasidejo iskart po operacijos mm?


Šiaip, normalios mmm skaitysis jau kitas kraujavimas.
Atsakyti
Histeroskopijos metu buvo pašalinti du polipai. Vis dar (jau 7 dienos po operacijos) pasirodo rudų gleivių. Ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(Noriukė @ 2006 04 01, 19:20)
Histeroskopijos metu buvo pašalinti du polipai. Vis dar (jau 7 dienos po operacijos) pasirodo rudų gleivių. Ar tai normalu?


Manau, kad po kiekvienos operacijos kurį laiką teplioja, nes valosi ax.gif , bet paskui turėtų viskas susitvarkyti ir sulauksi noormaliu mmm
Atsakyti
QUOTE(Noriukė @ 2006 04 01, 19:20)
Histeroskopijos metu buvo pašalinti du polipai. Vis dar (jau 7 dienos po operacijos) pasirodo rudų gleivių. Ar tai normalu?


Po histeroskopijos normalu teplioti 10 d. Man tepliojo apie 7 dienas..
Atsakyti
Pas mane naujienos š.... verysad.gif
Praėjo tik 2 savaitės po laparaskopijos ir vėl echoskopu matosi atsinaujinęs hydrosalpingsas cry.gif cry.gif cry.gif Dabar belieka tik rinktis datą antrai laparaskopijai ir šalinti kiaušintakį, kuris pas mane jau niekam tikęs. O aš taip tikėjau, kad viskas bus ok....
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 04 03, 10:40)
Pas mane naujienos š....  verysad.gif
Praėjo tik 2 savaitės po laparaskopijos ir vėl echoskopu matosi atsinaujinęs hydrosalpingsas  cry.gif  cry.gif  cry.gif  Dabar belieka tik rinktis datą antrai laparaskopijai ir šalinti kiaušintakį, kuris pas mane jau niekam tikęs. O aš taip tikėjau, kad viskas bus ok....


Nu nieko sau...kaip keista, kad taip greitai g.gif nu man sakė Usonienė, kad po kelių mėnesių gali atsinaujinti, bet kad po dviejų savaičių...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 03, 12:19)
Nu nieko sau...kaip keista, kad taip greitai g.gif nu man sakė Usonienė, kad po kelių mėnesių gali atsinaujinti, bet kad po dviejų savaičių...



Aš irgi taip galvojau, bet K. pasakė, kad jei jau atsinaujina, tai tik pradžioj, o jei po mėn. ir daugiau nėra, tai jau tikimybė kad atsinaujins labai nedidelė. Ech ir vėl aš papuolu į tą mizerną procentą dėl nepasisekimo... verysad.gif
Atsakyti