Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Per savo gyvenimėlį turėjau 3 laparaskopijas tai iš bambos liko kažkoks nesusipratimas, bet kažkaip į tai nekreipiu dėmesio. Argi bamba gyvenime svarbiausia? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
mergaites ar galit pasakyti kiek mazdaug laiko gulejot ligoninej po laporaskopijos operacijos.


Man darė diagnostinę, nelabai ką daug ten tvarkė, tai iš ligoninės tą patį vakarą išmetė tongue.gif Aš aišku apsidžiaugiau, bet vis tiek paklausiau daktaro, ar tai nepavojinga, negali būti jokių komplikacijų - sako, ES jau seniai tokia tvarka, po tokių menkų operacijų tą pačią dieną paleidžia, tik Lietuvoj kitaip... Tiesa, kitą dieną namie dar nelabai gerai buvo. O siūlių pas mane iš viso jokių nėra, tik pleistrai g.gif
Atsakyti
Kokie ten randai... Ką tik save apžiūrėjau. Du randai vos matosi, o kito jau nė žymės neliko. Balandžio 2 d. sueis lygiai 3 metai, kai mane operavo.
Atsakyti
O po kiek laiko po operacijos leidzia pastot?
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2006 03 20, 14:51)
O po laparoskopijos ir siulus reik isimt, tai ka randai lieka? Ar dideli? man nustate endometrioze pries metus, bet operacijos nesiryztu daryt, bijau de atminties pablogejimo po narkozes. Be to simtomai prapuole, netepa, menesines reguliarios tik kartais skauda ju metu. Tai gal sakau savaime isisgyde, gal nereiks tor operacijos, gal man visai ne endometrioze? Parasykit kaip ten su tais randaism, ar labai matosi? O gal pvz. Druskininkuose sanatorijose gydo tokia liga, turiu galimybiu cia gydytis? as ziauriai bijau operaciju ir ligoniniu fear.gif

Buse,
Geriausias gydymas butu pastot, jei tik iseina..
O siaip operacijos (jei reikes ja daryt, nes visu, kurios turi sia liga, nepuola pjaustyt) nera labai ko bijot. Randukai aisku lieka apie 1 cm- jie atrodo taip, lyg butum gerai isipjovus ir paskui nulupus sasiukus (na, skamba gal nelabai gerai, bet yra ne taip jau baisu:) O del narkozes tai ji is tiesu siek tiek pablogina atminti (t.y. kas nors vis "iskrenta" is galvos), bet tai laikinas reiskinys
Atsakyti
O man tai atrodo, kad aš po visų savo n narkozių likau tokia pat protinga lotuliukas.gif bet užtai nėščia ax.gif
Atsakyti
Vakar man dare laparaskopija Antakalnio klinikose. Ryte pagulde ir 8:30 jau gulejau ant operacinio stalo. Viskas vyko labai greitai. Puse pirmos pramerkiau akis ir supratau kad esu prabudimo palatoje, projungta prie irangos ir laselines. Po pusvalandzio jau mane pakele ir su sesutes pagalba nuejau i savo palata. Miegojau iki 17 val. Po to atsikeliau, nuejau i tulika ir visai neblogai jauciausi. Vakare jau isvykau namo. Siandien vaikstau atsargiai, bet blogai nesijauciu. Rado dvi miomas mazas, kurias sunaikino. O su kiausintakiais prastai. Saaugu nera, bet pratekamumas silpnas. Kazkokiu dideliu bedu is viso nerado. Gaila, kad su daktaru kalbejau tik telefonu, jis vakare neuzejo pas mane. Sake, kad diagnoze atsius mane gydanciai daktarei, o ji man viska paaiskins ir nuspresime kokiu toliau priemoniu imsimes.
As tikejausi po sios op. kad situacija paaiskes, bet dabar as dar maziau suprantu, kodel negaliu pastoti. verysad.gif
Atsakyti
Tai akivaizdu, kad labiausiai pastojimui trukdo nelabai veiklūs kiaušintakiai.
Atsakyti
Bet koks tada gali buti gydymas? Ar man yra sansu turetu savo vaiku? As tikrai esu labai pasimetusi.
Atsakyti
QUOTE(nijako @ 2006 03 21, 18:33)
Bet koks tada gali buti gydymas? Ar man yra sansu turetu savo vaiku? As tikrai esu labai pasimetusi.


tai vis tiek mes čia tau nieko doro "nepribursim", teks sulaukti, ką gydytoja paskys. Galgi tikrai nieko blogo nėra. O vyras tavo tirtas?
Atsakyti
Taip, mano vyro sperma gera. Mano visi daryti tyrimai irgi normose. Belieka laukti.
Atsakyti
labai gaila, bet kiausintakiu nei pagydyti nei kazkuo pakeisti negalima... verysad.gif

o tau geriausia pakalbeti su gydytoja, galgi nera viskas taip blogai g.gif
Atsakyti