Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Diotima @ 2006 03 17, 19:07)
Labas,
As gal tundru tundra pasirodysiu, bet gal kas nusvies kaip daroma gimdos nuotrauka ir ta lakoroskopija. Gydytoja  minejo kad rekes daryti siuos tyrimus. Kol kas uzsirasius nuotraukai tik. Gal kas apsvies kaip tai daroma...  4u.gif
P.S.: kazko paieska neveikia siandien man forume, tai nerandu tiksliau, o kiekvienoj temoj ieskoti...  schmoll.gif


Sveikute, cia visa tema apie gimdos nuotrauka, manau rasi ieskomos informacijos 4u.gif
http://www.supermama...showtopic=39356
Papildyta:
QUOTE(esperansa @ 2006 03 17, 20:28)
Sveikute, cia visa tema apie gimdos nuotrauka, manau rasi ieskomos informacijos 4u.gif
http://www.supermama...showtopic=39356

o cia susisteminta info apie gimdos nuotrauka
http://www.supermama...showtopic=10738
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Oi dekui dekui, tikrai padejot.
Bet baisu pasidare unsure.gif
Tai apie lakoroskopija net nebeklausiu....
Atsakyti
QUOTE(Diotima @ 2006 03 17, 22:01)
Oi dekui dekui,  tikrai padejot.
Bet baisu  pasidare  unsure.gif
Tai apie lakoroskopija net nebeklausiu....


nesijaudink taip, tikrai nera ta gimdos nuotrauka tokia jau baisi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Svarbu nusiteikt dabar, kad viskas bus gerai ir kad per daug neuzspazmuos - tai ir bus viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
mergaites ar galit pasakyti kiek mazdaug laiko gulejot ligoninej po laporaskopijos operacijos. Mane operuotu kaune, o as siauliete, tai kazin ar laikytu iki kol siulus isimtu blink.gif ar anksciau isleistu, bet tai kas tada siulus isims g.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 03 19, 19:03)
mergaites ar galit pasakyti kiek mazdaug laiko gulejot ligoninej po laporaskopijos operacijos. Mane operuotu kaune, o as siauliete, tai kazin ar laikytu iki kol siulus isimtu  blink.gif ar anksciau isleistu, bet tai kas tada siulus isims  g.gif


Aš tai gulėjau 1 rimtą dieną, o paskui gulinėjau namie. Man siūlus išėmė trečią dieną po laparoskopijos, nes viskas buvo gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 03 19, 19:03)
mergaites ar galit pasakyti kiek mazdaug laiko gulejot ligoninej po laporaskopijos operacijos. Mane operuotu kaune, o as siauliete, tai kazin ar laikytu iki kol siulus isimtu  blink.gif ar anksciau isleistu, bet tai kas tada siulus isims  g.gif

Jei išleis anksčiau, siūlus išims Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 03 19, 19:03)
mergaites ar galit pasakyti kiek mazdaug laiko gulejot ligoninej po laporaskopijos operacijos. Mane operuotu kaune, o as siauliete, tai kazin ar laikytu iki kol siulus isimtu  blink.gif ar anksciau isleistu, bet tai kas tada siulus isims  g.gif

Aš gulėjau 3 dienas. Man buvo tik viena siūle sukabinta, ją išėmė vėliau, kaiū nuėjau biuletenio iš ligoninės užsidaryti (vėliau pratesė biuleteni poliklinikoje). Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aš gulėjau 7 dienas,siūlus išėmė prieš išrašant,tą pačią dieną
Atsakyti
Aš gulėjau po operacijos 1,5 dienos ligoninėj ir paskui išsiprašiau namo. Po 5 dienų, t.y. šiandien nuvažiavau į ligoninę ir išėmė siūlus. Manau visur ir visoms skirtingai.
Atsakyti
O po laparoskopijos ir siulus reik isimt, tai ka randai lieka? Ar dideli? man nustate endometrioze pries metus, bet operacijos nesiryztu daryt, bijau de atminties pablogejimo po narkozes. Be to simtomai prapuole, netepa, menesines reguliarios tik kartais skauda ju metu. Tai gal sakau savaime isisgyde, gal nereiks tor operacijos, gal man visai ne endometrioze? Parasykit kaip ten su tais randaism, ar labai matosi? O gal pvz. Druskininkuose sanatorijose gydo tokia liga, turiu galimybiu cia gydytis? as ziauriai bijau operaciju ir ligoniniu fear.gif
Atsakyti
Tai kaip neliks randai, jei pjauna pilvą? Randai lieka kokio 1 cm dydžio iš pilvo šonų ir per bambą, kurio išvis gali nesimatyti.
O endometriozę patikimai diagnozuoti galima tik operacijos metu. Druskininkuose tai ten tik žaidimai su tuo gydymu. Lygiai taip pat sėkmingai gali ir arbatėles pagerti. Jei bijai operacijų, niekas gi neverčia operuotis. Juo labiau, kaip suprantu, tam nėra jokių indikacijų.
Atsakyti