Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Ingutė @ 2005 11 28, 16:46)
Visu pirma, sveikinimai Rugelei, kad viskas gerai. Norėjau paklausti protingų žmonių: jei man buvo daryta laporaskopija prieš metus ir dabar eisiu pas gydytoją, o ji sakė, kad reiks daryti gimdos nuotrauką, nors laparaskopijos metu nieko nerado tik viena policistinė k. . Ar rimtai to reikia, ar tik pinigėlių nori gauti.

Idomu ar tau laparoskopijos metu dare kiausintakiu praeinamumo tyrima, nes jei nedare, tai kiausintakius apziurejo tik is isores, o koks ju pralaidumas - neivertinta. Tam ir gali buti tau paskirta nuotrauka.
Atsakyti
Is kitos puses vis delto praejo metai...
Atsakyti
QUOTE
Visu pirma, sveikinimai Rugelei, kad viskas gerai. Norėjau paklausti protingų žmonių: jei man buvo daryta laporaskopija prieš metus ir dabar eisiu pas gydytoją, o ji sakė, kad reiks daryti gimdos nuotrauką, nors laparaskopijos metu nieko nerado tik viena policistinė k. . Ar rimtai to reikia, ar tik pinigėlių nori gauti.


Man prieš 1,5 darė laporaskopiją, nieko blogo nerado, tačiua prieš savaitę padarius kitą laporaskopiją atrado endometriozės židiniųsad.gif
Atsakyti
Aistukai atsakau, taip laporaskopijos metu man tikrino ir kiaušintakių praeinamumą. Laporaskopija man buvo ir paskirta tam, kad viską patikrint. Operavusi gydytoja pasakė, kad kiaušintakių praeinamumas geras, endometriozės židinių ir jokių uždegimų nėra. Tik daug folikulų, kurie nesprogę- policistinės kaiušidės.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 11 26, 14:25)
Man irgi labai įdumu ką K. pasakys. Būtinai pranešk. Pas mane tokia panaši situacija: K. po gimdos nuotraukos pasakė, kad vienas kiaušntakis nepratekamas ir ten yra susidaręs hydrosalpingsas. O kaip norėčiau aš tokio paties stebuklo be laparaskopijos  smile.gif


Na štai, aš jau po koncultacijos 4u.gif Labai daug K ir nekomentavo, manau jis ir pats tokios baigties nesitikėjo g.gif Kai paklausiau kodėl nuotrauka taip ryškiai skyrėsi nuo laparoskopijos rezultatų, jis atsakė, kad gimdos nuotrauka yra šiek tiek šešėlių mokslas ir kad laparoskopija ir daroma tam, kad patvirtintum arba paneigtum diagnozę... doh.gif
Taip kad Musmiryte, neviskas prarasta, gimdos nuotrauka dažnai klysta ir vis tik labai tikslių išvadų iš jos negalima daryti smile.gif Sėkmės tau didžiausios, laikysiu kumščiukus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, dar pamiršau parašyti vieną K. prielaidą dėl laparoskopijos rezultatų doh.gif Sakė, kad dar gali būti ir taip, kad gimdos nuotraukos metu, kontrasto pagalba prasivalė sulipę kiaušintakiai...Man tai ši versija labiau įtikinama rolleyes.gif
Atsakyti
Įsikišiu ir aš. Man taip pat gimdos nuotrauka rodė nepraeinamą kiaušintakį. Laparaskopija buvo paskirta tam, kad tai patikrintų ir pašalintų problemas. Po operacijos paaiškėjo, kad viskas tvarkoje. Buvo rastas tik nedidelis endometriozės židinėlis. Pritaikius stimuliaciją, labai greitai susilaukiau vaikelio. Ta akimirka, kai atsipeikėjau po laparaskopijos ir sužinojau jos rezultatus, buvo viena laimingiausių mano gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 30, 12:52)
Na štai, aš jau po koncultacijos 4u.gif  Labai daug K ir nekomentavo, manau jis ir pats tokios baigties nesitikėjo g.gif  Kai paklausiau kodėl nuotrauka taip ryškiai skyrėsi nuo laparoskopijos rezultatų, jis atsakė, kad gimdos nuotrauka yra šiek tiek šešėlių mokslas ir kad laparoskopija ir daroma tam, kad patvirtintum arba paneigtum diagnozę... doh.gif
Taip kad Musmiryte, neviskas prarasta, gimdos nuotrauka dažnai klysta ir vis tik labai tikslių išvadų iš jos negalima daryti smile.gif  Sėkmės tau didžiausios, laikysiu kumščiukus wub.gif  4u.gif


Oi, Rugele, ačiū tau, bet aš labai bijau tos laparskopijos ir nežinau kada tai bus. Sėkmės tau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 30 lapkričio 2005 - 22:02
QUOTE(Musmiryte @ 2005 11 30, 21:35)
Oi, Rugele, ačiū tau, bet aš labai bijau tos laparskopijos ir nežinau kada tai bus. Sėkmės tau  smile.gif


Nebijok ir nedelsk 4u.gif Pamatysi, vienaip ar kitaip laparoskopija išspręs tavo problemas, o jeigu pasiseks, tuomet anksčiau žinosi, kad viskas tvarkoje ir ieškosi kitų priežačių ax.gif Žinoma, malonumas menkas, mane labiausiai vargino ne pati operacija, bet laikas praleistas ligoninėje, bet ištikrųjų tai labai džiaugiuosi, kad ryžausi, o tai dar ir dabar galvočiau, kad man tapti nestuke.gif neįmanoma.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as kaip ir tokiu rezultatu nesitikejau, bet yra kaip yra - po gimdos nuotraukos paaiskejo kad abu kiausintakiai nei biskio nepraeinami angel_sadangel.gif zodziu isploviau visus kliniku koridorius savo asarom cry.gif cry.gif
dabar jau biski apsiraminau.

gydytoja sake kad 25proc gimdos nuotrauku, kurios rodo blogus rezultatus buna klaidingos (del spazmu, gleiviu ir pan.) ir 40proc is teigiama atsakyma turinciu istikruju yra klaidingos. Zodziu mane ji bande itikint kad as patenku i tuos 25proc., jai taip atrodo ir nors uzmusk ji netiki kad gali taip buti kad nei vienas kiausintakis nei biskio nepraeinamas blink.gif
dabar darys laparoskopija. Kiek dienu reikes gulet ligoninej? ir kiek biuletenis trunka? man pats darbu sezonas, o dar sesija kaip tik sausio men, nezinau kaip cia bus... verysad.gif

ir dar noriu paklausti - jeigu kartais jie istikro butu nepraeinami ir negaletu pataisyt ju, kokios mano butu galimybes? kaip suprantu IVF cia nepades? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 02, 13:35)

ir dar noriu paklausti - jeigu kartais jie istikro butu nepraeinami ir negaletu pataisyt ju, kokios mano butu galimybes? kaip suprantu IVF cia nepades? unsure.gif



Kaip tik IVF pades, nes ten kiausintakiai nedalyvauja smile.gif , taip kad dar neprarask vilties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 12 02, 13:48)
Kaip tik IVF pades, nes ten kiausintakiai nedalyvauja smile.gif , taip kad dar neprarask vilties wub.gif


IVF padetu jei pinigeliu butu, labai tikiuosi kad jo neprireiks... unsure.gif
kazkaip labai staigiai man cia visos tos diagnozes ir ligos prisipaise, neatsigaunu po soko. Nuejau hormonu darytis, tai sesele paziurejo i mane, sako "gal prolakitna kita diena ateikit pasidaryt?" cool.gif gerai kad atostogos ir i darba tokios busenos pareit nereik...
Atsakyti