Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(auklyte @ 2006 03 10, 08:22)
Usonienė neoperuoja,aš norėjau dabar pas ją operuotis,o ji pasakė,kad iki birželio mėn.nedirbs ligoninėje.



Auklyte, kada tau operacija. Aš vykstu 27.
Atsakyti
Man balandžio 6d.,bet aš ne Santariškėse,o Lazdynuose.Jei operuotų U.,tai pas ją operuočiausi.Man kažkaip Lazdynų ligoninė labiau traukia,ten ir pimą laparaskopiją dariausi.
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 03 14, 18:18)
na merginos rytoj lekiu histeroskopuotis, paziuresim ka ten ras g.gif


sėkmės tau 4u.gif net nežinau, ko geriau palinkėt - ar kad rastų ką nors ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 03 15, 20:30)
na viskas dar vienas zingsnis zengtas, pasiziurejau filmuka apie savo gimdos turini ir dabar namuose sau gulineju, kol kas viskas ok, belieka dar sulaukti biopsijos rezultato bigsmile.gif

Tau atidavė kasetę? Galėsi papildyti namų video fondą biggrin.gif. Mano kasetė liko ligoninėje. Pažiūrėjome kartu su gydytoja. Buvo įdomu.
Atsakyti
Esperansa, tai kokios išvados - ar rado ką nors?
Atsakyti
Esperansa, smagu, kad viskas gerai. thumbup.gif bent jau dėl šito dalyko bus ramu. mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos visos! Prisiduodu po laparaskopijos 4u.gif . Dabar išsiprašiusi iš ligoninės sėdžiu namie. Taigi antradienį man buvo atlikta laparaskopija, kurios metu pašalintas hydrosalpingsas ir išsaugotas kiaušintakis. Kitas kiaušintakis liuksiškas, endometriozės nerasta. Taigi dabar laukiu pirmadienio kada išims siūlus ir po mmm prasidės nauji bandymai. Tikiuosi užsikrėsiu ir aš ta sėkme, kuri čia lydi paskutiniu metu kai kurias merginas ir dar šiais metais galėsiu džiaugtis nestuke.gif .
Atsakyti
Musmiryte, nerealiai dėl tavęs džiaugiuosi clap.gif
Aš kai sužinojau, kad pas mane yra nėštumas, kaip mat apie tave pagalvojau, kad kai tau pašalins hydrosalpyngsą ir tu pastosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 16, 16:59)
Musmiryte, nerealiai dėl tavęs džiaugiuosi clap.gif
Aš kai sužinojau, kad pas mane yra nėštumas, kaip mat apie tave pagalvojau, kad kai tau pašalins hydrosalpyngsą ir tu pastosi mirksiukas.gif


Ačiū. Kad tavo žodžiai nueitų kam reikia į ausį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 03 15, 21:44)
ne kasetes neatidave, tiesioginiam etery maciau bigsmile.gif , man tik histeroskopija dare ir be narkozes pilnos biggrin.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 03 16, 15:46)
Sveikos visos! Prisiduodu po laparaskopijos  4u.gif . Dabar išsiprašiusi iš ligoninės sėdžiu namie. Taigi antradienį man buvo atlikta laparaskopija, kurios metu pašalintas hydrosalpingsas ir išsaugotas kiaušintakis. Kitas kiaušintakis liuksiškas, endometriozės nerasta. Taigi dabar laukiu pirmadienio kada išims siūlus ir po mmm prasidės nauji bandymai. Tikiuosi užsikrėsiu ir aš ta sėkme, kuri čia lydi paskutiniu metu kai kurias merginas ir dar šiais metais galėsiu džiaugtis  nestuke.gif .


Musmiryte, laukiau iš tavęs naujienų ir sugebėjau pražiopsot blush2.gif
Labai faina kad viskas thumbup.gif , dabar tik pirmyn ir greičiau nestuke.gif

Aš gal kitą savaitę startuosiu, jei leis sveikata ir gyd. Kaip užkeikta visą mėn sirguliuoju, dar ir bronchitas užpuolė, taip norisi greičiau ką nors daryt tikslo link.
Atsakyti
Labas,
As gal tundru tundra pasirodysiu, bet gal kas nusvies kaip daroma gimdos nuotrauka ir ta lakoroskopija. Gydytoja minejo kad rekes daryti siuos tyrimus. Kol kas uzsirasius nuotraukai tik. Gal kas apsvies kaip tai daroma... 4u.gif
P.S.: kazko paieska neveikia siandien man forume, tai nerandu tiksliau, o kiekvienoj temoj ieskoti... schmoll.gif
Atsakyti