Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikos merginos, gryzhau as jau namo po laparoskopijos ir dar kazkokio bieso kur pratekamuma ziurejo. Galiu papasakoti savo eiga smile.gif

Jokiu klizmu ar valymu skysciai man nedare, diena priesh operacija nuo 6 nevalgyt, is rytoj is vis nei vandens i burna neimti, nei kavos nei juolabiau maisto. As visgi nusizhengiau...is jaudulio burna labai dziut pradejo tai suciulpiau minton..gydytojas pabare, anesteziologei prisipazhinau nuodeme bet nieko nesake. Po operacijos pora valandu pagulejau pooperacineje, tada kaip antis krypuodama po pazhaschia pasikishus slauge nuejau iki palatos, na ir sekanti ryta israse namo. Gydytojui daviau 100, anesteziologei 50+ meiles rashtelis ant vokelio "noreciau susapnuoti grazhu vyra...ir nubuds jo neisvemti.." aciu smile.gif) tai labai manim rupinosi ir labai linksmai paskui kalbejom.
Tiesa skustis niek nereikejo..nu tik tiek, kad moteirs neatrodytu kaip laukine smile.gif

Bet visgi operacija operacijai matyt nelygu ir visu reikalingu veiksmu reiketu pasiklausineti paciu operuojanciu gydytoju. va smile.gif


Tiesa...noreciau dar pasakyti, kad nera reikalo kalbeti apie pinigu emima, nes patys pacientai prie to gydytojus ir pripratino, taip kad manau chia bergzhdhias reikalas. As kankinaus puse nakties kiek man duoti, bet kadangi tai nesudetinga operacija, ir man nieko nei ishsiminejo nei taise...tai manau tiek, kiek daviau, buvo tesinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 05 kovo 2006 - 14:53
QUOTE(euromergele @ 2006 03 05, 16:52)
Sveikos merginos, gryzhau as jau namo po laparoskopijos ir dar kazkokio bieso kur pratekamuma ziurejo. Galiu papasakoti savo eiga smile.gif

Jokiu klizmu ar valymu skysciai man nedare, diena priesh operacija nuo 6 nevalgyt, is rytoj is vis nei vandens i burna neimti, nei kavos nei juolabiau maisto. As visgi nusizhengiau...is jaudulio burna labai dziut pradejo tai suciulpiau minton..gydytojas pabare, anesteziologei prisipazhinau nuodeme bet nieko nesake. Po operacijos pora valandu pagulejau pooperacineje, tada kaip antis krypuodama po pazhaschia pasikishus slauge nuejau iki palatos, na ir sekanti ryta israse namo. Gydytojui daviau 100, anesteziologei 50+ meiles rashtelis ant vokelio "noreciau susapnuoti grazhu vyra...ir nubuds jo neisvemti.." aciu smile.gif) tai labai manim rupinosi ir labai linksmai paskui kalbejom.
Tiesa skustis niek nereikejo..nu tik tiek, kad moteirs neatrodytu kaip laukine smile.gif


Sveika,
na nesupratau, ar cia tau tikrai laparoskopija dare ir tu po operacijos pati i palata parejai? man pirma diena is viso keltis neleido... bet gal cia priklauso nuo sudetingumo?
tai kokie tavo rezultatai? tikiuosi, viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Tikrai labai idomu... g.gif Jau nieko nesuprantu,tikriausiai ta laparaskopija ir narkozes narkozei nelygios.Mano operacija truko 2,5 val.Pratakumas patikrintas bei cictuciu inha---- kazkoks biesas,kiek supratau jas ggrande..nuo kiausidziu(poliscistines manosios) tai as dar 2 val.pooperacinej isgulejau,labai bloga buvo,vos nenumiriau nuo blogumo. tIKRAI.Atsigavau tik vakarop,i tualeta vos ne vos nusvirduliavau.Ir tai tik karta.vISISKAI ATSIGAVAU TIK KOKIA ANTRA PARA.Taip kad skaitant dabar atrodo kad jos nelygios,arba narkozes nelygios. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pradėjau darytis tyrimus prieš laparaskopiją ir po tepinėlio paėmimo atsakymas "rastas uždegimas". K nekelia ragelio (bandysiu vėliau), bet dabar man iškilo klausimas ar reikia toliau darytis tyrimus (kraujo ir t.t.) ar gydytis uždegimą ir nukelti laparaskopijos datą? g.gif

Daiva, kiek atsimenu buvai susitikusi su K, o man pasakė, kad jis serga (kai norėjau pas jį užsiregistruoti). Ar tai tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 06 kovo 2006 - 14:06
QUOTE(Musmiryte @ 2006 03 06, 14:03)
Pradėjau darytis tyrimus prieš laparaskopiją ir po tepinėlio paėmimo atsakymas "rastas uždegimas". K nekelia ragelio (bandysiu vėliau), bet dabar man iškilo klausimas ar reikia toliau darytis tyrimus (kraujo ir t.t.) ar gydytis uždegimą ir nukelti laparaskopijos datą?  g.gif

Daiva, kiek atsimenu buvai susitikusi su K, o man pasakė, kad jis serga (kai norėjau pas jį užsiregistruoti). Ar tai tiesa?


Negaliu pasakyti smile.gif Man nepasirodė panašus į ligonį biggrin.gif Bet gal tiesiog žmogus nori atsijungti, nes skundėsi, kad jau nebegali ir nebespėja visur - jis gi toks - niekada neatsisako.

Jei yra uždegimas, tikrai nedarys laparaskopijos.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 06, 15:10)
Negaliu pasakyti smile.gif Man nepasirodė panašus į ligonį biggrin.gif Bet gal tiesiog žmogus nori atsijungti, nes skundėsi, kad jau nebegali ir nebespėja visur - jis gi toks - niekada neatsisako.

Jei yra uždegimas, tikrai nedarys laparaskopijos.



Aš taip ir pagalvojau, kad žmogus pailsėti užsimanė, kai tu parašei, kad su K į Seimą varai biggrin.gif Tai kažkaip reikia man suorganizuoti atšaukimą laparaskopijos g.gif O gal tiesiog praleidi tą datą ir niekam nieko pranešti nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 03 06, 14:17)
Aš taip ir pagalvojau, kad žmogus pailsėti užsimanė, kai tu parašei, kad su K į Seimą varai  biggrin.gif Tai kažkaip reikia man suorganizuoti atšaukimą laparaskopijos  g.gif  O gal tiesiog praleidi tą datą ir niekam nieko pranešti nereikia?  g.gif



na, vistiek neatšauk, kol su K. nesusiskambinsi. Tegul pasižiūri jis tyrimo atsakymus - ką kokia sesutė leptelėjo dar nieko nereiškia. Gal ten labai nedaug tų leukocitų padidėję (spėju, kad būtent juos turėjo omeny). Be to, man yra buvę, kad visai neteisingai sesutė pakomentavo tyrimų rezultatus.
O dėl laparaskopijos, jei jau atšaukinėsi, gal pranešk, nes gi būna eilės - gal kažką kitą vietoj tavęs paoperuos - gerą darbą padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 06, 15:21)
na, vistiek neatšauk, kol su K. nesusiskambinsi. Tegul pasižiūri jis tyrimo atsakymus - ką kokia sesutė leptelėjo dar nieko nereiškia. Gal ten labai nedaug tų leukocitų padidėję (spėju, kad būtent juos turėjo omeny). Be to, man yra buvę, kad visai neteisingai sesutė pakomentavo tyrimų rezultatus.
O dėl laparaskopijos, jei jau atšaukinėsi, gal pranešk, nes gi būna eilės - gal kažką kitą vietoj tavęs paoperuos - gerą darbą padarysi mirksiukas.gif


Aišku. Pasirodo pasveiko stebuklingai, nes paskambinau į registratūrą ir mane užrašė trečiadieniui. Nieko nebesuprantu. Mistika kažkokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 03 06, 14:29)
Aišku. Pasirodo pasveiko stebuklingai, nes paskambinau į registratūrą ir mane užrašė trečiadieniui. Nieko nebesuprantu. Mistika kažkokia  g.gif



Na ir puiku 4u.gif Matyt kažkokie planai pasikeitė.
Atsakyti
Gražiausios ir kvapniausios gėlės žydi ir gyvena labai trumpai ir tik dėl Mūsų... dėl gražiausios ir mylimiausios pasaulio lyties... lai su pradžia pavasario ir pasauline Moters diena, Jums mielos draugės, gyvenimas padovanos daug pačių gražiausių, pačių kvapniausių gėlelių žiedų... lai su pirmais pavasario skleidžiamais pumpurais ir kūna meiliai glostančia šiluma, Jūsų širdutes pakutena nauja meile, arba dar gražiau sužydi senoji...

Būkit mylimos ir mylinčios !!! Žydėkite, kvepėkite ir niekada nevyskite !!!


SU KOVO 8- ąja !!!
4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Vis dėlto kovo 13 d. gulsiuos į ligoninę. Tepinėlio tyrimą, kurio ats buvo "gimdos kaklelio uždegimas" paneigė šiandien K. Yra leukocitų, bet visai mizernai ir dėl mano šventos ramybės K paskyrė žvakučių smile.gif . Taigi šiandien pridaviau "kibirą" kraujo tyrimams ir kitą savaitę viskas prasideda... Graži šiandien diena ir aš labai gerai nusiteikus viskam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 03 08, 11:21)
Vis dėlto kovo 13 d. gulsiuos į ligoninę. Tepinėlio tyrimą, kurio ats buvo "gimdos kaklelio uždegimas" paneigė šiandien K. Yra leukocitų, bet visai mizernai ir dėl mano šventos ramybės K paskyrė žvakučių  smile.gif . Taigi šiandien pridaviau "kibirą" kraujo tyrimams ir kitą savaitę viskas prasideda... Graži šiandien diena ir aš labai gerai nusiteikus viskam  biggrin.gif


Na tai ir puiku 4u.gif Labai labai tau linkiu, kad viskas apsiribotų tik pataisymu mirksiukas.gif
Atsakyti