Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Oi panytes, daugelis is jusu svajojate apie pastojima, tad manau pasilaikykit tuos pinigelius sau - ju tikrai dar prireiks, ar butina metytis i kaire ir i desine, operacineje salia Jusu bus komanda, jei tiksliai suskaiciuoju maziausiai 6 zmones, tai negi dabar Jus pjaustys kaip papuola. Apturejau laporoskopija pries savaite, anestazelioga maciau anksti ryte ir operacineje, bei galiu pasidziaugti net gi intensyvioje palatoje vis prieidavo ir paklausdavo : Rasa kaip jautiesi - pinigeliu nedaviau, nes nebuvo nei kaip, nei kada, be to nesu praktikuojanti tokiu dalyku. Esu pati susidurus su rimtomis ligomis, gydymais trunkanciais beveik metus, jei kas kart po 100 kiekvienam - bankrotas. Gydytojui daviau 200 Lt, tiksliau ne as daviau, ale vyras su mano mama butinai norejo jam duoti - tai ir dave, taciau tai buvo jau po operacijos ir ka mislinat kas nors kitaip, ir atsibudau liuks, ir vaiksciojau jau ta pacia diena iki tuliko ir randai grazus.
Sutinku su Daiva, kad jei ir neduosit - niekas jusu nepapjaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 03 02, 16:30)
tiesa...kiek davet piniga tiek skerdikams ir migdytojams?
jeigu dar sesit siandien man atsakyt....


aš tai daug daviau (palyginus kiek čia rašoma). gydytojai 400 lt. už laparotomiją ir 300 lt. už laparoskopiją blink.gif migdytojui pirmą kart nieko, o antrą 100 Lt. Į šitą šimtą ir ,,geresnė" narkozė įėjo.
čia mane taip paprotino, kai atsiguliau į Greitosios pagalbos ligoninę.
nežinau kaip kiti gydytojai, bet ta pas kurią aš operavausi, be pinigų labai prastai elgiasi, nors dėl šios priežasties operuoja turbūt neblogiau
Atsakyti
Anesteziologui nedaviau, nes nemačiau (operacijos išvakarėse mane apklausė kitas). Gydytojai daviau 100 Lt. Daugiau nelabai galėjau, be to maniau, kad užteks.
Atsakyti
Merginos,o kokioje ligoninėje jums darė laparaskopiją,kad 100lt. ir užtenka.Aš girdėjau,kad kaip ir ''taksa''400lt,bent jau Lazdynuose.Man balandžio 6d.darys laparaskopiją,tai ir domiuosi.
Renata M.parašyk man į AŽ pas ką dareisi laparaskopiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklyte: 02 kovo 2006 - 22:49
Auklyte, aš tavo vietoj neduočiau nieko arba minimaliai. Gal pabus biški gydytoja suraukta fizionomija, bet netikiu, kad nuo to pasikeis procedūros rezultatai.
Atsakyti
Na, kad blogiau padarys operaciją jeigu neduosi daktarėliui tai jau tikrai nesinori tikėti. Nemanau, kad pagal dovanėlės dydį save gerbiantis chirurgas daro didesnį arba mažesnį randą ar kažką panašaus. Mano nuomone mes susimokam už gydytojo šypseną, rankos paspaudimą, švelnų žodį - žodžiu už gydytojo dėmesį. Na, po to būna drąsiau kažko paklausti, o paklausus gauni išsamesnį atsakymą. Bet visi tie dalykėliai tikrai greičiau pastato ant kojų ir, manyčiau, jeigu kažkiek gali tai ir duok labai savęs neskriausdamas. smile.gif
Atsakyti
Tai tame ir reikalas, kad Auklytė paskui gal valgyt neturės ko, o gydytoja eilinę šimtinę įsidės į kišenę. Neduok schmoll.gif
Atsakyti
Labai ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
istiesu tai baisu skaityti apie lietuvos medicina,tiksliau apie pinigu davima gydytojams.taigis ne visi isgali moketi.as gyvenu londone ir dar tik operuosiuos,bet daugelis draugiu cia susidure su ligoninemis tai cia nera is vis tokio dalyko kaip gydytojui duoti pinigus.viena drauge po gimdymo uz labai gera prieziura padave seseliai sokolada tai toji nesuprato ka inai cia daro.pas juos kitoks supratimas,tai ju darbas,ju pareiga ir jie gauna uz tai alga.
Atsakyti
QUOTE(della @ 2006 03 03, 18:51)
istiesu tai baisu skaityti apie lietuvos medicina,tiksliau apie pinigu davima gydytojams.taigis ne visi isgali moketi.as gyvenu londone ir dar tik operuosiuos,bet daugelis draugiu cia susidure su ligoninemis tai cia nera is vis tokio dalyko kaip gydytojui duoti pinigus.viena drauge po gimdymo uz labai gera prieziura padave seseliai sokolada tai toji nesuprato ka inai cia daro.pas juos kitoks supratimas,tai ju darbas,ju pareiga ir jie gauna uz tai alga.

matai, kaip yra, della- ten jie gauna normalia alga. o pas mus pacios nuostabiausios sesutes gauna maksimum 700, bet gal ir tiek negauna, nes girdejau, kad toks gydytojo atlyginimas. tai jei ligoniai nenestu visi bent kiek kvalifikuoti gydytojai seniausiai butu isdume i uzsieni. nors dalis ir isdume- ligonines rajonuose jau susiduria su sia problema. manau, kad nera smerktina tai, kad ligonis duoda, o gydytojas ima. smerktina, jei gydytojas prievartauja ligoni duoti. ypac tais atvejais, kai ligonis neturi is ko. bet apie gydytojus, darancius laparoskopijas tokiu dalyku negirdejau.
Atsakyti
Visada paskaitydavau si skyreli,bet niekada negalvojau kad prireiks man jusu patarimu,nuomoniu.Dariausi gimdos nuotr desine viskas gerai,o vat kaire tai nepratekama.Dabar laukia lapar kovo 29 kauno klinikose.Tada ir pasakys kas is tikro yra.Noriu pasiklausti turbut reikia nusiskusti svariai,ir tureti butinus daiktus(pizama,tapkes irt.t.),Nes pirma karta gulsiu.O baimes tai yra,ir nemazai. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2006 03 03, 16:51)
istiesu tai baisu skaityti apie lietuvos medicina,tiksliau apie pinigu davima gydytojams.taigis ne visi isgali moketi.as gyvenu londone ir dar tik operuosiuos,bet daugelis draugiu cia susidure su ligoninemis tai cia nera is vis tokio dalyko kaip gydytojui duoti pinigus.viena drauge po gimdymo uz labai gera prieziura padave seseliai sokolada tai toji nesuprato ka inai cia daro.pas juos kitoks supratimas,tai ju darbas,ju pareiga ir jie gauna uz tai alga.

Teisingai malvina pasake thumbup.gif istikruju uzsieni kitos algos. Bet siaip nesiskuskit jau lietuviskais daktarais ir neliaupsinkit uzsienietisku, nes kas liecia juos tai nieko gero pasakyti negaliu, man jie per savo neapdairuma, vos 2 kart per metus nepadare kiausintakiu pratekamumo patikrinimo ar kaip ten jis vadinasi. ir siaip apziurejimas, taves priemimas ir visa kita doh.gif
Atsakyti