Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(laurriukas @ 2006 02 26, 13:35)
Ko jus cia tos klizmos taip bijot?? Nieko ten baisaus, tik jauti kaip pilvas issipucia nuo silto vandenuko. Mane pries lap. irgi buvo prigasdine kaip baisu cia ta klizma.
O realiai tai smarkiai pakakojau viena karta ir viskas  ax.gif  Manau, kad zymiai greiciau nei vaistai ir pilvo labai neraizo.  Tikrai nieko baisaus, drasos jums  smile.gif

Pritariu,100 proc.Greitai issivalo p o tos klizmos.Jokio labai nemalonaus jausmo tikrai nera. Pati operacija baisesne ir narkozes poveikis po jos.NeZinau kaip jums merginos,man tai labai bloga buvo po laparaskopijos 2 val.Pykino nerealiai.Kaip sprendziu nuo narkozes tikriausiai priklauso.Gal yra brangesniu narkoziu,kurios nedaro tokios salutinio poveikio.Sako kad buna vaistuku,kad nepykintu,pries operacija tai isgeri.As tai ejau kaip na Ura drinks_cheers.gif Negalvojau kad ta laporoskopija tokia rimta operacija. blush2.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 02 26, 11:40)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Tu dareisi lap pas Tv kaip supratau, o ji taves paklausė kad gerei tokius miltukus kad klizmos nestate ar kaip  g.gif  Pasidarė masine klizmos baime  smile.gif


gydytoja man apie klizma isvis nieko nekalbejo, pasake kad reiks nusipirkt ir isgert miltuku tirpala kad isvalytu zarnyna ir tiek. Pirkau geriau ir viskas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 02 27, 08:38)
gydytoja man apie klizma isvis nieko nekalbejo, pasake kad reiks nusipirkt ir isgert miltuku tirpala kad isvalytu zarnyna ir tiek. Pirkau geriau ir viskas cool.gif


Man tai ligoninėje davė miltukus ir išgeriau, o apie klizma net kalbos nebuvo schmoll.gif Aš Kriščioniškuose Kaune dariausi laporoskopiją.Ir po narkozės tik kitą dieną normaliai pabudau ir jokio pykinimo, tiesiog net nesitikėjau, kad taip gerai gali būti po narkozės thumbup.gif , net nepajutau, bet aišku vos ne parą ten mane daktarai, seselės prižiūrėjo, nes vakare buvau pramerkus vieną akį, tai mačiau baltus chalatus. Vienžo neišgasdino mane nei narkozė, nei loporoskopija, bet aišku nustatė endametrijozę ir aišku gydžiausi, buvo geriau, bet, kaip sake daktaras kokiems 3-4 metams bus geriau, o po to gali atsikartoti.Taip ,kad dar nesikreipiau pas daktarą, bet požymiai jau vėl reiškiasi doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal patarsit man kaip elgtis mano atveju? Man paskirta laparaskopija kovo 14 d., o kovo 13 d. turėčiau į ligoninę gultis, bet... kovo 11 d. bus šventinė diena (savaitgalis) ir todėl kovo 13 d. - nedarbo diena gaunasi. Norėjau užsiregistruoti pas K., bet šiandien paskambinau į registratūrą ir mano nelaimei K. serga ir nebus visą kitą savaitę! O jis man pirmadienį (kovo 13 d.- bus nedarbo diena) turėtų išrašyti siuntimą į ligoninę! Maišalinė gavosi totali ir vat sako netikėk 13-tu skaičiumi.
Atsakyti
Musmiryte, siūlau paskambinti tiesiai K. Jei labai nedrąsu, aš galiu pasakyti K., kad tu skambinsi - matysiuos su juo šiandien (tik primink į AŽ savo pavardę).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 02 kovo 2006 - 10:24
Labai tau ačiū už rūpestėlį, bet aš bandysiu kitą savaitę pati pasiskambinti. Tu kaip visada - pastebi laiku visur ir viską. Malonu "dirbti" su tokiais žmonėmis.
Atsakyti
Ale zinot merginos...ash kazhkaip ishkrentu ir bendros tvarkos laparoskopijos darymo...hm ....rytoj 8 liepe prisistatyt, jokiu klizmu sake nereiks, jokiu milteliu priesh tai negert, siandien nuo 6 ishvis nevalgyt, ryt net kavos negert, ir netgi nieko skustis tsakant nereikia. O rytoj, ta pacia diena sake padarys ir laparoskopija. Kaip tais cia man lyg ir pagreitintai viskas atrodo.... smile.gif beje sake jeigu viskas Ok tai rytoj vakare ir ishleis..nu tai taip sakant kaip danty ishraut. bakst ir viskas.. smile.gif tikiuosi viskas praies sklandzhiai...

tiesa...kiek davet piniga tiek skerdikams ir migdytojams?
jeigu dar sesit siandien man atsakyt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 02 kovo 2006 - 16:31
QUOTE(euromergele @ 2006 03 02, 16:30)
Ale zinot merginos...ash kazhkaip ishkrentu ir bendros tvarkos laparoskopijos darymo...hm ....rytoj 8 liepe prisistatyt, jokiu klizmu sake nereiks, jokiu milteliu priesh tai negert, siandien nuo 6 ishvis nevalgyt, ryt net kavos negert, ir netgi nieko skustis tsakant nereikia. O rytoj, ta pacia diena sake padarys ir laparoskopija. Kaip tais cia man lyg ir pagreitintai viskas atrodo.... smile.gif beje sake jeigu viskas Ok tai rytoj vakare ir ishleis..nu tai taip sakant kaip danty ishraut. bakst ir viskas.. smile.gif tikiuosi viskas praies sklandzhiai...

tiesa...kiek davet piniga tiek skerdikams ir migdytojams?
jeigu dar sesit siandien man atsakyt....


50 daviau anesteziologei ir 200lt gydytojai. Kiek klausinėjau maždaug tiek ir duoda
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2006 03 02, 16:56)
50 daviau anesteziologei ir 200lt gydytojai. Kiek klausinėjau maždaug tiek ir duoda

Pirmą kartą daviau 50 lt miego daktarui,tai neatsipaipaliojau labai ilgai,antrą kartą nieko nedaviau ir po op. jaučiausi puikiai ir ,,išsiblaiviau" labai greitai.
Atsakyti
anesteziologui daviau 50, nesilauze nei kiek, o gydytoja neeme, atidave atgal, gal uztai kad raudojau pasikukciodama g.gif
Atsakyti
smile.gif as jau gydytojui daviau 100 lt (tiek kishenej pasidejus turejau) bei kai jis man pries tai pasake kad anesteziologui 100 duot...tai net pasimeciau kad jam mazhai daviau, bet nepradesi gi ten raustis ir taip jau tushcioj piniginej....

vis va sprendziu kaip chia padaryt...ar duot anesteziologui 50 lt ir gydytojui daugiau nieko neduot...ar duot anesteziologui 100 ir gydytojui dar + 100...siaubas..jauchiu visa nakty negalesiu apsisprest... smile.gif


QUOTE(murmur @ 2006 03 02, 18:11)
anesteziologui daviau 50, nesilauze nei kiek, o gydytoja neeme, atidave atgal, gal uztai kad raudojau pasikukciodama g.gif


Man rodos jau netiketai apsisprendziau...gi turi suprast kiek jau mes ishleide per visus 8 menesius besilankymo...duosiu 50, o gydytojui 100 uzhteks..matjuos varlės..neturesiu paskui ne uzh ka tualetinio popieriaus nusipirkt. Svarbu kad atsibusti..a kaip tai jau man rodos man tampa nebesvarbu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 02 kovo 2006 - 17:21
QUOTE(euromergele @ 2006 03 02, 16:30)
Ale zinot merginos...ash kazhkaip ishkrentu ir bendros tvarkos laparoskopijos darymo...hm ....rytoj 8 liepe prisistatyt, jokiu klizmu sake nereiks, jokiu milteliu priesh tai negert, siandien nuo 6 ishvis nevalgyt, ryt net kavos negert, ir netgi nieko skustis tsakant nereikia. O rytoj, ta pacia diena sake padarys ir laparoskopija. Kaip tais cia man lyg ir pagreitintai viskas atrodo.... smile.gif beje sake jeigu viskas Ok tai rytoj vakare ir ishleis..nu tai taip sakant kaip danty ishraut. bakst ir viskas.. smile.gif tikiuosi viskas praies sklandzhiai...

tiesa...kiek davet piniga tiek skerdikams ir migdytojams?
jeigu dar sesit siandien man atsakyt....

Gal kokia kitokia narkoze duos. Tiesa pasakius tikrai labai paprastai skamba.Kai pagalvoji,kad ir man taip is pradziu atrode,o gavosi ganetinai rimta operacija.Ir neisivaizduoju ar nebuciau sugrizus atgal i ligonine jei ta pacia diena butu isleide.Ir namie-sedejau tris savaites,nes ne tik kad gydytojai neleido,bet ir nepasakyciau kad gerai jauciausi.Patariu-labai nesivershk namo.Geriau jau pabuti gydytoju prieziuroje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Algirda: 02 kovo 2006 - 19:16