Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Manau sveika pasijuokti priesh rimty smile.gif
Man kazhkaip visalaika nepatogu moketi daktarams...tai priklijuoti vokeliai pamaniau ideali isheitis smile.gif palengvintu man tai atlikti, ishvaduotu nuo to stumdymosi su vokeliais "oj nereikia" " na ka jus...paimkit prashau" ir pralinskmintu gydanchiuosius gi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 24 vasario 2006 - 16:18
QUOTE(murmur @ 2006 02 24, 16:14)
as pries lap diena geriau miltukus issitirpinus vandeny vietoj klizmos, jie vadinosi Cololyt. Nepanasus i klijus, pirma stikline netgi visai nieko, bet kai reik 3 litrus isgert..... doh.gif

O koks skirtumas- 3 litrai į gerklę ar 3 litrai į kitą vietą? Nėra ta klizma tokia baisi kaip atrodo.
Atsakyti
hahahahaaaaaa lotuliukas.gif nu cia gerai pasakei...3 litrai ten ar ten smile.gif)) skirtumas tas, kad i gerkle iprasta..i ten...nuuuuuuu.....nelabai kazhkaip.... lotuliukas.gif


QUOTE(nireglina @ 2006 02 24, 17:16)
O koks skirtumas- 3 litrai į gerklę ar 3 litrai į kitą vietą? Nėra ta klizma tokia baisi kaip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 24 vasario 2006 - 16:21
QUOTE(nireglina @ 2006 02 24, 16:16)
O koks skirtumas- 3 litrai į gerklę ar 3 litrai į kitą vietą? Nėra ta klizma tokia baisi kaip atrodo.


koks skirtumas tikrai nepasakysiu, nes neturejau tokios "laimes" kaip klizma tongue.gif ir kiek imanoma ilgiau stengsiuosi tos "laimes" isvengti cool.gif
Atsakyti
narkozė perkama vaistinėje, arba kaip paskutinįjį kartą vyras ėjo į kasą ligoninėj, ir sumokėjo už ją pinigėlius, nei aš ją mačiau nei ką, aišku galėjo ir kitą suleisti, nes aš juk jos neskiriu, tik iš to, kad lengviau atsigavau, sprendžiu, kad čia ta geresnė, nu bet pasitikiu, nereikia čia taip gilintis
o geresnės narkozės panaudojimas, nuo vokelio turinio dydžio gali priklausyti tik tuo atvėju, jei jie sutaupė tos geresnės narkozės, gal kam tiek neprireikė, nes kaip suprantu jie ją pasiima kažkur iš sandėlio, tik kai už ją sumokėta, juk turi būti kažkokia apskaita
Atsakyti
Aciu merginos uz gera nuotaika, ir patarimus drinks_cheers.gif

Gero Jums visoms savaitgalio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 02 24, 17:22)
narkozė perkama vaistinėje, arba kaip paskutinįjį kartą vyras ėjo į kasą ligoninėj, ir sumokėjo už ją pinigėlius, nei aš ją mačiau nei ką, aišku galėjo ir kitą suleisti, nes aš juk jos neskiriu, tik iš to, kad lengviau atsigavau, sprendžiu, kad čia ta geresnė, nu bet pasitikiu, nereikia čia taip gilintis
o geresnės narkozės panaudojimas, nuo vokelio turinio dydžio gali priklausyti tik tuo atvėju, jei jie sutaupė tos geresnės narkozės, gal kam tiek neprireikė, nes kaip suprantu jie ją pasiima kažkur iš sandėlio, tik kai už ją sumokėta, juk turi būti kažkokia apskaita


Tai galima narkozę nusipirkt pačiai?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 02 24, 19:32)
Tai galima narkozę nusipirkt pačiai?

as irgi narkoze pirkausi pati- vaistinej, pries tai man pasake pavadinima ir kiek reikia, tai tikrai labai puikiai po to atsigavau. kainavo apie 60 lt.
pritariu del prieziuros raudonam kryziuj- ji ten tikrai gera:)
Atsakyti
Sveikos mergichkos smile.gif prie savo minchiu apie voku prisiklijavima dar pridesiu vakar pasakyta mano mylimojo fraze..."Uzhsiklijuok dar viena voka ir ant uzhpakalio..su uzhrashu "PRIVATI VALDA" smile.gif)


QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 17:09)
Kiek supratau tai yra tokia galimybe, galu gale pasitvirtins kai ateis laikas smile.gif

Pagalvojau.... prisiklijuosiu du vokelius ant pilvo su uzhrashais "Gydytojui", "Anesteziologui"  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(della @ 2006 02 23, 20:41)
sveikos,noreciau pasikonsultuoti.pries beveik keturis metus turejau laparaskopija,buvo rasta endametrioze(kiausintakiu nepraeinamumas).3men.geriau kontraceptikus po operacijos,o veliau turejau bandyti pastoti bet taip deja ir nepastojau.dabar vel operuosiuos ir nezinau ar po operacijos gerti kontraceptikus ar iskart bandyti pastoti.ir po kiek laiko po operacijos geriausia jau bandyti.

Sveika
na ir pas mane tos pacios bedos, turejau net dvi laparoskopijas, pirmaja 2003 pradzioj antraja praeitu metu geguzi, po to man daktaras Vanagas israse Triptorilina, kitaip diphereline berods, susiledau 2 injekcijas t.y. puses metu gydymas ir vat antradieni buvau pas ji, kad apziuretu ir patartu ka daryti. Naujienos tokios kad viskas labai gerai atrodo clap.gif ir sake, kad sulaukus mmm galim gaminti leliuka smileysex.gif hihihi.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif tai vat jau pargryzau atgal i Londona ir laukiu nesulaukiu savo mmm blush2.gif
didziausias patarimas nebijok savo daktaro klausti, ju darbas mums patarti ir atsakyti i mums rupimus klausimu. Beje kiek pamenu pati operavaisi pas gyd. Vanaga? bet siaip jei planuojat leliuka, nemanau, kad tau sakys gerti kontraceptikus.
SEKMES 4u.gif nestuke.gif 2.gif
Papildyta:
QUOTE(Musmiryte @ 2006 02 24, 15:00)
O aš labiausiai klizmos ir bijau  blush2.gif . Operacija dar tokia nebaisi kaip klizma  blink.gif

yra milteliai vaistinej kurios pili i vandeni ir geri, mazdaug 3-4 kartus nubegi i tualeta ir ramu, nes pvz ash tos klizmos irgi labiau uz viska bijojau ir aplamai kokia geda man kazkaip ji atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrushka: 25 vasario 2006 - 20:34
QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:28)
Nu kadangi dzieduks mano dirba, aplankys tik vakare tai perspejau mama, kad manim pasirupintu, tik pagalvojau kaip ash chia atrodysiu 30mete karova su mama i ligonine gulasi smile.gif)) cia tik juokais zhinoma. apsistatysiu aplink lova artimaisiais ir vaidinsiu baisia ligone...nu labai megstu kai manim rupinasi smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(murmur @ 2006 02 24, 16:14)
as pries lap diena geriau miltukus issitirpinus vandeny vietoj klizmos, jie vadinosi Cololyt. Nepanasus i klijus, pirma stikline netgi visai nieko, bet kai reik 3 litrus isgert..... doh.gif

Tu dareisi lap pas Tv kaip supratau, o ji taves paklausė kad gerei tokius miltukus kad klizmos nestate ar kaip g.gif Pasidarė masine klizmos baime smile.gif
Atsakyti
Ko jus cia tos klizmos taip bijot?? Nieko ten baisaus, tik jauti kaip pilvas issipucia nuo silto vandenuko. Mane pries lap. irgi buvo prigasdine kaip baisu cia ta klizma.
O realiai tai smarkiai pakakojau viena karta ir viskas ax.gif Manau, kad zymiai greiciau nei vaistai ir pilvo labai neraizo. Tikrai nieko baisaus, drasos jums smile.gif
Atsakyti