Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:19)
. Kazhin sakykit praktikos jau tureje, paprashyti kad kas ish artimuju padabotu po narkozes?

Mane tai taip miegas marino keleta valandu, kad jokios kompanijos nesinorejo visiskai. Jau veliau, tai smagu kai yra kas nors is artimuju. 4u.gif
Atsakyti
Atsibudusi po narkozės paskambinau vyrui į darbą (telefoną padavė ir numerį surinko giminaitė). Pakalbėjau ir vėl "išsijungiau". Vėliau visiškai neprisiminiau ką kalbėjau. Gulėjau jūrininkų ligoninėje. Ten seselės taip pat nuostabios. Vis lakstydavo klausinėdamos ar ko nereikia. Įmanoma buvo išsiversti ir be artimųjų.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 02 24, 15:39)
O kaip jie vadinsi?

aš vieną kartą gėriau prieš rentgenologinį apendicito tyrimą fortrans, tai suveikė super, bet kol išgėriau reikiamą dozę, tai tiek žiaukčiojau doh.gif , jie atrodo panašiai kaip tapetų klijai
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:38)
gaila tik kad savaitgali bus paaukotas gaivaliojimuisi..et.. smile.gif

paskutinį kartą pirkausi narkozę, tai tikrai greičiau atsigavau, nors ir operacija buvo daug sudėtingesnė už antrąją
Jie tuo ir pasižymi, kad greitesnis ir lengvesnis atsigavaliojimas, nu man pasitvirtino, o anksčiau žiūrėjau į tai skeptiškai, galvojau veltui išmesti pinigai, o siūlė visus tris kartus
Atsakyti
paiduke....ash tuoj apsisysiosiu is juoko lotuliukas.gif
tapetu klijai...gal tada geriau jau klizma smile.gif


QUOTE(paiduke @ 2006 02 24, 16:42)
aš vieną kartą gėriau prieš rentgenologinį apendicito tyrimą fortrans, tai suveikė super, bet kol išgėriau reikiamą dozę, tai tiek žiaukčiojau doh.gif , jie atrodo panašiai kaip tapetų klijai


Papildyta:
paiduk, a kiek kainavo? As pas Bogd. paklausiau del naujausios narkozes, sakau primokesiu jeigu reikes uzh galimybe. Kaip suprantu teisingai ir pasakiau ane? Nes sake taip, galima tokius kaip jie klinikoje naudoti, kazhin kiek anys tada kainuoja?



QUOTE(paiduke @ 2006 02 24, 16:46)
paskutinį kartą pirkausi narkozę, tai tikrai greičiau atsigavau, nors ir operacija buvo daug sudėtingesnė už antrąją
Jie tuo ir pasižymi, kad greitesnis ir lengvesnis atsigavaliojimas, nu man pasitvirtino, o anksčiau žiūrėjau į tai skeptiškai, galvojau veltui išmesti pinigai, o siūlė visus tris kartus

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:50)

paiduk, a kiek kainavo? As pas Bogd. paklausiau del naujausios narkozes, sakau primokesiu jeigu reikes uzh galimybe. Kaip suprantu teisingai ir pasakiau ane? Nes sake taip, galima tokius kaip jie klinikoje naudoti, kazhin kiek anys tada kainuoja?

nu man kainavo apie 50Lt, bet man pradėjo daryti laparaskopiją, bet kai pamatė, kad ten prasti popieriai,darė laparatomiją, tai viskas ilgiau užtruko, tau mažiau turėtų būti

O kai prieš pirmą operaciją siūlė, tai sakė valandai narkozės reikia apie 30Lt, tai taip išeitų kad atpigo, arba kiti vaistai, nes man šį kartą darė tikrai daugiau nei 2,5val, nes išvežė apie 10, o prabudus po operacinėj palatoj paklausiau kiek valandų, tai sakė 13.50, o kiek jau ten gulėjau nežinau
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 02 24, 16:37)
nežinau kaip kitose ligoninėse, bet kur aš gulėjau raudonam kryžiui ir greitosios pagalbos ligoninėj, tai tik paspaudi mygtuką ir sesutė prisistato thumbup.gif  thumbup.gif , priežiūra tikrai puiki ir basonų artimiesiems nereikia nešioti, jei nėra kateterio, tai bėgioja ir klausia, ar dar nenori ant basono


Aš irgi gulsiuos į raudonąjį kryžių ir tikėsiuosi tokios pačios priežiūros biggrin.gif
Atsakyti
Manau, jei yra galimybė, tikrai verta sumokėti už geresnę narkozę. Aš neturėjau kam duoti, nes anesteziologo nebuvo ir išvakarėse mane apklausė kitas. Taip ir nepadaviau paruoštų pinigų. Po narkozės atsigavau labai sunkiai. Pusę paros vėmiau. Turbūt gavau prasčiausią narkozę (jei tokia yra).
Atsakyti
Kiek supratau tai yra tokia galimybe, galu gale pasitvirtins kai ateis laikas smile.gif

Pagalvojau.... prisiklijuosiu du vokelius ant pilvo su uzhrashais "Gydytojui", "Anesteziologui" biggrin.gif

QUOTE(nireglina @ 2006 02 24, 17:06)
Manau, jei yra galimybė, tikrai verta sumokėti už geresnę narkozę. Aš neturėjau kam duoti, nes anesteziologo nebuvo ir išvakarėse mane apklausė kitas. Taip ir nepadaviau paruoštų pinigų. Po narkozės atsigavau labai sunkiai. Pusę paros vėmiau. Turbūt gavau prasčiausią narkozę (jei tokia yra).

Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2006 02 24, 16:06)
Manau, jei yra galimybė, tikrai verta sumokėti už geresnę narkozę. Aš neturėjau kam duoti, nes anesteziologo nebuvo ir išvakarėse mane apklausė kitas. Taip ir nepadaviau paruoštų pinigų. Po narkozės atsigavau labai sunkiai. Pusę paros vėmiau. Turbūt gavau prasčiausią narkozę (jei tokia yra).

visiškai su tavim sutinku 4u.gif narkozė tikrai gali būti skirtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia tai prajuokinai su tais vokeliais biggrin.gif
Turėtum gerai atrodyti tongue.gif
Atsakyti
Nu ir linksminatės jūs čia lotuliukas.gif
Mane tai ir Santariškėse ginekologiniam sesutės prižiūrėjo, bet aš vedėjos palatoj gulėjau gal dėl to. O šiaip man kažkaip visur gerai, ir personalas geras, ir sąlygos - matyt ne lepi esu blush2.gif

O kitose ligoninėse įdomu buvo toks čiūdas? - ryte prieš laparsakopiją man davė kažkokį specialų skystį, kuriuo reikėjo duše išsiprausti - visą kūną ir galvą...tai va čia man po mano visų dušo žele ir šampūnų nepatiko schmoll.gif Nu gal aš jiem labai murzina pasirodžiau biggrin.gif

O klizma tai ir man bjauriausias dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 24 vasario 2006 - 16:13
as pries lap diena geriau miltukus issitirpinus vandeny vietoj klizmos, jie vadinosi Cololyt. Nepanasus i klijus, pirma stikline netgi visai nieko, bet kai reik 3 litrus isgert..... doh.gif
Atsakyti